Şimdi Ara

Bu siteyi nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarwww.birdunya.com internet sitesinden alış-veriş yapan varmı. Güvenli bir sitemidir? Dolandırıcımıdır, hırlımıdır, hırsızmıdır nedir? Lütfen bilenler cevap yazabilirmi? Alıs veris yapacam bu siteden yamuğa gelmek istemiyorum.

• Görerek almayı tercih ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AS34

Arkadaşlarwww.birdunya.com internet sitesinden alış-veriş yapan varmı. Güvenli bir sitemidir? Dolandırıcımıdır, hırlımıdır, hırsızmıdır nedir? Lütfen bilenler cevap yazabilirmi? Alıs veris yapacam bu siteden yamuğa gelmek istemiyorum.

arkadaşım ben bu siteden kitap siparişi verdim. günlerce bekledim eyvahh dedim galiba dolandırıldık. ama sonra gönderdiler. ben bir girişimde de bulunmadım. tedarik süreci uzun sürdü. ama belki bunda kitaplar bulmak zor olmuştur diye mazur gördüm.
  • o siteyi bilmem ama iyi bir alternatif verebilirim..

www.deveyuku.com

güvenilir vede benimde alışveriş yaptığım bir site...bazı ürünler burada gerçekten ucuz..umarım aradığın şey burada vardır.İst. içi 2 günde geliyor.
  • Teşekkürler arkadaşlar. Burada aradığım bir ürün piyasanın baya altında ama çok altında olması nedeniylede güvenemiyorum. İnsanda bir işkillenme oluyor. Bu yüzden sordum. Aslında görerek almak benimde tercihim ama bu fiyata etrafta yok yanlış anlamayın bir ürün için konuşuyorum. Bu arada deveyukunede baktim oradada fark vardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.