Şimdi Ara

Bu sistem alınmaya değermi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uyum sorunu yaşamam demi dostum ıntel işlemcim olup ıntel uyumlu anakarta amd taksam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Durant55

uyum sorunu yaşamam demi dostum ıntel işlemcim olup ıntel uyumlu anakarta amd taksam

Hocam intel uyumlu anakrta amd takilmaz amd uyumuya amd intel uyumluya.intel hicbir turlu intel uyumluya amd amd uyumluya intel takamazsiniz bunlar en basit bilgiler bakin vatan bilgisayardan 410 tlye asus pro anakrt alin amd uyumlu birde amd fx 8350 alin ekran kartini da asus gtx 770 directcu II alin keyfinizden gelinmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

uyum sorunu yaşamam demi dostum ıntel işlemcim olup ıntel uyumlu anakarta amd taksam

Amd işlemci amd uyumlu anakarta, intel işlemci intel uyumlu anakarta takılır. Eğer sorun ekran kartı içinse marka farketmez istediğin ekran kartını istediğinanakarta takarsın. Şimdi senin 2 seçeneğin var olayı özetlersek. Gtx 770 alırsın 2 sene sonra bi tane daha alırsın ikisini birden 2 sene fln daha kullanırsın. O zaman şu anki karar verdiğin intel 5 4670k ve z97 anakartı alman gerekir. Birde overclock için ayrıyetten işlemci soğutucusu tabi. E hazır overclock yapıyosan ssd almamak olmaz. Tabi overclock u daha sonra mesela ekran kartını sli yapacağın zaman da yapabilirsin, dolayısıyla ssd yi ve işlemci soğutucusunu da overclock yaparken alırsın.
    Ya da yok zaten benim anakartım işlemcim 3 sene sonra eskicek ben o zaman değiştiricem bana 3 sene boyunca oyunlarda iyi performans sağlayacak bi sistem lazım diyorsan: intel 5 in k'sız modelinden, z yerine h serisi anakarttan alırsın(bunlar daha ucuz), ssd almazsın, bunlara vereceğin parayla gtx 780 alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GüvenYkrk -- 24 Haziran 2014; 23:51:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fx8320 islemci
    Gigabeye 970a ud3p anakart
    4x2 gskill ripjways 1866mhz cl9 ram
    amd r9 280x vapor x ekran karti
    1tb seagete barracuda harddisk
    Zalman z5 plus kasa
    Corsair vs650 psu (guc kaynagi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

quote:

Hocam intel uyumlu anakrta amd takilmaz amd uyumuya amd intel uyumluya.intel hicbir turlu intel uyumluya amd amd uyumluya intel takamazsiniz bunlar en basit bilgiler bakin vatan bilgisayardan 410 tlye asus pro anakrt alin amd uyumlu birde amd fx 8350 alin ekran kartini da asus gtx 770 directcu II alin keyfinizden gelinmez

yanlış anladınız hocam ekran kartı takmaktan bahsettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfylmz08

Fx8320 islemci
    Gigabeye 970a ud3p anakart
    4x2 gskill ripjways 1866mhz cl9 ram
    amd r9 280x vapor x ekran karti
    1tb seagete barracuda harddisk
    Zalman z5 plus kasa
    Corsair vs650 psu (guc kaynagi)

Güzel sistem bence de bunu al işlemciyi 8350 yapabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.