Şimdi Ara

Bu ikisinin arasında kaldım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özellik olarak artıları ne eksikleri ne bunları merak ediyorum . Sizce hangisini almalıyım .

Asus Netbook

Samsung Netbook

• ozellik olarak ikiside birebir aynı , samsungların asuslara oranla biraz fazla ısındığını ve parça kalitesi olarak biraz daha kalitesiz oldugunu biliyorum yinede forumda samsungtan cok memnun arkadaşlar var.sonuç olarak hangisinin tasarımı daha çok hosuna gidiyorsa hangi markaya daha cok güvenıyorsan onu al benım tercihim asus 1015 px
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkishwizard04

ozellik olarak ikiside birebir aynı , samsungların asuslara oranla biraz fazla ısındığını ve parça kalitesi olarak biraz daha kalitesiz oldugunu biliyorum yinede forumda samsungtan cok memnun arkadaşlar var.sonuç olarak hangisinin tasarımı daha çok hosuna gidiyorsa hangi markaya daha cok güvenıyorsan onu al benım tercihim asus 1015 px

Çok teşekkürler yorum için .

Edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurorasun -- 18 Eylül 2011; 1:03:23 >
  • Arkadaşlar görüşleriniz benim için önemli ,konuya giren yorumunu bıraksın lütfen
  • Ben olsaydım Asusu alırdım ancak şuan stokta yok
  • özellik olarak 2 si de aynıysa hangisi ucuzsa onu ikisinin de kalitesi iyi
  • ben samsung öneririm ısısnır diyen arkdaş kullandımı acaba ben çokça kullandım arkadaşlarımdada var samsunglarda ısısnma sorunu yokdenecek kadar az kasa kalitesi çok iyi estetiğide bana göre çok iyi kişiden kişiye değişebilir.netbook unu kullandım imzamdaki leptopuda ağır oyunlar oynamama rağmen kritik ısı seviyesine getiremedim bir türlü:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 19 Eylül 2011; 5:11:26 >
  • aynen 2sinin arasında bir tercih yapman gerekiyorsa kesinlikle samsungu öneririrm kardeşim.Sana gayet dürüstçe söylüyorum hele 1015 px e yaklaşma bile elinde patlar maazallah valla :D Ben kullanan biri oalrak söylüyorum :D 1015 px
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.