Şimdi Ara

buff verirken kimisi niye istemiyo??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler buda yeni çıktı buff veriyorum adam 10 tane ver diyo kimi geliyo bunu niye veriyon olmadı bidaha ver diyo kafayı yiycem ya, tamam tanklara zerk verilmez ama özellikle okçular çok seçici ne ayaktır bileniniz varmı??

• beyenmezsen git başkasından al kardeşim de sende
  • ya mesela bir tane magaye migth (p.atack artirir) veririsen arkandan kufur eder

magenin hiç bir işine yaramaz boyle mesela acuamen figther ler icin ise yaramaz
    bufflerin hepsi tam aklimda yok ama veririken dikket etmelisin
    cunku belli bir sayida buff alabiliyorlar senden buff aldiktan sonra song ve dance de alabilir ve senin verdiklerinini bazilari silinebilir helede adamin işine yarayan bisey silinirse sana baya kufur eder
    benim sk a(tank olur kendisi) biri migth , shiled bleess ,shiled vermemisti adama baya kufur ettim
  • az 2. yada 3. sayfalara bak kardeş buf kime ne verilmeli gibi bir konu açılmıştı orda yazıyor.
  • bütün herkezin buffları farklıdır..

Mage ve daggercinin.. ben mageydim buf istedim holy weapon agglatiy flan attı adam sövdüm boş yeremi para werecez
  • sanırım necronun dediği gibi üzerine songda aldığı için bazıları siliniyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eksenelgerilme -- 23 Temmuz 2006; 2:23:47 >
  • benimde bir sorum var, hiç offical de oynamadım.. orda da 2 satırı geçince siliniyormu gerçekten bufflar ? ben bunu diğer free serverların bir bugu olarak düşünmüştüm.. çok da saçma geliyor açıkçası
  • Evt siliniyor 2 satır buff tan sonra silinir . Buna song , dance ve kendi buffların dahil. 2 satır buff fullken mobdan bi stun yersen ilk aldığın buff skili silinir. Buff alırken mutlaka 2 . satırda bi bos yer bırakırız, nolur nolmaz Buffer olmayıda yabana atmamak lazım, profosyonellik ister, Hangi klassın hangi buff a ihtiyacı vardır bilmek lazım yoksa partyden kovulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SherifTR -- 23 Temmuz 2006; 7:01:46 >
  • Buff atarken istemiosa baskadan buff al ya da buffer ac sende
    iki tane l2 açıp bufferdan tanka buff at
  • quote:

Orjinalden alıntı: Daywalke®

benimde bir sorum var, hiç offical de oynamadım.. orda da 2 satırı geçince siliniyormu gerçekten bufflar ? ben bunu diğer free serverların bir bugu olarak düşünmüştüm.. çok da saçma geliyor açıkçası

officali örnek aldığını söyeyen bi server da oynuyorum 3 satır dolsa bile silinmiyor bende...3. satır tamamen doluyken bile buff alirsan 4. satıra yazmıyorda ilk satırdaki ilkini gizliyor..yani buffin etkisi dururken simgesi gidiyor..muhtemelen officalda da böyledir
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldenSpirit

quote:

benimde bir sorum var, hiç offical de oynamadım.. orda da 2 satırı geçince siliniyormu gerçekten bufflar ? ben bunu diğer free serverların bir bugu olarak düşünmüştüm.. çok da saçma geliyor açıkçası

officali örnek aldığını söyeyen bi server da oynuyorum 3 satır dolsa bile silinmiyor bende...3. satır tamamen doluyken bile buff alirsan 4. satıra yazmıyorda ilk satırdaki ilkini gizliyor..yani buffin etkisi dururken simgesi gidiyor..muhtemelen officalda da böyledir

Kesin öyledir hatta orcların 20k p.attack magelerin 35k m. attackda oluyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pliabos -- 24 Temmuz 2006; 19:44:03 >

• eksenelgerilme adlı kardeş
    ayıp olmuyomu bende okcu yum
  • quote:

Orjinalden alıntı: pliabos

quote:

quote:

umarım neden bahsettiğini yada benim neden bahsettiğimi biliyorsundur..olympus 3x te oynuyorum..hiçbirşeyi denemeden bol keseden yorum yapma hakkını sende görmüyorum.. hele de bilgin yoksa

• walla 3-4 satir buff almak kadar saçma bişi olmaz heralde.oyun oyunluktan çıkar powerplay e döner iki satır yeter buff için
    Ayrıca bufflarken buffladığın adamın selfbuff larını ve v.stance-acuracy skillerini hesaba katman gerekir.en seçici class HE 3 selfbuff+acu+vs kullaniyo saten 5 slot u dolu olarak başliyo bufflanmayaeer ki loa-catacomb-necro gibi yerler dışında kime holy wep atarsan küfrü yersin soliyim

• holy weap. neydi yaw ?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pliabos

quote:

quote:

umarım neden bahsettiğini yada benim neden bahsettiğimi biliyorsundur..olympus 3x te oynuyorum..hiçbirşeyi denemeden bol keseden yorum yapma hakkını sende görmüyorum.. hele de bilgin yoksa

Hiç bişey bilmeden konuşma diyorsun ama şu son yazdıklarına sen inanıyormusun ???

Full bufflarla sence bir karakter nelere sahip olur ???????

• quote:

quote:

Benim yazdıklarımı okuduktan sonramı yazdın bilmiyorum ama konu hakkında gereken şeyi zaten söylemişim ben. Bunun üstüne officiale benzemeye çalışan bir server ı baz alarak bir çıkarım yapmaya gerek yok sanırım. Officialde oynuyorum ve yazdıklarım tahmin değildir. Zaten muhtemelen demişsin kesin konuşmamışsın ben de o zaman tekrar söylüyorum: 2satırdan sonraki bufflar kaybolur ve etkilerini karakterin üzerinde göremezsiniz. Birçok free serverda bırakın 2 yi 3 hatta 4 satır ve daha fazlasının da görünmese bile karakter üzerinde etkilerinin görüldüğünü biliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

holy weap. neydi yaw ?

Temporary holy enhancement of physical attack.

Ben hala bir anlam çıkaramadım ve çoğunlukla bu buffi istemiyorum .... Statlarda da oynama yaratmıyor.... :(

Bu arada şunu söylemek istiyorum pp açıyorsan ve para kazanmak istiyorsan kime ne atacağını biraz araştır... Çünkü dv ye gidince insan buff istediğinde adamların holy weapon, regeneration, invigor vs... gibi buffarı atması çok sinire dokunuyor çünkü 3 song 3 dance alıyorsun ve kendine ait skillerde olunca buff lardan sadece basic olanlara ihtiyacın kalıyor. Açıkça söyleyeyim parayı vermeden direk söylüyorum pm atarak sadece şunları ver diye böyle daha kolay oluyor...

• Saol aydınlattığın için SherifTR ..... Demekki bilip konuşmak lazımmış...

Bu arada sana birşey soracam bu holy weapon official da ne etki yaratıyor ???
  • Açıklamasında yazan şu "Temporary holy enhancement of physical attack". Tam olarak bilmiyorumda benim bu açıklamadan çıkardığım mob a karşı fiziksel atağını arttırdığı yani bir nevi mob un fiziksel direncinin bir kısmını kırmış oluyorsun ve bu şekilde biraz daha fazla dmg veriyor olman lazım. Genelde ben HE me her zaman isterim. Bir çok mobun fizikal resist , dagger resist yada archery resist olduğunuda düşünürsek bence fighter sınıfı için gerekli bir buff. Bunca zamandır bi kere olsun "dur şu moba bi holysiz bide holy le vurayım" diye aklıma gelmedi açıkçası o yüzden ne kadar bir fark yaratıyo bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.