Şimdi Ara

BUGÜN 4 GSLİYİ DAHA BJKLİ YAPTIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yanımda 4 tane gs li vardı
    çocuklar maçı izledikten sonra
    doğru yolu seçtiler ve topluca takım değiştirdiler...

• benim yanımdaki GS liler de, BJK gibi oynasaydık fark atardık dedi...
  • MAÇTAN HEMEN SONRA ÇIKAN REKLAM FİLMİ HARİKAYDI ....!!!!!

<b>

SÜTAŞ AYRAN ! SÜTAŞ AYRAN ! SÜTAŞ AYRAN ! SÜTAAAAŞŞŞŞ AYRAAANNNNN !
    </b>

jetonu düşenlereeeee....
  • helel sana!!!
  • ya bakın arkadaşlar
    bu çocuklar yıl sonu universte sınavına girecekler.
    üzerlerinde böyle bir psikolojik baskı oldugu için
    ders çalışamıyorlarmış ..

bende dedimki bundan sonra bjk li olun dedim
    2 demeden kabul ettiler..

Çocuklar bu gece tatlı bir uyku uyuyacaklar sayemde.
  • yaa onlar gercek gs lı değilmiş o zaman .delikanlı adam takımından vazgeçmezzzz...
  • ölene dek cim bom bom [:o)]
  • 14 senedir bjkde oturduğumdan biliyorum,bjk seyircisi sanki yıllardır rahat bi uyku uyuyor da .... daha yeni rahat uyumaya başladı ki çarşıdan arkadaşlarla filan konuştuğumuzda, hala takımdan memnun olmadıklarını, daha fazla tecrübe kazanmalarının gerektiğini,1-2 iyi transfer ve takımın oturması için gereken 1 seneden sonra asıl bjknin izlenebileceği görüşündeler
  • +1
  • Bjk kötünün iyisi..
    Şimdi G.S. ile F.B. ülkeyi rezil ettiler yaa.. Bjk onların yanında çok büyük bir başarı elde etmiş gibi yaptıkları şişiriliyor.. Yoksa öyle çok iyi bir futbol oynamadığını herkes biliyor..
    Ayrıca Sütaş ayran değil de.. Öküüzzün trene baktığı bir reklam olsaydı daha iyi olurdu..
    Barcelona o kadar rezil etmedide.. Pao-Fb maçı tarihi bir rezillikti..
  • bu yıl gene galatasaray şampiyonlugu alır siz iyisimi 2006 a kadar bekleyin neden mi fatih hoca nın sözleşmesi 2006 ya kadarda arada explorer ufak atman lazım hiç bir galatasaraylı takım degiştirmez bu biline
  • fatih hocanızıda gorduk be arkadaşım
  • Evet gördün Uefa kupasını aldık o hocayla.Siz ne yaptınız o kupanın 3. turuna çıkınca çok mutlu oldunuz :)))
  • gecmısten hesap soramayız ve bu arada neyım degıl ne olacagım demelı gorunen koy kılavuz ıstemez herhalde fener barcelona baska bısey demıyorum yanı anlayana.:)
  • iyi güzel de her takımın kötü oynadığı dönemler olabilir. diyorsun ki geçmişten hesap soramayız ama gel gör ki senin yaptığının ta kendisi geçmişten hesap sormak. biz sami yen'de 5-0 yenildik chelsea'ye, o sezon uefa şampiyonu olduk. lütfen bilip bilmeden konuşmayalım.
  • BABA HİÇ BİR TAKIM DÖNEK ADAMLARLA İŞİ OLMAZ..HERZAMAN HERYERDE TAKIMINI DESTEKLEYEN PAZARA KADAR DEĞİL MEZARA KADAR TAKIM TUTMALI..
    İŞTE BU KARDEŞLER
    BU GÜN TAKIMINI SATAN YARIN ........
  • Yav arkadaşlar saçmalamayın! Sözü edilenler adı üstünde çocuk. Yarın öbür gün FB çok iyi olur onu tutar.(tabi bu herkes için geçerli değil,örnek:ben:)) yani öyle gs li adam döneklik yapmaz falan gibisinden gazel okumayın. Çocuk kendini bildikten sonra takımı sabit kalır. Ayrıca gs li arkadaşlara bi şey söyleyeyim:(gerçi bu istisnai bi durum ama olsun) benim bi dayıoğlu var gs liydi, askere gitti fenerli olarak geldi(aradaki zıtlığa bak!) ne oldu len dedim, bu takımın bu kadar şaibeli olduğunu bilmiyordum dedi.(biz çocukken GS nin Ankaragücü nü 8-0 yenerek şampiyon olmasını ve zalad ın yediği şike golleri başına çok kakmıştım, sesini çıkartamıyordu:)) üstüne de bir sürü şaibe eklenince… Belki BJK li de olurdu ama askerdeki çok samimi arkadaşı iyi propaganda yapmış. Sonuçta fenerli oldu ve bayağı da fanatik oldu.ben bile şaştım. Bunu yapan da kazık kadar herif yani. Yok gs li adam takım değiştirmez, değiştiren de zaten gs li değildir gibisinden komiklik yapmayın sakın. Fanatikliği bırakıp da biraz gözünüzü açsanız TR deki dolapları görürsünüz…bak gene celallendim!

• kim miş o Sahtekarlar gercek Gs takım değiştirirmi? iyiki değiştirmişler bizim öle taraftara ihtiyacımız yok
    bize gerçekçi düşünen vede takımına O/C yapabilecek erlere vede hatunlara ihtiyacımız war ;)
  • sana karşı sadece endişe duyuyorum(fanatikliğinden ve takımın hakkındaki cahilliğin,pardon iyimserliğn yüzünden)...
  • HORT !!!!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.