Şimdi Ara

Bu Ramler Anakartıma Uyar Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Uyar Corsair vengeance al .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athlon 840 Kaveri -- 11 Eylül 2012; 1:11:45 >
  • ama neden çoğu kişi bazı anakartta sıkıntı yapar diyor ?ve voltajın düsük olması ne gibi bi avantaj saglıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: micchech

arkadaslar anakartım gigabaye 990fxa ram lazım son olarak ama karar veremiyorum kingston cok voltaj harcıyor diyorlar karasız kaldım bilgisi olan arkadaslar yardımcı olursa memnun olurum amd tabanlı anakartlarda bazı ramler sıkıntı yapıyormus

http://www.hepsiburada.com/liste/corsair-vengeance-8gb-2x4gb-1600mhz-ddr3-ram-cmz8gx3m2a1600c9/productDetails.aspx?productId=bd300174&categoryId=47

http://www.hepsiburada.com/liste/kingston-hyperx-8gb2x4gb-ddr3-1600mhz-cl9-ram-khx1600c9d3k28g/productDetails.aspx?productId=bd130578&categoryId=47

http://www.hepsiburada.com/liste/gskill-ripjawsx-8gb-2x4gb-ddr3-1866mhz-dual-cl9-ram-f3-14900cl9d-8gbxl/productDetails.aspx?productId=bd300329&categoryId=47

uc ramde calisir sahsi fikrim corsair alman yonunde

• quote:

ama neden çoğu kişi bazı anakartta sıkıntı yapar diyor ?ve voltajın düsük olması ne gibi bi avantaj saglıyor

dusuk voltaj intel icin gerekli AMD de sorun yok ben kullandigim denedigim rami s,yluyorum amd de corsair 1600 kullandim kesinlikle sorun yasamadim.
  • peki tesekkür ederim son olarak şimdi bu ramler 2x4 şeklinde geliyor ve anakartımdaki ram slotlarının rengi mavi beyaz mavi beyaz olarak yapılmıs bunları aynı renge mi takmam lazım yada hangi renge nasıl takmam lazım
  • quote:

peki tesekkür ederim son olarak şimdi bu ramler 2x4 şeklinde geliyor ve anakartımdaki ram slotlarının rengi mavi beyaz mavi beyaz olarak yapılmıs bunları aynı renge mi takmam lazım yada hangi renge nasıl takmam lazım

ayni rente olanlara takin eger buyuk islemci sogutucusu kullaniyorsaniz dista olana takin yer kazanirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timi555 -- 11 Eylül 2012; 1:25:47 >
  • yok normal fan yani kendim ayriyetten işlemci fanı takmadım daha öncelerde 2.ve 4. slotlara takıyordum yine aynısı mı yapıyım yada 1 ve 3 mü yapıyım farkeder mi ?ve son karar olarak corsair vengence almaya karar verdim ve sipraisimi verdim dostum tesekkür ederim
  • quote:

yok normal fan yani kendim ayriyetten işlemci fanı takmadım daha öncelerde 2.ve 4. slotlara takıyordum yine aynısı mı yapıyım yada 1 ve 3 mü yapıyım farkeder mi ?ve son karar olarak corsair vengence almaya karar verdim ve sipraisimi verdim dostum tesekkür ederim

hayirli olsun farketmez ama ben devamli 2. ve 4. salotlari kullaniyorum ama b'r farki yok diger salotlarla
  • eywalla dostm cok saolasın içten içe kingstondan kurtulmak istiyordum ama cesaret edemiuordum bana cesaret verdin kralsın
  • G.SKILL RıpjawsX'de tercih edebilirsiniz. Bende kullanıyorum olduçka memnunum.
  • g-skillin corsairden farkı nedir peki sanki corsair vengenence benm içime daha çok siniyor gibi ama emin olamadım yinede. kingstondan kesin olarak vazgectim artık zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.