Şimdi Ara

Bu Tablet Alınır Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün internette tesadüfen gördüğüm bu Android tablet PC'yi almayı düşünüyorum. İşlemcisi güzel duruyor. Bir de bu fiyata en fazla bu kadar diye düşündüm. Ama tecrübeli arkadaşlardan tavsiye bekliyorum. Teşekkürler.

http://www.wholesaleonepiece.com/android-22-apad-tablet-pc-8-3g-wifi-mid-netbook-freescale-a8-1ghz-cpu-ft-805t-iped_p1271.html

• Marka konusu biraz sıkıntılı işlemci bir yere 1 , bir yerde 800 bir yerde 1.2 yazıyor

Android var bu güzel. (Çakma felan değildir umarım)

Eğer diğer özellikler denildiği gibi ise güzel ama 1080p çıkış biraz abartı geldi

(Biraz şüpheci yaklaşıyorum daha önce forumdan gördüğüm yorumlar ve fiyattan dolayı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezegenci

Marka konusu biraz sıkıntılı işlemci bir yere 1 , bir yerde 800 bir yerde 1.2 yazıyor

Eğer diğer özellikler denildiği gibi ise güzel ama 1080p çıkış biraz abartı geldi

(Biraz şüpheci yaklaşıyorum daha önce forumdan gördüğüm yorumlar ve fiyattan dolayı)

Şuan halen araştırıyorum. Olağan üstü bi beklentim olamaz zaten. sonuçta samsung galaxy almıyorum. (keşke). ama fiyat performans oranı iyi geldi, videolarda gayet hızlı çalıştığını gördüm. bir de 3g paketi alırım 4gb limitli, usb den bağlanıyor zaten 3g dongle. ama dersenizki bak aynı performansta şu android tabletler var bu pahalı! orası ayrı. Şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: articus

quote:

Marka konusu biraz sıkıntılı işlemci bir yere 1 , bir yerde 800 bir yerde 1.2 yazıyor

Şuan halen araştırıyorum. Olağan üstü bi beklentim olamaz zaten. sonuçta samsung galaxy almıyorum. (keşke). ama fiyat performans oranı iyi geldi, videolarda gayet hızlı çalıştığını gördüm. bir de 3g paketi alırım 4gb limitli, usb den bağlanıyor zaten 3g dongle. ama dersenizki bak aynı performansta şu android tabletler var bu pahalı! orası ayrı. Şimdiden teşekkürler.

Google'a biraz bakarak yorumlara bakabilirisiniz. En öenmlisi yorum sonuçta...

Birde şöyle bir şey var ; 228 dolar yaklaşık 350 lira yapıyor. Şuanki netbook'ların sıfırı 480 Tl civarı... Yani bütçenizin biraz üstüne çıkaiblirisiniz netbook alabilrisiniz. Netbook diyip geçmeyin çok rahat sanal bile çalıştırıyor şimdikiler

• Çin malı tabletler konusu ilk mesajında çok fazla şey yazıyor zaten ayrıca fiyat aralığına göre modeller ve yorumlarda var

http://forum.donanimhaber.com/m_41355926/tm.htm
  • Ben daha mobil bir ürün arıyorum. ipade benzeyen, internete girebilecek, android işletim sistemiyle falan, netbooklar daha bi bilgisayar gibi, sevmiyorum. halihazırda bir netbook kullanıyorum zaten hocam.
  • quote:

Ben daha mobil bir ürün arıyorum. ipade benzeyen, internete girebilecek, android işletim sistemiyle falan, netbooklar daha bi bilgisayar gibi, sevmiyorum. halihazırda bir netbook kullanıyorum zaten hocam.

O zaman üstte verdğim linki inceleyin
  • quote:

quote:

Ben daha mobil bir ürün arıyorum. ipade benzeyen, internete girebilecek, android işletim sistemiyle falan, netbooklar daha bi bilgisayar gibi, sevmiyorum. halihazırda bir netbook kullanıyorum zaten hocam.

O zaman üstte verdğim linki inceleyin

Eyvallah teşekkür ederim.
  • Merhabalarhttp://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=170826972903#ht_3404wt_1037 ben bu adresteki tableti almayı düşünüyorum sizce nasıl?Yorumlarınızı bekliyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.