Şimdi Ara

Bu klavyeyi alcam nasıldır???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar görüntüsü hoşuma gittim kullanan var mıki ben laptopla kullancam.Zaten hali hazırda a4tech x-750bf model mouse m var.Klavyede bu olursa sorun yaşatmaz sanırım.

FRISBY K5390EL SLİM, NEON ,IŞIKLI, USB KLAVYE

Buradan bakabilirsiniz.

Bu klavyeyi alcam nasıldır???

• Ben bunu laptopta kullacncam gece klavyenin farlarını yaktığımızda çok pil harcar mı???
  • pek dayanıklı olacağını sanmam ama yinede güzel klavye
  • Forumda hiç kullanan yok mu yaw.Kullanan varsa resim eklerse güzel olur
  • pili çabuk tüketir. görünüm fena değil. Bence dene izlenimlerini yaz
  • notebook için alınacak son klavye
    pili sömürür.
    ancak masaüstü için şık durur heralde....
  • almak istiyorsan gönlün rahatsız olacaksa tabiki al. ben de MX3200 e asık oldum param olmasa da alcam yani:D
  • markasi ve kalitesini iyi inceledinmi arkadasim.okadar mas mavi bir isik bence insani rahatsiz eder hos gozukmez.deli pil harcar.
  • ona ek olarak birde sarjlı pil ve sarj makinası alman gerekir
  • Bence gözünü yorarsın onunla yazı yazayım derken safi gösteriş için olmuş bu alet
  • gözünü yoracağı konusunda Merzah arkadaşımıza katılıyorum pil konusuda aynen
    ayrıca laptop rahatlık açısındanmı alıyosun başka sebeden dolayımı
    rahatlık istiyosan daha iyilerini bulabilirsin
  • 25-30 liraya alınabilecek iyi bi klavye bence. Yuvarlak ses düğmesi filan hoş ayrıca Işığı sürekli yanmıyor. İstersen açıyorsun yani pil ömrünü tüketmek istemiyorsan sadece ihtiyacın olunca ışığı açarsın.
  • ışığı açıp kapanabildiği için bende sipariş verdim hepsiburadaya ama 4 gündür gelmedi....
    kablosuz setimin klavyesini emekliye ayırıyorum.klavyeyi kablolu mousu kablosuz kullanıcam.
    sanırım en iyi çözüm bu.
  • Ya bu tip klavyeleri hem kablosuz hem de pili biterse kablolu kullanamıyor muyuz?
    Böyle bir ürün var mı?

İnca nın böyle bir faresi var ama klvayeye hiç rastlamadım
  • Led mi var onda.Yaramazzzzz
  • klavyeyi masaüstü için aldım.
    izlenimlerimi yaziim....

görüntüsü çok şık gerçekten.
    chic kablosuz setin mouseu ile kullanıyorum.yani klavye kablolu mouse kablosuz durumu.

ışık olayını scrool lock tuşundan açıp kapatabiliyorsunuz.
    mor ışık gözü rahatsız etmiyor.
    gece veya karanlık bir ortamda çok kullanışlı.

sol tarafta bulunan dönen scrool tuşu çok kullanışlı.ses açma düğmesi de radyo düğmesi gibi.hoş olmuş.
    internette sörf için ie uyumlu tuşları da iyi.usb den bir tanıtma problemi yaşanmıyor xp için.

caps lock ışığı bir çok klavyede olduğu gibi bunda da yok.aslında gerekli birşey bu.
    tuşları yumuşak değil,biraz sert.ama idare eder.
    alt taraftaki 4 tane metal tuş gereksiz olmuş.en azından yukarı konabilirdi.
    ışık ta led falan değil alttan aydınlatma.floresan gibi.gücü usb den alıyor.o yüzden notebook için alınmaz.

genel bakınca kalitesiz bir havası yok.yani marka imajından doğan merak için diyorum.

kısacası caps lock ışığının olmaması dışında klavyeyi beğendim.

• güzel ışık hoşuma gitti
  • Ben de almayı düşünüyorum. Gece kullanımı için güzel. Bu ayki PC Magazine dergisinde küçük bir incelemesi var. Hem slim, hem neon aydınlatmalı tuşlar... Alttaki 4 kısayol tuşu inşallah çok hassas değillerdir, rakamlarla uğraşırken zorluk çıkarmaz umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.