Şimdi Ara

Bu ne nubluk ??? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: index

binlerce dansöz var der gibisin, biraz abartmışsın yani 1000lerce onyx ha neyse, bence noob olmak ally veya horde olsanız da vardır. ben horde olmama rağmen çok noob gördüm bizimkilerde. tabi oyunu bilmemek normal birşey. bu arkadaşlara noob diyoruz ama herkes anasının karnından bu oyunu bilerek çıkmadı o da bir gerçek.

bence esas noobluk oyunu bilmesine rağmen öküzlük yapanlar. mesela geçen akşam quest yaparken bana dalıp yatıran ve sonra uzaklaşan ally rogue. öldükten sonra bi shaman beni diriltti ve hemen heal bastı. ben de rogue un peşinden gidiyorum. adam beni görür görmez topukladı hemen. ben de arkasından bi fireball salladım baktım 2000 dmg. sonra düşündüm şimdi bunu kovalasam quest yapamıycam filan vazgeçtim peşinden gitmedim. kardeşim madem dalıyosun bana niye kaçıyosun. ne denir bunlara?

yaptım valla en az 35 40 kez yemin ederim bi kere Lock head sumedi ibgun giridm de puan yetmedi alamadık şimdide rapars ve furnaceye aktım

• outland de quest yapıyoruz bugün.. bi tane 62 rogue geldi human (ben 61 UD rogue, arkadaş 60 troll hunter) .. biz keserken yardım etti .. etrafta sevimlilik numaraları.. iyi niyetliyim mesajı veriyor.. neyse biz zaten quest yapan adama dalmama konusunda hem fikiriz dalmadık .. devam ettik sonuçta amaç belli level atlamak bi an önce.. neyse biz moba daldık.. bi baktım cheap shot yemişim.. canımın farkında değilim zaten adam dağıtmış beni.. kaldı ki arkadaş hunter auto shota bağlamış pet agroyu almış tankılıyor ölsün diye.. adam beni indirdi ne olduğunu anlamadım zaten.. bi baktım arkadaş ta indi..

neyse geri geldik adamı kesecez.. camp yapıyorlar mı diye etrafa baktık.. kimse yok olsada zor görürüz rogue adam.. bandajları aattık derken forst mage atladı üstümüze cheapshot yedim yine frost aoe derken tekrar yattık.. nereye gidiyorlar diye takip ettim.. biraz daha kesip geri döndük şehre..

neyse başka yerde yine quest amaçlı mob kesiyorum.. 3 mob üstüme gelmiş ne kadar ability trinket varsa açtım kestim geri geri yürüyorum diğer mob dalmasın diye bandajı bi attım birden üstümde curse ler yağmaya başladı geriye döndüm 66 warlock bana dalmış.. arkasından daha 65 warrior geliyor ölmesem bana charge yapacak..

pvp serverındayım bunlar normal geliyor olabilir bazılarınız için ama benim pvp den anladığım şudur.. karşılıklı olarak birbirine dalacaksın rakibin seninle aynı ya da yakın seviyede olacak.. kalleşlik yapmayacak.

en çok canımı sıkan ise bc yükledikten 5 dk sonra 68 paladin tarafından gank yemek oldu...zaten oyunun 1 hafta sonra elime geçmesi yetmiyormuş gibi sonrasında general chatten yardım istediğimde eski guildimden 1 arkadaş haricinde herkesin "dick" lik yapması oldu.. 4 aydır oynamıyordum serverın kalitesi yerlere inmiş resmen.. serverın ilk char açan oyuncularından olmam ve ilk guildlerinden birinde oynamış olmama rağmen yeni gelen tabiri caizze veletler tarafından dalga geçilmesi acayip morailimi bozdu..

şu sıralar instance yapmaya çalışırken ebayden lvl 60+ char almış olan hiçbirşey hakkında fikri olmayan tipler canımı sıkıyor..

/rw komutunu kullandım rampartsta.. priest raidi kapat ****************************************************************** 10 satır küfür saydı.. 4 kişi raid kapalı o sadece komut demesine rağmen ikna olmadı.. yola devam ettik bi şekilde.. resto shaman var yanımızda.. bosstan düşen bi spell/heal item var mage benim ihtiyacım yok dedi.. priest ben need atacam dedi shaman bende atacam dedi.. priest olmaz atamazsın 10 satır yine küfür.. priest seni gm e şikayet edecem dedi ve gitti..

sizlerden ricam accountlarınızı satmayın.. kapattırın 3 kuruş para kazanacaksınız diye diğer oyuncuları böyle nooblarla baş başa bırakmayın...

• Ama bole olayları hordelerde yapıyor herkesin pvp anlayısı farklı mesela ben ally magemle hillsbrad yeti q su yapıorum yeti 30 ben 26 lvl neyse o ara bir orc shami geldi benimde hp %40 falan inmiş adam pat dedi koydu yeti ye yatırdı ardından su içmeye oturayım dedim cat dedi bir tanede bana patlattı ne anladı o olaydan aynı yerde orc hunter bu olayı yaptı shimmering flatsda da ud mage yaptı ama sanırım o dishonorable kill aldı bana dalarken mob daha olmemişti tabi bende reslenp ilk once mobunu sonrada onu oldurdum bu tur olaylar her serverda var bence noobluk sadece kıllık yapmak adamlar bundan zevk alıyor o kadar bolelerine noob demiyorum artık ozellikle stvde bole olaylara cok rastlıyorsun o yuzden stvden nefret eder durumdayım :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Php

outland de quest yapıyoruz bugün.. bi tane 62 rogue geldi human (ben 61 UD rogue, arkadaş 60 troll hunter) .. biz keserken yardım etti .. etrafta sevimlilik numaraları.. iyi niyetliyim mesajı veriyor.. neyse biz zaten quest yapan adama dalmama konusunda hem fikiriz dalmadık .. devam ettik sonuçta amaç belli level atlamak bi an önce.. neyse biz moba daldık.. bi baktım cheap shot yemişim.. canımın farkında değilim zaten adam dağıtmış beni.. kaldı ki arkadaş hunter auto shota bağlamış pet agroyu almış tankılıyor ölsün diye.. adam beni indirdi ne olduğunu anlamadım zaten.. bi baktım arkadaş ta indi..

neyse geri geldik adamı kesecez.. camp yapıyorlar mı diye etrafa baktık.. kimse yok olsada zor görürüz rogue adam.. bandajları aattık derken forst mage atladı üstümüze cheapshot yedim yine frost aoe derken tekrar yattık.. nereye gidiyorlar diye takip ettim.. biraz daha kesip geri döndük şehre..

neyse başka yerde yine quest amaçlı mob kesiyorum.. 3 mob üstüme gelmiş ne kadar ability trinket varsa açtım kestim geri geri yürüyorum diğer mob dalmasın diye bandajı bi attım birden üstümde curse ler yağmaya başladı geriye döndüm 66 warlock bana dalmış.. arkasından daha 65 warrior geliyor ölmesem bana charge yapacak..

pvp serverındayım bunlar normal geliyor olabilir bazılarınız için ama benim pvp den anladığım şudur.. karşılıklı olarak birbirine dalacaksın rakibin seninle aynı ya da yakın seviyede olacak.. kalleşlik yapmayacak.

en çok canımı sıkan ise bc yükledikten 5 dk sonra 68 paladin tarafından gank yemek oldu...zaten oyunun 1 hafta sonra elime geçmesi yetmiyormuş gibi sonrasında general chatten yardım istediğimde eski guildimden 1 arkadaş haricinde herkesin "dick" lik yapması oldu.. 4 aydır oynamıyordum serverın kalitesi yerlere inmiş resmen.. serverın ilk char açan oyuncularından olmam ve ilk guildlerinden birinde oynamış olmama rağmen yeni gelen tabiri caizze veletler tarafından dalga geçilmesi acayip morailimi bozdu..

şu sıralar instance yapmaya çalışırken ebayden lvl 60+ char almış olan hiçbirşey hakkında fikri olmayan tipler canımı sıkıyor..

/rw komutunu kullandım rampartsta.. priest raidi kapat ****************************************************************** 10 satır küfür saydı.. 4 kişi raid kapalı o sadece komut demesine rağmen ikna olmadı.. yola devam ettik bi şekilde.. resto shaman var yanımızda.. bosstan düşen bi spell/heal item var mage benim ihtiyacım yok dedi.. priest ben need atacam dedi shaman bende atacam dedi.. priest olmaz atamazsın 10 satır yine küfür.. priest seni gm e şikayet edecem dedi ve gitti..

sizlerden ricam accountlarınızı satmayın.. kapattırın 3 kuruş para kazanacaksınız diye diğer oyuncuları böyle nooblarla baş başa bırakmayın...

Durumun ne kadar içler acısı olduğunu gösteriyoar anlattıkların. Benim de aklıma bir anım geldi.

Daha lvl 35 civarlarında UD Lock'tum. Stranglethorn Vale'de quest yapıyorum, mobları kesiyorum. Yol ortasında da değil kıyıda köşede bir yerde. Birden kafama büyüler yemeye başladım baktım ki tier setli lvl 60 pala... Durdum hiç tepki vermedim, geçti karşıa dans etti, güldü, rude yaptı hiçbir tepki vermedim. En sonunda bir büyüyle indirdi beni. Neyse ben sinirlendim ama sövecek kadar değil. Geldim geri girdim bir köşeye, adam o kadar lvl yapmış set yapmış benimle neden uğraşsın diye düşündüm. Ama bu herif farklıydı saklanmış bi yere. Ben kıytı bi köşede canlandım. Mobları kesmeye tekrar başladım. Derken adam bir daha çıktı karşıma bu sefer kendi kesmedi dishonorable olmasın diye. Bir şekilde çekti etraftaki mobları ve üstüme saldı, yine öldüm... Artık söve söve geliyorum ne olursa olsun saklanmadan canlanacağım diye geldim. Durdum karşısına ben sinirden yazıyorum türkçe olarak büyün bildiğim küfürleri... Anlamasın çok da umurumda ben boşalacam ya o yeter bana. O ise karşımda dans ediyor, gülüyor, rude yapıyor... Derken bir daha kesti. O ara da parti topluyorduk ben de quest yapıyorum diye summon olayını bekletiyordum. Bu sefer canlanmadım hemen. Gittim etrafı dolaştım ruh halinde ve gerizekalı noob geçmiş bir ağacın arkasına beni bekliyordu. Bekledim... En sonunda ağacın önüne geçti dayanamayıp o sıra da ben ağacın arkasına geçip canlandım ve hemen summon istedim... Bilmiyorum ben oradan gitmesem bu ezik daha ne kadar devam edecekti beni kesmeye... Şimdiye kadar ally tarafından kesilip de spirit healer'da canlandığımı hatırlamıyorum...

• Ben yaklaşık 1-2 yıldır düzensiz aralıklarla bu oyunu oynuyorum ve sırf bu tarz "önüme çıkanı keserim" mantıklılar yüzünden PVP'den soğudum. Sırf bu yüzden normal serverda oynuyorum. Normal serverda da daha lvl 1 iken duel atanlardan fenalık geldi. En azından duel'de kabul etmeme şansın var. Bu oyunda herşey PVP yapmak değil, DÜZGÜN bir party kurup boss kesmek bence kalleşce yapılan saldırılardan çok çok daha iyi. (Son cümleyi mesaj kaygısı güderek söyledim. Umarım gereken kişilere ulaşır)
  • tarren millde farmda quest yapıyoruzz lvl 26 warriordum 3 kişiydik partide, partidekiler druid geliyor dediler, dedim ellemeyin, geldi bu sırayla kesti bizi. lvl 40mış sonra öğrendim, moonkin formunu yeni almış sanırım. sinir yaptım main charla girdim 60 shamanla, hala oralarda horde kesiyordu. basında kamp kurdum, towna kaçtı townun içine girdim kestim, resto shaman oldugum için guardları iplemeden giriyordum towna. en sonunda kuşa binip zor kaçtı. afedersiniz ama dallama insan, gidip lvl 25 adamları kesip ego tatmini yapıyorsun, böyle yusuf yusuf kaçarsın en sonunda işte dedim içimden.

hadi benim main charım vardı sinirimi çıkardım, ama bir ton insan quest yaparken ölüyor böyle spastikler yüzünden.
  • noob her zaman noob. lvl 60 noob dolu piyasada. adam lvl 60 a gelmiş warlockta secude nedir bilmiyor. combatta iki kişi öldü warlockla ben kaldim adam hızlıdan yazdim moblardan birini secude et.. o ne dedi. tobe tobeee.......... sonra öldük haliyle.. sordun neden yapmadin secude. abi walla bilmiyorun nedir secude...ben sadece mavi yarataği kullanmasini biliyorum demezmi :D mavi yaratik dediği void :P özellikler türkler arasinda noobluk fazla... questle alinan epic itemleri nerden düşürdün diye soranmi istersin.. geçen gün ahden tier2 aldim diyenmi...4 ay mooncloth robe ile dolaşan warlockmu... elixir of agility içen priestmi...instanceda tuşu takilip bütün moblari cekenlermi....özellikler bi tanesi tarihe geçmiştir bu turklerden.. buna özel değineyim :D

H.... serverinda A.... nickli priest arkadaşimiz :D adam canın azken heal atmaz... canın yuzde 90ken over heal atar.. aq40da over heal ile huhurandan warriorun agrosunu kaybetmesini sağlayan ender arkadaşlarimizdan biridir.7/20 timeplay ile full t2 ile hala noob bi arkadişimizdi.

• quote:

Orjinalden alıntı: themastertag

noob her zaman noob. lvl 60 noob dolu piyasada. adam lvl 60 a gelmiş warlockta secude nedir bilmiyor. combatta iki kişi öldü warlockla ben kaldim adam hızlıdan yazdim moblardan birini secude et.. o ne dedi. tobe tobeee.......... sonra öldük haliyle.. sordun neden yapmadin secude. abi walla bilmiyorun nedir secude...ben sadece mavi yarataği kullanmasini biliyorum demezmi :D mavi yaratik dediği void :P özellikler türkler arasinda noobluk fazla...

Seduce etmek için sucubusu çıkarması lazım warlock un.
    quote:

Orjinalden alıntı: themastertag
    özellikler türkler arasinda noobluk fazla...
  • arkadaslar siz bu oyuna başlarken bu noob dediğiniz kişilerden çok mu farklıydınız.insanları noob diye aşağılarken bide bunu düşünün.oyuna yeni başlayanlar genelde alliance olarak başladıkları için bilgisiz insan sayısı daha fazladır ama lvl 60 olup yeteri kadar öğrendikten sonra arada hiçbir fark kalmıyor.ayrıca insanlara alliance açtıkları için niye kızıyorsunuz.sonuçta bu oyunda 2 taraf var..horde ve ally.. eğer herkes horde açarsa oyunun ne anlamı kalır?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord

quote:

Orjinalden alıntı: mecnun13

quote:

Orjinalden alıntı: Lord

bence sen o serverı terket arkadaş yada horde tarafını bi dene

Arkadaş 10 tane horde char kasıp ta Ally açmış ama açtığına açacağına pişman etmişler anlaşılan
    Bu arada Lord senin nick ne acaba Grim de ?

serdar

Sen bizim Lord taki Serdar sın demek Ben de Kimbery sizin Guild ten Bu arada bizim guild in ilk 70 sen olursun gibime geliyor

Edit : İmla hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mecnun13 -- 26 Ocak 2007; 10:22:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: tambjk

arkadaslar siz bu oyuna başlarken bu noob dediğiniz kişilerden çok mu farklıydınız.insanları noob diye aşağılarken bide bunu düşünün.oyuna yeni başlayanlar genelde alliance olarak başladıkları için bilgisiz insan sayısı daha fazladır ama lvl 60 olup yeteri kadar öğrendikten sonra arada hiçbir fark kalmıyor.ayrıca insanlara alliance açtıkları için niye kızıyorsunuz.sonuçta bu oyunda 2 taraf var..horde ve ally.. eğer herkes horde açarsa oyunun ne anlamı kalır?????

Yukarıda benim anlattıklarım bilgisizlikten mı yapılıyo sence?
  • senin anlattıkların noob luk değil,farklı oyun anlayışı ve terbiyesi.kimine göre terbiyesizlik kimine göre oyunun acımasız yönü.Böyle insanlar horde lardada var allilerde var..sana denk gelmemiş olabilir.
  • bilmemenin de bir adabı vardır. ben de bilmiyordum elbet baslarken. ama dungeonlarda malak gibi en önden kosturup gitmedim bitmediğim yerlere. veya her önüme çıkana ellemedim, her gördüğüm moba bodoslama dalmadım. sordum sorusturdum.
  • Başka bir DM runda warriora sordugum soru : " Hey man Im getting agro why dont u use Taunt ? " ( Agro alıyorum neden taunt atmıyorsun ? ) Cewap : " Taunt dont get agro " ( Taunt agro almıyor ki )

damage rekorları kırmak isteyen mage rouge ler varken helede adam prot değilse asıl nubluk o zaman başlıyor ters yönde
  • allylerin çogü küçük yaşta oluyorlar

bu oyunu çoluk çocuk oynadığı için bi çocuk açıyor acc sini giriyor oyuna ve undeada bakıyor tırsıyor ve night elfe bakarak "aaa ne güzel ben iyilerden olacam"deyip hunter açıyor ve adını da Legolas Legolas123... gibi takıyor

ama warcraft 3 gibi oyunalrı başarıyla bitirmiş adamlar hordenin daha iyi olduğunu biliyor ve horde açıyor.

sonra bu ikisi warsonga geliyor ve horde ally i defalarca öldürüyor ve ally her seferinde onu yapma bunu yapma stun koyma... gibi şeyler söylüyor(bizzat bizim int.kafede gördüm)ve her seferinde adama ya küfür ediyor ya da kesecem seni deyip adama sürekli ölüp ona akşama kadar yatıp adamı warlord yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhnQiraj -- 26 Ocak 2007; 22:20:48 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.