Şimdi Ara

Bu sayfaya erişimler şirketimizin internet erişim politikası gereğince kısıtlanmıştır'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar philips cga5722 diye bir modemim var. nesine com girmek istiyorum mesela beyaz bir sayfa açılıyor tam ortada Bu sayfaya erişimler şirketimizin internet erişim politikası gereğince kısıtlanmıştır" diye bir yazı modeme girdim firewall devre dışı bıraktım yine aynı...çözümünü bilen varsa allah aşkına söylesin

• tor diye bir program var onu dene
  • tor diye bir program var onu dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazdimdurdum -- 2 Şubat 2011; 0:18:07 >
  • olmuyor arkadaşlar...http://81.212.100.44/blocked.php adresine yönlendiriyor otamatik olarak...bir bilen yok mu çözümü
  • farkli web browseri dene, modemi resetleyip tekrar kur, farkli pc dene .. dene bunlari iste (:
  • c/windows/system32/drivers/etc/hosts dosyasını not defteri ile aç. nesine.com olan satır varsa sil ve kaydet. Tekrar siteyi açmayı dene.
  • olmuyor malesef herşeyi denedim farklı browserlar denedim yok
    kimse çözemiyor bu sorunu modem ile alakalı galiba
  • open dns i de denemişsindir sanırım ?
  • malesef olmuyor...ayrıca neden bir sürü programla uğraşıyorum onu da anlamadım...hattımda sorun yok girmek istediğim siteler yasak değil neden böyle yapıyor birtürlü çözemedim offfffffff
  • ofis mi orası yoksa ev mi?
  • Hepiniz atlamışsınız olaya. Adam o zırvat sitenin reklamını yapmaya çalışıyor. Hey Allah'ın ne günlere kaldık.
  • huavwi mi ne zımbırtıysa ondan bağlanırken de open dns açıkkken yapıyodu.. deviantart bile yasaklanmıştı.. comodo dns yaptım, düzeldi...
  • bakın bu olayın proğramla dns ile hiç alakası yok tamamen kullanıcı adıyla ilgili bir problem KULLANICIADI@TTBAYİ olmasından kaynaklanıyor bu sorunun düzeltilmesi için müşteri temsilcilerini aramanız yeterli ama sert konuşmadığınızda bizim yapabileceğimiz bişey deiğl diorlar telekom müdürlüğüne gitmenizi söylüyorlar sorunu telekomdanda çözüyorlar ama müşteri temsilcilerine sert yaptığınızda onlarda çözebiliyor 5 dklık iş benm de başımda vardı arayarak yaptırdım düzeldii proğramlarla Dns ayarlarıyla falan boşa uğraşmyın umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.