Şimdi Ara

Bulaşık makinesi tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aynur.arda

bu konudaki yorumlarını merak ediyorum.Bu bulaşık makinesini bende almayı düşünüyorum.Bide ne kadarra aldın acaba

780 TL 10 taksit aldım
  • iyi fiyata almışsın.nerden aldın internetten mi? ben bursada bayiye sordum 950 10 taksit dediler.ayrıca cevap için teşekkürler
  • siemens 24e250 tr kullanıyoruz 2 ay oldu iyi yıkıyor.
  • Siemens'in attığı kelekten sonra eğer paramızı bayiden alabilirsek Samsung ürünlerini düşünüyorum.
    Bulaşık makinası olarak da aşağıda ki modeli gözüme çarptı,en ucuz da burada buldum,bu site hakkında bilgisi olan var mı ?

http://www.netteenucuz.com/store/ProductDetails.aspx?productId=124136
  • quote:

Orijinalden alıntı: barmer

Siemens'in attığı kelekten sonra eğer paramızı bayiden alabilirsek Samsung ürünlerini düşünüyorum.
    ...

Dostum geçmiş olsun senin Siemensle problemini okumuştum.

Fakat bu seçtiğin bayinin keleği...

Siemensin hatası burda ancak bayiliği verdiği insanları seçme kriterlerinde olabilir.
    Markaya önyargılı olman ancak senin zararına olur.

Mesela burda da bir Siemens bayisi var pazarlık bir yapmanın imkansızlığı bir yana, "Katalog fiyatına hiç mi kar koymayacağız canım..." şeklinde takılıyor. Ama millet alıyor bu adamdan yapacak bir şey yok ...

Onlarca marka var fakat burdaki tavsiyelere göre tekrar değerlendir bence, özellikle bulaşık makinesi konusunda...

Bilmiyorum konuyu Tüketici Heyetine taşıdın mı, ama haklılığını ve stressini bu anlamda çıkartabilirsin. Sonuç senin yararına olacaktır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T-una -- 27 Ekim 2009; 17:03:54 >

• Carrefour Siemens bayiine fiyatlaro sormak için girdim. Yetkili görünümünde ki adamla muhatab oldum: "Bu makinenin fiyatı nedir?"
    "İnternette fiyatlarımız var oradan bakın" dedi.
    Aynı gün Siemens Merkezine email ile şikayet ettim. Dükkana gelen müşteriye internette fiyatlar var oradan bakın demek kadar müşteri kovan bir tavır olamazdı heralde.
    Bana hem email hem de telefonla geri döndüler ve o bayii hakkında gerekli işlemleri yapacaklarını söylediler.
  • hngi carrefourmuş o
  • Kozyatağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aynur.arda

iyi fiyata almışsın.nerden aldın internetten mi? ben bursada bayiye sordum 950 10 taksit dediler.ayrıca cevap için teşekkürler

İnterneten araştırdım ( pratikev ve ticaretmerkezine bak)O fiyata bir yerden buldum . Sonra beyaz eşyacıya gittim. (Profilo bayisi değil ama genel madana profilo bosch siemens satan bir beyaz eşyacı ve çok büyük Adapazarında Adacenter diye bir yer)
    İnternetten BU fiyata buldum sizde aynı şartlarda verirseniz alırım dedim. Onlarda bir kaç telefondan sonra tamam dediler. Adamlarlada samimi olduk. sen fiyat al başka yerden bize gel dedi En kötü ihtimal onun verdiğini veririz dediler
  • yaw sende maşallah

imzana bakıyorumda adapazarı gibi yerde baya bi çeşit marka almışsın

biz istanbul da cesaret edemiyoruz eve hep aynı markayı sokuyoruz ama

sende öyle bi dert yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

yaw sende maşallah

imzana bakıyorumda adapazarı gibi yerde baya bi çeşit marka almışsın

biz istanbul da cesaret edemiyoruz eve hep aynı markayı sokuyoruz ama

sende öyle bi dert yok

Tek sıkıntı yaşanabilecek DAEWOO var.
    onuda tanıdık bir beyaz eşyacıdan aldım.
    Serviste sorun olursa Gelir kafana atarım dedim samimiyet var.
    Diğer markaların servisleri var sakaryada.
    Sonuçta para alıyorlar gelmeye.
    Satıcıdan alırkende bayağı konuştum.
    Servister sorun olursa dedim.
    Onlarda bize gel biz servisi yönlendiririz dediler. Ayrı bir konu mesala samsung servisi, satıcı ile servisin sahibi aynı. Ve adapazarında tam 8 tane büyük beyaz eşya mağazaları var ( farklı farklı marka)

Olmazsa 2. taktik bunaltma taktiği adamları bunaltacaksın telefonla yada başka bir şeyle müşteri hizmetlerini arayacaksın mecbur kalacaklar yapacaklar bir şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Carrefour Siemens bayiine fiyatlaro sormak için girdim. Yetkili görünümünde ki adamla muhatab oldum: "Bu makinenin fiyatı nedir?"
    "İnternette fiyatlarımız var oradan bakın" dedi.
    Aynı gün Siemens Merkezine email ile şikayet ettim. Dükkana gelen müşteriye internette fiyatlar var oradan bakın demek kadar müşteri kovan bir tavır olamazdı heralde.
    Bana hem email hem de telefonla geri döndüler ve o bayii hakkında gerekli işlemleri yapacaklarını söylediler.

İyi ki şikayet etmeye üşenmemişsiniz; zira adamın yaptığı küfür gibi olmuş neredeyse ve bu şikayeti de fazlasıyla hak etmiş. Bu kadar işsizin ve işsizliğin olduğu kriz şartlarında, "yemek yediği kaba pisleyen" insanlara "aman işinden olursa üzülürüm" diye düşünüp acımamak lazım, ki bunun gibi adamların yerine işini düzgün yapması gerektiğini veya yapmazsa kovulacağını bilenler çalışsın.

• PROFİLO BM5223
    SIEMENS SE25M257 TR
    SIEMENS SE25M557EU
    Bosch SGS65M02TR

bu ürünlerden hangisini tercih edersiniz ilk defa bulaşık makinesi kullanacak birisi için problem cıkarmayacak cekirdek bir ailenin ihtiyacını karşılayacak
  • merhaba esen38. forumdaki mesajları takip ettiysen profilo 5223 yerine 6283 tavsiye ederim. ayrıca profilo 6283 ile bosch sgs65m02tr hemen hemen aynı özellikte makineler, fiyatları da yaklaşık. arada 50 tl oynar. siemensi ben de bilmiyorum. buara ben de makine alacağım, sana tavsiye ettiğim iki modelden birini alacağım ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demir.demir

merhaba esen38. forumdaki mesajları takip ettiysen profilo 5223 yerine 6283 tavsiye ederim. ayrıca profilo 6283 ile bosch sgs65m02tr hemen hemen aynı özellikte makineler, fiyatları da yaklaşık. arada 50 tl oynar. siemensi ben de bilmiyorum. buara ben de makine alacağım, sana tavsiye ettiğim iki modelden birini alacağım ben de.

yorumların için teşekkurler demir kardeş profilo markası beni biraz korkuduyor.. bakalım neye karar verecegiz birde ben spot almak istiyorum nerden alabilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: esen38

quote:

Orijinalden alıntı: demir.demir

merhaba esen38. forumdaki mesajları takip ettiysen profilo 5223 yerine 6283 tavsiye ederim. ayrıca profilo 6283 ile bosch sgs65m02tr hemen hemen aynı özellikte makineler, fiyatları da yaklaşık. arada 50 tl oynar. siemensi ben de bilmiyorum. buara ben de makine alacağım, sana tavsiye ettiğim iki modelden birini alacağım ben de.

yorumların için teşekkurler demir kardeş profilo markası beni biraz korkuduyor.. bakalım neye karar verecegiz birde ben spot almak istiyorum nerden alabilirim...

Profilo BM6283 ile Bosch SGS65M08TR aşağı yukarı aynı makineler. Kalite farkı bulunmuyor.

Ancak bana sorarsanız almışken az üzerine ekleyerek 1000-1100 civarına Bosch SMS53M02EU alın derim. Veya SMS53M32EU.

• Merhaba,
    Anneme bulaşık makinesi almayı düşünüyoruz. Kullanımı kolay ve ekonomik bulaşık makinesi tavsiyelerinizi söyleyebilir misiniz?

Not: Arçelik, Beko olmasın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: reggie06

Merhaba,
    Anneme bulaşık makinesi almayı düşünüyoruz. Kullanımı kolay ve ekonomik bulaşık makinesi tavsiyelerinizi söyleyebilir misiniz?

Not: Arçelik, Beko olmasın:)

Profilo BM3002 olabilir.
  • bosch da nisan ayı kampanyası olarak sgs23e02 eu fiyatı 885 yerine 669 olmuş...ne dersiniz cazip midir??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyutyu -- 10 Nisan 2010; 15:09:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyutyu

bosch da nisan ayı kampanyası olarak sgs23e02 eu fiyatı 885 yerine 669 olmuş...ne dersiniz cazip midir??

Birebir aynısı olan Profilo BM2001E modelini 480TL'ye alabilirsiniz. Veya 690TL'ye Bosch SGS45E02TR'nin muadili olan Profilo BM4223 modelini alabilirsiniz. Demek istediğim cazip değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.