Şimdi Ara

Bu Kadarda Olmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarım saat önce oyuna girip biraz oynayayım biraz stress atarım dedim, girdim oyuna seek party açtım belki bir parti bulurum diye bir süre sonra biri parti attı kabul ettim sonra beni golem ts basmış biri harpye çekti kaçmaya fırsatım olmadan yattım :( başka biri 2 taşla kaldırdı yine aynı şeyi yapacaklardı kaçtım ama ss çekmeye fırsatım olmadı.Yine seek açtım ve stealt açıp bekledim bu kez başka biri ama aynı guruptan parti attı kabul ettim yine harpye çektiler ve bu kez ss çekip size göstermek istedim eğer pathosta oynuyorsanız şu son sıradaki kişi hariç çünkü oda benim gibi madur görürseniz hiçbirine güvenmeyin.

Oyuna girip eğlenmek,hilesiz hurdasız level atlamaya çalışıorum biraz kazandığım expte bunlar gibi kişiliksiz insanlara gidiyor.

Ayrıca böyle yapanlara karşı ne önlem alınabilir ve nasıl banlatılabilir fikrinizi söylerseniz memnun olurum.

Teşekkürler

http://img358.imageshack.us/my.php?image=yokartikxw8.jpg

• böylelerini knight online wrod şikayet linkine girip wercen diyolar ama biz weriyoz bişey olmuyo bi de sen dene
  • 2 taş değil 4 taşdır o

seek açıkken party geldiğinde rahat rahat kabul edebilceğin tek yer +60 eslantı

ben lüfde seek açarsam kesinlikle ts basıyorum ve mage fln çekerse güzel bi kayıyorum sora işim yoksa şu ....... goleme çekiyo girmeyin fln die flood yapıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: salim89
    seek açıkken party geldiğinde rahat rahat kabul edebilceğin tek yer +60 eslantı

Oraya da güveniLmez dostum
  • Bunları yapanlara hep soruyorum ''neden?'' diye...
    Genelde ''bana da yaptılar'' oluyor...
    Şu goleme vs. çekme işini bulan adamı bi bulsam...
  • banada cok yaptılar genellıkle pm blockluyolar kufur yememek ıcın :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL_TR

Bunları yapanlara hep soruyorum ''neden?'' diye...

tam anlamıyla sadistlik bu başkalarının mutsuzluğuyla mutlu olma, goleme yada harpye çekince ne kazanıyorsun ki bence çok şey kaybediyorsun.
    ayrıca sana yapılan bir kötülüğü başkasına yapmanın mazereti yoktur.
    bir oyun için ne pislik yapmaya değer nede karakrerinden ödün vermeye, bunlar zavallılar işte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gorom

quote:

Orjinalden alıntı: TechnicaL_TR

Bunları yapanlara hep soruyorum ''neden?'' diye...

tam anlamıyla sadistlik bu başkalarının mutsuzluğuyla mutlu olma, goleme yada harpye çekince ne kazanıyorsun ki bence çok şey kaybediyorsun.
    ayrıca sana yapılan bir kötülüğü başkasına yapmanın mazereti yoktur.
    bir oyun için ne pislik yapmaya değer nede karakrerinden ödün vermeye, bunlar zavallılar işte.

Bunlar bi nevi egosunu tatmin ettiklerini sanıyorlar...
    Kendilerine yapılanları masum kullanıcılara yaparak ödeştiklerini sanıyorlar...
    Kan davası gibi bir şey ama döngüsü çok farklı...

• güncel...

pathos'takiler resimdeki nicklere dikkat etsinler ve bunların bulunduğu partiye girmeyin sizinde canınız yanmasın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.