Şimdi Ara

BUGUN İÇİN LAZIM.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Acheron XII

Civciv olmaz. Ne kadar iyi bakarsan bak, 1-2 haftaya olur. Heves eder, aglar gerek yok yani
    Simit olayi gayet tatli olur cunku sabah kahvaltisinda pasta cok klise kacar.
    Hani hersey standarr hesabi olur. Sen beni dinle, simitle devam et.
    Illa pasta istiyosan yemek ustu bi ufak tek dilim pasta alirsin satiliyor oyle

sabah görüşmiycez hocam ben sabah kalkıp hazırlık yapıcam hediyesi için felan evi hazırlıycam kimse olmıycak ikimiz öğlen 1 2 gibi görüşücez benim evde..
  • taggest kullanıcısına yanıt
    Anladiim.. Eger oglen saatiyse yine disariya cikartmayi dusun. Eger butce yoksa bosver.
    Eger oglen olacaksa yine balonlari sisir eve koy hamster/tavsan almayi dusun evi havalandir pasta alma baska bi tatli al standart olmasin karsim ondan
    Ne bileyim ekler al profiterol al guzel muzikler koy eski pop gerisi sende artik
    Her zaman en kolayini yapmayin daha fazlasi olsun diyosaniz illa biraz ugras ve farklilik gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acheron XII

Anladiim.. Eger oglen saatiyse yine disariya cikartmayi dusun. Eger butce yoksa bosver.
    Eger oglen olacaksa yine balonlari sisir eve koy hamster/tavsan almayi dusun evi havalandir pasta alma baska bi tatli al standart olmasin karsim ondan
    Ne bileyim ekler al profiterol al guzel muzikler koy eski pop gerisi sende artik
    Her zaman en kolayini yapmayin daha fazlasi olsun diyosaniz illa biraz ugras ve farklilik gerek.

haklısın hocam balon olayını yapabilirim..bide ekstralar katmalıyım diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.