Şimdi Ara

Buda bazı Arkadaslara kapaq olsun...(herkes okusun sonuna kadar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar nick i bırakıyorum salca olupta rezil olan ve sonrada soylucek lafı kalmayınca post kasıyorsun gibi bebece bir imada bulunan Method Man kisiliq eksikligi olan bu arkadasa birkez daha kapaq olsun diye baska nick actım yeni nick MuqoLiqq cift qq camur atcagin adama dikkat et herkes i kendinle kiyaslama aslanım ben senin gibi rezil olup lafım kalmayınca susarım boyle daha alcalıp camur atmam saga sola adam olan anlar ama senin gibi adamliqtan insanliqtan yoksun baskalarının emegine saygı olmayan insanlar anlayamaz...

Link asagıda herkes girip bakabilir kim baslatmıs kim salca olmus kim sacmalamıs kim post kasmıs en onemlisi kim camur atmıs...Herkes durust olsun kimse taraf tutmasın ben suclu isem arkadaslarimda soylesin bunu ama saka yapmadan bu konu asabimi bozuyor elin kansiz bebesi geliyor salca oluyor sonrada camur atıyor sinir oluyorum herkes haddini bilsin iyi forumlar...

http://forum.donanimhaber.com/m_12584885/tm.htm

• Evet bu yeni nick im herkes e iyi forumlar arkadaslar aynı seyi aynı bebe yine soylerse sacmalarsa bunuda siler yenisini alırım sorun deil tanımadan camur atmamak gerek herkes sen deil...
  • Method Man Behlul haklı.. Sen daha cocuksun...
  • behlul kardes benim seni sanki bir yeden gözüm ıstırıyor..
  • arkadaşlar her an method man gelebilir aman imla klavuzlarını hazır tutun :D :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: TreX_AreS

behlul kardes benim seni sanki bir yeden gözüm ıstırıyor..

Behlul11@mynet.com ekle konusalim belki tanisiosdur:P
  • Eee? Napalım Kardeş şimdi ... Çok Saçma Bi Topic Açmıssın İstersen Muqoliqqqqqqq te dene istersen....

Bebece laf yaptı diyorsun o zaman ona söle burda boşuna konuşmussun .....
  • bencede method haklı senin mu anadoluyu ovmen cokmu onemli bos bos topic acıp kavgayı sen baslatmıssın iste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi For3veR -- 7 Mart 2007; 2:24:27 >
  • Kardeşim madem Behlul boş topic acıyor neden buraya yazıyorsun o zaman? İlk önce kendi sorununu hallet ondan sonra başkasına laf at.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muonline için

Kardeşim madem Behlul boş topic acıyor neden buraya yazıyorsun o zaman? İlk önce kendi sorununu hallet ondan sonra başkasına laf at.

bos topic acmasin diye arkadasım bi sorunmu vaR?
  • asıl kendin bebesin ya gelmiş burda fotolarını falan koyuyo yonja da sandın herhalde kendini burası MUOnline forumu bebe forumu değil nickini al da git
  • sana soran olmadı kimin boş topic actıgı yada acacagı.burası paylaşım forumu isteyen istedigi topici acar adminden başkasıda engelleyemez baskası admin sanmasın kendini yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muonline için

sana soran olmadı kimin boş topic actıgı yada acacagı.burası paylaşım forumu isteyen istedigi topici acar adminden başkasıda engelleyemez baskası admin sanmasın kendini yani.

lan git yerli yalaka seni sanamı dustu muqoliqin avutakatlıgı onu savunuyon?
    stegim yere yazarim bende bos bos topic acmayin diye sanami sorucam sen git kumda oyna.

• yonja hahahahah
  • GÜZEL ESPİRİ
  • Post açmışsak eleştiriye açık olalım
  • len defe sen hala buralardamısın :-) yaşıyormusun !!!!!!!!!!!!!!!

quote:

Orjinalden alıntı: MyDyingBride

Post açmışsak eleştiriye açık olalım
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.