Şimdi Ara

buff isteyene ne verilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler human propet char açtım beleş beleş buff veryom ama bazısı başka bişiy istiyo biri mage diyo ne bi tonda buff var yav hangilerini vermem gerekir?

• magelere: acumen,zerk,mentalageis,shield,might,blesstobody,blesstosoul,magicbarierr,wndwalk vermelisin

fighterlere:haste,zerk,shield,might,deathwisper,focus,gudience,blesstobody,windwalk bufflarini vermelisin

eksik yazdıklarimj olabilir ama genelde buffalan mage,fighterler bunlari istiyor :D
  • bence cok onemli olan berseker i unutmussun yazdin mi gormedim ama o olmassa olmazlardan.
  • berseker yerine zerk yazdım :P
  • iyi hoş güselde megalara might verilmes :) Ayrıca bir ekleme yapayim fihterlarda kalkanlı ise bless shield ver
  • yawf eksik yaadıgım yada yanlıs yazdıgım olabilir onlarida siz duzeltin
  • savaşçılara zerk DW focus might shield bless shield btb bts ww haste guidance(özellikle okçulara unutulmamalı)
    magelere acumen zerk btb bts shield bless shield Concentration ww

takıldığınız bölgeye göre mesela lair of anthrasda invigor(bleed resist için) kale savaşlarıda resist aqua(ponylerin saldırıları için) veya forbidden gatewayde mental shield(moblar root atıyor o yüzden vs.) fazladan verilebilir.
    ayrıca partynizde tank varsa berserker vermeyin p.defi düşürür veya boss keserken ctrl tuşuna basarak bossada zerk verilebilir(gerçekten faydası oluyo)

• hangi server bu
  • bildiğim bütün serverlarda moblar aynı ve hepsinde de kale savaşı oluyor. yani bütün serverlarda :)
  • bence buff ve song işi tamamen taktiksel bişi..aynıları alcan die kayde yoq...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.