Şimdi Ara

Bu Hatanın Ne Olduğunu Bilen Varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://img137.imageshack.us/img137/7708/p73255945307468ff6.jpg

Patch geldikten sonra oyuna girmeye çalıştığımda böyle bir hata veriyor arkadaşlar sebebini bilen varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Lethe_ -- 5 Eylül 2006; 12:37:50 >

• ilk defa gordum
  • işletim sisteminin temel programlarından birinin sro.exe yi uygun görmedigini ve çalıştıramadıgını... daha önce banada böle olmuştu vallah yeniden kurmuştum fakat sro.exe için değildi... c++ vb tekrar yüklemeyi dene veya framework'tü herhalde microsoft frameworks bundan da kaynaklanabilir...java falan yükle bu programları pcnizden eksik etmeyin gün gelir mumla ararsınız...vede son olarak güncellemelerini açıktut ve güncelle hiç birini aksatma...
  • bendede devamlı ?????? hatası vermeye başladı. hadi bakalım daha neler görecez.
  • daha önceden giriyordu update ten sonra bu hatayı vermeye başladı.bu arada makinede framework java ve vb hepsi yüklü.birde silip yeniden yüklemeyi deneyeceğim saolun yinede.
  • ya şimdide 10sn de bi ??????? veriyor :)
  • lethe uptade yaparken sorun cıkmıstır tekrar yükle %1milyon düzelir
  • evet 10 dakika içinde 3 kere ???? verdi ve 3 kerede goodsları alamadım 2 kere 5x hunter gebertti namussuz... ben ona gösteririm ((:

tam en olmadık yerde çat donakalıyorsun !
  • vallahi boyle bişeyi ilk defa gördüm ne olduunu bilmiyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: LORD_WESTSIDE

bendede devamlı ?????? hatası vermeye başladı. hadi bakalım daha neler görecez.

quote:

Orjinalden alıntı: :DiFFeReNT:

ya şimdide 10sn de bi ??????? veriyor :)

bende bazen öle bi hata çıkıoo "??????" soru işaretleriylee doluu butonluu bi pencere çıkıoo

• ilk defa görüyorum
  • o ?????????? li hata bendede oluyor ve o hatada az önce çıktı ama düzeldi
  • ????? bu hata ekran kartından dolayı kaynaklanıyo
  • İlk defa görüyorum...İşallah bir daha görmem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.