Şimdi Ara

BU NE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birader dün hiçbişeyi yoktu pc nın bugun uygulamalara klasörlere girip cikarken hafif kasmalar. Örnegin klasörden cıktıgımda ortadan kayboluyor ama simgesi görevv cubugundan yavas yavas kayboluyo pc acarken ve kapatırken sanki kasarmıs gibi yavas yavas ilerliyo nasil desem sanki ısık efekti varmıs gibi yavas yavas ısıgı azalıyo yada artıyor. Ya onu bırak 3 aylık pc aldıgımdan beri hiç kasmayan pc oyunlarda ve filmlerde kasıyor !! İnternetteyken de aynı durum yavas yavas ilerlemeler. Garip. Sistem geri al ile 2 gün öncesine aldım sorun aynı. Format attım ve hiç driver yüklemeden deneme yaptım yine aynı. Hadi drivere kulp bulabilirsiniz yüklemedin diye klasör giriş cikislarindaki hadise aynı ? Sorun nedir cözümü nasıldır bir yardım ?

• kasayı yan yatır.
  • Al işte beklenen wanted geldi. Başka varsa gelsin hepinizi bir seferde karşılayaylım .
  • mesela dosya aktarımı yaparken monitörü sol tarafan sağa doğru yatay şekilde hafif kaldırırsan daha hızlı aktarım yapabilirsin
  • temi bir format atıp güncel sürücüleri yüklediysen ve sorun halen devam ediyorsa servis yolu görünür.fakat formatı sadece c ye (windows un yüklü olduğu bölüm)e değil tüm diski yeniden yapılandırarak atmanı tavsiye ederim.formattan sonra flash belek gibi virüsün bolca bulaşabileceği şeyleri kullanmadan internet üzerinden indirip sürücüleri kur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

mesela dosya aktarımı yaparken monitörü sol tarafan sağa doğru yatay şekilde hafif kaldırırsan daha hızlı aktarım yapabilirsin

Bari sen yapma hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

temi bir format atıp güncel sürücüleri yüklediysen ve sorun halen devam ediyorsa servis yolu görünür.fakat formatı sadece c ye (windows un yüklü olduğu bölüm)e değil tüm diski yeniden yapılandırarak atmanı tavsiye ederim.formattan sonra flash belek gibi virüsün bolca bulaşabileceği şeyleri kullanmadan internet üzerinden indirip sürücüleri kur.

Üşeniyorum onu yapmaya cünki driverler D klasöründe duruyor. Servisi bende düşündüm acaba ekran kartı yada ısınmada bir sorunmu var diye. Hızında problem yok formattan önce önemli bikac şeyi D ye aktardım hızı yerınde bana mısın demiyor amma sorunlar aynı . Driverleri bir hariciye aktarip köküne format cekeyim belki düzelir.

Teşekkür ederim.

• durup duruken kasmaya başladıysa virüs den başka bir seçenek düşünemiyorum
    temiz bi format son çare
    yine kasmaya devam ederse bilemicem
  • quote:

durup duruken kasmaya başladıysa virüs den başka bir seçenek düşünemiyorum
    temiz bi format son çare
    yine kasmaya devam ederse bilemicem

durup dururken en son mozilla ve proxy eklentisini yükledim ondan sonra bi kac sitede dolandım. taze format atılmış pc den yazıyorum D ye dokunmadım ama. virüs olsa yinede devam edermi kalleşliğine ?
  • formattan sonra temizlenir aslında
    bence bi format at mozilla değilde chrome yükle
    mozilla bende de var açtım mı sapıtıyor pc
  • quote:

formattan sonra temizlenir aslında
    bence bi format at mozilla değilde chrome yükle
    mozilla bende de var açtım mı sapıtıyor pc

Deneyelim. Teşekkür ettim hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.