Şimdi Ara

Bu Videodakı Şarkıyı Bulursanuz Çok Yardımcı Olursunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=1gYOpEPPv-gçok işte bu adı ne acaba çok duygulu bende ban yedımde

• Sarkıyı söyleyen System Of A Down fakat sarkının adı aklama gelmedi bi türlü
  • System Of A Down-Lonely Day
  • o grubun türkçe sözlerini okudum dinlemeyin derim türklere küfür edior
  • S.O.A.D. grubu Türk düşmanıdır. Adamlar sözde ermeni soykırımı politikasıyla Türk lere karsı büyük bir savaş açmış durumda. ''Ben müziğe bakarım , gerisi önemli değil'' diyen yüzlerce kişiyle karsılaştım. Ermeni olacak pislikler Ata'larımızı katledip bir de bunun üzerine sarkı yazıyorlar. İçine sindirip dinleyen kendine ''Ben Türk' üm demesin lütfen....
  • quote:

Orjinalden alıntı: :_PkForever_:

System Of A Down-Lonely Day

• grubu yolda görsem dayaktan öldürürüm.. ama önce bi lonely day i söyletirim :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sacha_buffer

S.O.A.D. grubu Türk düşmanıdır. Adamlar sözde ermeni soykırımı politikasıyla Türk lere karsı büyük bir savaş açmış durumda. ''Ben müziğe bakarım , gerisi önemli değil'' diyen yüzlerce kişiyle karsılaştım. Ermeni olacak pislikler Ata'larımızı katledip bir de bunun üzerine sarkı yazıyorlar. İçine sindirip dinleyen kendine ''Ben Türk' üm demesin lütfen....

Eline saglik tamamen katılıyorum sana..

AYNEN :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: faruktokan78

System Of A Down-Lonely Day

AYNEN :D

• Evet dinlemeyin bu grubu
    quote:

Orjinalden alıntı: metemen

o grubun türkçe sözlerini okudum dinlemeyin derim türklere küfür edior

• BUNA KARDEŞ EN GUZEL ŞARKI ÇİKİ TAMUZ GİDER SÖYLEYENDE AŞDAR
  • la olm dinleme şu p.i.çleri Yaz youtubeden D.E.R.T
    dün biri verdiydi kimdi o ama bilmiom bu daha ii D.E.R.T
    oNLAR ATATÜRK'E küfür ediolar O.ç.çLAR TÖBE TÖBE YA
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sacha_buffer

S.O.A.D. grubu Türk düşmanıdır. Adamlar sözde ermeni soykırımı politikasıyla Türk lere karsı büyük bir savaş açmış durumda. ''Ben müziğe bakarım , gerisi önemli değil'' diyen yüzlerce kişiyle karsılaştım. Ermeni olacak pislikler Ata'larımızı katledip bir de bunun üzerine sarkı yazıyorlar. İçine sindirip dinleyen kendine ''Ben Türk' üm demesin lütfen....

kardeş tamamen haklısın ama müziği dinlemek ile düşüncelere katılmak aynı şeymidir ki
    genede soad a
  • Bende Soad DinLiorum Ama MüzikLerini Ben OnLarı Sewiorummu Hayır Ama MüzikLeri Haşuma Gidio Hepsinin Tipi Kaymış.Ama Bizim DinLediğimiz Müzik...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.