Şimdi Ara

bu zamanda i900 omnia alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • i900 omnia almak için geç mi kaldım.araştırıyorum da üretilmiyormuş artık. bundan sonra alırsam bir sorunla karşılaşırmıyım?

düşündüğüm diğer modeller: x6 ve n97 mini.

öneriniz varsa söyleyin.

• ikinci el aldık geçen gün kuzene sıfır gibiydi telefon aralıktada bi tane ben almıştım sıfır gibiydi adama demiştim artık kasasınımı değiştiriyor bilmiyorum dediğim telefonu ertesi gün getiriyor istanbul/kartal yakınlarındaysan pm at yardımcı olurum
  • dalga geçmeden aklımızın elverdiği ölçüde düzgün cevaplar vermeye çalışsak
  • BEN OLSAM ALMAM
    1- ESKİ BİR MODEL
    2-DOKUNMATİGİ YENİ ÇIKAN MODELLERE GÖRE KÖTÜ
    3-YENİ ÇIKAN YAZILIMLARDA YAVAŞ KALABİLİR

YERİNDE OLSAM HTC MODELLERİNE YÖNELİRİM BİRAZ DAHA KOY HTC AL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nobody5

ikinci el aldık geçen gün kuzene sıfır gibiydi telefon aralıktada bi tane ben almıştım sıfır gibiydi adama demiştim artık kasasınımı değiştiriyor bilmiyorum dediğim telefonu ertesi gün getiriyor istanbul/kartal yakınlarındaysan pm at yardımcı olurum

sağol 2. el düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: roborior

quote:

Orijinalden alıntı: Nobody5

ikinci el aldık geçen gün kuzene sıfır gibiydi telefon aralıktada bi tane ben almıştım sıfır gibiydi adama demiştim artık kasasınımı değiştiriyor bilmiyorum dediğim telefonu ertesi gün getiriyor istanbul/kartal yakınlarındaysan pm at yardımcı olurum

sağol 2. el düşünmüyorum

Merhaba...
    Sıfır bulamazsın üretilmiyor.
    İyi geceler...

• ne kadar bütçe ayırdın
  • Omnia 2 alabilirsin
  • Eğer 2.el almak istemiyorsan VE br omuz çantası, çinik el çantası vs. kullanıyorsan (olmadı ceptede olur) ipod touch + kalan parayla orta seviye bir telefon almak çok daha mantıklı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.