Şimdi Ara

Build Önerisinde Bulurnurmusunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 110 Capta oynanabilecek en iyi build olarak hangi buildi önerirsiniz

Pvp ağırlıklı

Çok nadir de uniq için [Cok cok Nadir Hiç olmasada olur ]

Daha cok pvp ye dayalı en iyi buildi size göre hangisiyse yazarsanız cok müteşekkir kalırım şimdiden teşekkür ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byzazaby -- 27 Aralık 2012; 19:16:40 >

• Warrior-Cleric
    Warrior-Rogue(Dagger)
    Blade-Fire-Cold
  • oynayabilirim dersen dagger(rogue)-warlock öneririm kasarken xbow ile zorlanmassın pvpde holy spell olmayanlarla dmg rekoru denersin tabi yatıramazsan büyük ihtimal ölürsün
  • SS nuker 110 capte candır bence stunluyken daggere bile dayanır seti biraz iyi ise.
  • şu aralar warlock rogue nin namını çok duyuyorum

benim anlayamadığım warlock olunca kendinide helleyemiyorsun car dayanabiliyormu
  • valla cleric warlock full int yapan var ama oynayabiliyosan. yok dersen warrior-warlock ya da rogue-cleric.
    china dersen bow/blade/glavie den biri +fire+force. cold neden önermiyorum şöyleki debuffları silmek zor bir iş.yani bazıları diyo blade de debuff var zaten niye force acıyosun diye. olay aslında debuffları silmek debuff atmak değil. s/s int light/cold da cok fena bence. spear hakkında pek bi bilgim yok. bu arada warlock olayında şöyle bişey var: vampire touch skilleri düşmandan kendine az biraz hp getirmeni saglıyo ama asıl olay vigor da bitiyo paran varsa hp potion yerine vigor recovery grain koyuyosun böylece 3 saniyede bir pot basabiliyosun hp yide manuel sen basarsın zorda kalınca.
  • warrior warlock ve warlock cleric en iyi pvp carlarıdır bana göre set item aynı olsun cogu kişiyi devirebilirim kendi düşünceme göre
  • hybrid warlock cleric iyidir. Force charlar zehir silebiliyor dersen senin hizina yetisemezler bile. Peki niye rogue degilde cleric. Rogue fazla vurabilir ama defans acigi coktur heal yapamaz ve karsisindaki force veya warlock ise zorlanir. Tabi bunlar pill bugu yoksa varsa direk pacheon fire cold

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90capcanberk

warrior warlock ve warlock cleric en iyi pvp carlarıdır bana göre set item aynı olsun cogu kişiyi devirebilirim kendi düşünceme göre

pacheon fire cold dedigin iki buildide rahatlikla alicaktir. Warlock cleric te zaten bi cold wall acsa sansin kalmaz. Warlock warrior ise fire wall acarak seni rahat rahat oldurur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exaction -- 28 Aralık 2012; 19:50:47 >
  • fire ve cold wall lar bugtur aynı zamanda pill buguda dahil ben bugsuz diyorum...
    he ama fire cold bow en zorlandıgı builddir tabikide 2 sininde birde glavie warrioru zorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 90capcanberk -- 28 Aralık 2012; 19:51:51 >
  • Rogue-Warlock (str)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exaction

hybrid warlock cleric iyidir. Force charlar zehir silebiliyor dersen senin hizina yetisemezler bile. Peki niye rogue degilde cleric. Rogue fazla vurabilir ama defans acigi coktur heal yapamaz ve karsisindaki force veya warlock ise zorlanir. Tabi bunlar pill bugu yoksa varsa direk pacheon fire cold

Nadir bir yapılandırma, o kadar da iyi değil. EU buildler full int yada full str olmalı. Hybrid çinlilere göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

quote:

Orijinalden alıntı: Exaction

hybrid warlock cleric iyidir. Force charlar zehir silebiliyor dersen senin hizina yetisemezler bile. Peki niye rogue degilde cleric. Rogue fazla vurabilir ama defans acigi coktur heal yapamaz ve karsisindaki force veya warlock ise zorlanir. Tabi bunlar pill bugu yoksa varsa direk pacheon fire cold

Nadir bir yapılandırma, o kadar da iyi değil. EU buildler full int yada full str olmalı. Hybrid çinlilere göre.

Nadir olmasi guzel bence zoru denemek lazim ama cok sorun yaratan bir build orn karsidaki cinli cold wall acarsa bir sey yapamazsin.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.