Şimdi Ara

Bu ne nubluk ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Noobluktan ziyade ezikliklerine deli oluyorum!... Geçende telefonla konuşuyorum benim char da yerde oturuyor ekranı seyrediyorum ama afk durumundayım bi tane ally geldi yanıma yaklaştı benden tepki gelicek mi diye epey bi etrafımda dolandı ben de seyrediyorum bu arada ekranı afk olduğumdan emin olunca kesti! Neyse biraz ileride de mob falan kesiyo ben de (Char warlock) ss kullanıp reslendim adamı kesmeye gidiyorum herif belki bir ekran mesafeden benim geldiğimi görünce kaçmaya başladı ve uygun bir yerde de hs kullanıp kaçtı!
    Bu arada benden de 2 lvl yüksek!..Pes dedim ya ezikliğin bu kadarı!.....
  • milleti majere 'deki olay gibi sinir etmeye bayılırım :P

bknz : ark'ın palasıyla oynarken, balon açıp 10kişinin ortasında HS çekmek .. gibi
  • ahah oda guzel :D

ama 6-7 char kasmıs olabılır 10 yasındaı cocukta 6-7 char kasar. char kasmakla nooblok veya ezıklıgın onune gecılmez.ıstısnalar vardır elbet ama genelleme yapılmaz.main chardan sonraki her char sıkıntıdan acılmıstır zaten :D sekil 1-a ben :D 1 sene sonra sıkıntıdan palayı bırakıp rogue actım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 24 Ocak 2007; 17:49:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basar

milleti majere 'deki olay gibi sinir etmeye bayılırım :P

bknz : ark'ın palasıyla oynarken, balon açıp 10kişinin ortasında HS çekmek .. gibi

Emin ol arasında dağlar kadar fark var! Benim durumumda adam beni iyi oynuyorsa kesebilecek duruma sahip ama kimsenin karşısına çıkmaya cesareti olacak kadar da kendine güveni yok kırk yılda bir buldum şansı beleş honor yapayım dostlar alışverişte görsün yapıyo! Adım kadar eminim o lvle kadar bi kere BG'ye girmemiştir!
    Senin amacın bariz bi şekilde kıllık yapmak oluyor ki bende fırsatını bulduğumda benzer şeyler yapmaya bayılırım! Maksat adrenalin olsun! :)

• oyuna yeni başlayanlar genelde süslü charlarla başlarlar :D yada legolas , aragorn özentileri oldukarı icin elf hunter , human warrior yada dragon lance fanları raistlin olacam dierekten ally açarlar ve oyunu pek bilmediklerinden sizi çileden cıkarırlar :)
    birde genelde warcraft tarihini bilmeyenler hordelar kötü , pis , kaka dierekten oynamak istemezler (istisnalar vardır)...
    ama warcraft tarihini bilenler genelde büyüleride cok iyi bilir ve hordeların aslında allylerden daha sıcak olduklarını da bilirler ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cirnak

quote:

Orjinalden alıntı: Bone[Olympos]

ben hiç ally oynamadıgım için bilemeyicem ancak, horde da şu anda bi kaç istisna hariç ki onlar da hakketen ya yaşça küçük ebayırlardı, ya da allydan reroll yapmış adamlardı, pek noobluk gormedim. horde da ne var bilmiyorum, ancak misal geçen gün hayatında ilk defa ulda yapan 3 kişiyle en yuksek 42 lvllerdi, ben tanktım 47 warriorla, hepsi benim sözümü dinledi hiç biri noobluk yapmadı, ve son bosa kadar geldik. uldanın son bosu da bilen bilir. hayvani zor bi bostur taktiği tam uygulamazsan o lvller için. o bosa yattık bi tek bi daha da ugrasmadık. gecenin bi yarısı kavgasız gürültüsüz ve ilk defa o instanceı yapan adamları son bosa kadar götürmek inanılmaz keyif verdi bana.
    ally nasıldır bilmiyorum ama exodustan end game ally guildlerini bırakıp benim serverda horde kasan bir guildde oldugum için az bucuk tahmin ediyorum :D

yanlış tahmin ediyorsun. Bi kere o executustan gelen allyler olacak. Ve o guilddeki hiç kimse noob değildir. Çogu end game oynamış ve hala oynayan insanlardır. 6 7 tane lvl 60 char yapan adamlara sen noobmu diyorsun.

sen tam okumadın herhal yazdıgımı :D bi daha bastan bi okusana kime noob dediğimi.

• dungeondayız[arkadaşta kontrol :D] party'de 4 kişi var bi lock invite ettik ... party'deki bi adam whisp attı bu lock noob diye ... onla yapmam ben dedi..

dedik nub falan değildir... neyse dungeon başladı succubus ile takılıyoruz adama "summon imp pls " [imp summonla lütfen] dedim ... adam'ın cevap :

"i dont have imp :S " [imp yok abi] sonra nası falan filan .. adamda şaka maka yoktu imp :S ve bize bu nub diyen adam demiştim dedi ve leave ettik partiyi..

bilindiği gibi imp sanırım questsiz trainer'dan alınıyordu [ya da ben yanlış hatırlıyorum] quest varsa bile lvl 9-11 arasında yani başladığınız mekanlarda alıyodunuz :S bu questi yapmayan lock yoktur olmazda zaten ...

o günden sonra alıştım böle nub olaylarına :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: femre

dungeondayız[arkadaşta kontrol :D] party'de 4 kişi var bi lock invite ettik ... party'deki bi adam whisp attı bu lock noob diye ... onla yapmam ben dedi..

dedik nub falan değildir... neyse dungeon başladı succubus ile takılıyoruz adama "summon imp pls " [imp summonla lütfen] dedim ... adam'ın cevap :

"i dont have imp :S " [imp yok abi] sonra nası falan filan .. adamda şaka maka yoktu imp :S ve bize bu nub diyen adam demiştim dedi ve leave ettik partiyi..

bilindiği gibi imp sanırım questsiz trainer'dan alınıyordu [ya da ben yanlış hatırlıyorum] quest varsa bile lvl 9-11 arasında yani başladığınız mekanlarda alıyodunuz :S bu questi yapmayan lock yoktur olmazda zaten ...

o günden sonra alıştım böle nub olaylarına :D

muaha ben de vardım sanırım orda, ya da anlatmıştın ...

adam ben bu char'ı kasmaya odaklandım quest'lere fazla takılmadım diyordu, imp questi lvl4te bi kitap alıp gelmelik bi quest .. rezil herif ya

• Canım çok kötü Draenei çekti , yoksa " For The Horde "
  • Valla ben cok iyi oynayan allylerde gordum senin sansına acemisi gelmiş cogu allynin tabanı genelde hordeden geliyor sanırım bence ozentilik deil ama hordenin asmıs ırksal ozelliklerine bakıp ally olarak dalmıs olabilir :P belkim ben hiç sevemedim hordeyi o yuzden hep ally olarak oynuom burningde takılıom fenada ortam yok ally tarafında gecen smnin ilk tarafını 38 pri 33 warior 34 dru 34 mage ile 4 kişi yaptık sen dusun durumu ve ilk bossta pri sole dedi : agroyu cektiğimde beni kim koruyacak ben korurum dedim mage olarak tam 4 tane elite arasında explosionıda kullandım ama dediğim gibi oynamayı bilmek önemli ve ortada sole bir durum vardı wari ile dru oldu benle pri kurtuldu
  • Dün akşam bir ally beni çok güldürdü... Outlandstaki 2. harita zangarmas gibi bi ismi var. Orda elektrikli balıklardan çıkan questleri topladım warlockun su altında nefes alma özelliğini açıp televizyon seyretmeye gittim. Döndüğümde ölü idim. Combat loglara baktımğımda önce warrior sandığım daha sonra rogue olduğunu anladığım bir ally ben afk iken bana dalmış benim felguardda rogueya dalmış. Birde ne göreyim combat logda rogue heal potion içiyo :) İlk defa öldüğüm için sinir yapmadım üstüne bayağı güldüm Allah bu allyleri noobluktan kurtarmasın.
  • cirnak'ın olay süper
  • Dün akşam Osmangüder, ben vede benim birader Searing Gorge da görev yaparken 61 lvl olduğunu tahmin ettiğimiz NE rogue noob u bizi gankladı. ( Osman 51 lvl , ben 49 birader de 45 lvl Osman a bile gözükmüyordu lvl i :) ) ama benim dotlarım sayesinde canıda %40 a kadar inmişti. Biz tekrar canlandıktan sonra gene bizi gankledi ama bu sefer ben ss li idim reslendikten sonra buna attığım dotlardan sonra ben yattık tan hemen sonra oda dot tan yattı hani çok ta güzel oldu yani o noob a

Edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnun13 -- 25 Ocak 2007; 9:58:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ion

10-12 yaş grubu denk gelmiş sana demekki

Daha düşüktür Ben 13 üm yaw binlerce onyx yaptım bu yaşta
  • binlerce dansöz var der gibisin, biraz abartmışsın yani 1000lerce onyx ha neyse, bence noob olmak ally veya horde olsanız da vardır. ben horde olmama rağmen çok noob gördüm bizimkilerde. tabi oyunu bilmemek normal birşey. bu arkadaşlara noob diyoruz ama herkes anasının karnından bu oyunu bilerek çıkmadı o da bir gerçek.

bence esas noobluk oyunu bilmesine rağmen öküzlük yapanlar. mesela geçen akşam quest yaparken bana dalıp yatıran ve sonra uzaklaşan ally rogue. öldükten sonra bi shaman beni diriltti ve hemen heal bastı. ben de rogue un peşinden gidiyorum. adam beni görür görmez topukladı hemen. ben de arkasından bi fireball salladım baktım 2000 dmg. sonra düşündüm şimdi bunu kovalasam quest yapamıycam filan vazgeçtim peşinden gitmedim. kardeşim madem dalıyosun bana niye kaçıyosun. ne denir bunlara?

• noobluk her yerde kullanılıyor adama restoyum dediğim halde ( q ti birlikte yapıyorduk ) noob dmg falan diye saydırdı sonra çıktı partyden :=)

anlamzıs bi kelime takılmaye deymez herkesde oyunu en iyi şekilde oynar diye birşey yok sonuçta sölyediginiz seviyeler ilk aşamalar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dochimedo

Gnomereagan run sırasında bir mage in " Ben tank olayım siz beni heallayın " demesi

allahım ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fear Factory

quote:

Orjinalden alıntı: Dochimedo

Gnomereagan run sırasında bir mage in " Ben tank olayım siz beni heallayın " demesi

allahım ya

ciddi söylediyse en güzeli bu .. gnome mage gelmiş me tank diyor zuhauha :D
  • Dün tbc elime geçti ve yükledim. Horde olduğum için blood elfi sonraya saklayım önce dranei'ye bakayım deyip başka serverda char açtım. Oyuna girdim oralarda dolanan başka bi dranei duel attı. Neyse yapalım bari dedim. Adam kıl payı yendi. Ben bye deyip gidiyordum ki arkamdan noob bilmemne birton laf saydı. En az 10 satır yazı yazdı. Sinirden mouseyi parçalayacak gibi oldum o an karşına alıp dövemiyorsun ya adamı o duruma sinir oldum. Sonra ben de ona küfür saydım "başlarım ulan ally'nize de dranei'nize de" deyip sildim charı girdim blood elf'ime... Tabi oralarda hiç o tür bir insana rastlamadım...

quote:

Orjinalden alıntı: Hasbi 81

Horde'da da benzer şeylerin olabildiğini belirtmek için yazdım yukardaki mesajı. Ama sanırım Alliance'da durum daha vahimmiş.

Size başka bir hikaye anlatayım. Bir hunter pet tame etmeye çalılşırken ordan geçen lvl 15- 20 civarlarında bir warrior "anaa! gardaşımıza yaratıklar saldırıyoo!" diyerek olay mahaline intikal eder ve o 'cani hayvanı' öldürür! Sonra hunter'dan bir teşekkür beklerken "fucking noob" diye bir mesaj alır ve duruma anlam veremez. Sonra öğrenir ki tame sırasında pet hunter'a saldırırmış. Bu noob warrior bendeniz oluyorum

Bu durum benim başıma da geldi ama yapan ben değildim :D Ben warlock'um ve shardım kalmamıştı. Acelem de vardı ve etrafta lvl'İme göre de fazla mob yoktu. Buldum bi tane, kesip pet çıkaracam onla. Tam kesiyorum soul'unu çekeceğim oradan geçen biri gelip pat diye koyuyor büyüyü sonra " :) " yapıyor. Ben de ayıp olmasın iyi niyetli diyip " ty" diyorum ama sinirleniyorum :D Bir oldu iki oldu artık sinirlendim gittim ordan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuGhAn -- 25 Ocak 2007; 13:12:45 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mecnun13

quote:

Orjinalden alıntı: Lord

bence sen o serverı terket arkadaş yada horde tarafını bi dene

Arkadaş 10 tane horde char kasıp ta Ally açmış ama açtığına açacağına pişman etmişler anlaşılan
    Bu arada Lord senin nick ne acaba Grim de ?

serdar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.