Şimdi Ara

Bulaşık makinesi tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
6.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her modelin aynısı üstelik daha da ucuzu Profilo' da varsa bu millet neden Bosch alıyor?
    Reklamsa Profilo' da reklam yapıyor, tanınmışlık ise Profilo' da tanınıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Her modelin aynısı üstelik daha da ucuzu Profilo' da varsa bu millet neden Bosch alıyor?

TuVNeRa farkettiysen bu muhabbetler hep entry-level Bosch ürünleri için söz konusu. Orta ve üst segmentte ise Siemens ile kıyaslanıyor...

Bütün evini Bosch ile döşediğini vurgulayan arkadaşlarımızı kızdırmayalım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-una

quote:

Her modelin aynısı üstelik daha da ucuzu Profilo' da varsa bu millet neden Bosch alıyor?

TuVNeRa farkettiysen bu muhabbetler hep entry-level Bosch ürünleri için söz konusu. Orta ve üst segmentte ise Siemens ile kıyaslanıyor...

Bütün evini Bosch ile döşediğini vurgulayan arkadaşlarımızı kızdırmayalım lütfen...

"Entry Level" yada Türkçesi ile "Giriş seviyesi" beyaz eşya nasıl oluyor?
    Fiyata göre mi yoksa teknolojiye göre mi bu ayrım?
    Yoksa giren kazığa göre mi?

• Profilo BM 4223 ile Bosch SGS45E02TR'nin birbirinin aynısı olduğunu söylemişsiniz Candoğan hocam. İkisinin de aynı fiyat olduğunu varsayarsak hangisini tercih etmeliyiz?
  • quote:

...
    "Entry Level" yada Türkçesi ile "Giriş seviyesi" beyaz eşya nasıl oluyor?
    Fiyata göre mi yoksa teknolojiye göre mi bu ayrım?
    Yoksa giren kazığa göre mi?

Performansa....

Tabi bunu belirleyen faktör teknoloji ve kalite...
  • Kaliteli, dayanıklı ve düşük enerji çeken 800 tl ye kadar bulaşık makinası önerebilirmisiniz?
  • Profilo BM 4223 almaya karar verdim. Peşin fiyata en ucuz nerde bulabilirim bu makineyi?
  • Arkadaşım annesine anneler günü hediyesi olarak alacak. 800TL' ye kadar fazla program kalabalığı olmayan kaliteli model marka ne önerirsiniz?
  • Arçelik ve Bekodan şaşmam.hem sağlamlar hemde her yerde servisleri var.hemde yerli malı yurdun malı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2x2=5

Profilo BM 4223 ile Bosch SGS45E02TR'nin birbirinin aynısı olduğunu söylemişsiniz Candoğan hocam. İkisinin de aynı fiyat olduğunu varsayarsak hangisini tercih etmeliyiz?

Bosch'ta auto 3in1 tablet tanıma özelliği ve üst sepette katlanabilen tabaklık bulunmaktadır. Bunun dışında 2 cihaz aynıdır.
  • Merhaba
    Siemens bulaşık makinesi almayı düşünüyorum. Program sayısı çok önemli değil. Benim aradığım Arıza Çıkarmaması Kullanımı pratik olması ve tasaruflu olması. Düşündüğüm model SIEMENS 55E553. Bayiden 950 TL alabiliyorum. Bu model nasıldır sizce ? Alternatifi ne olabilir ?
    Özellikle candogan62 beyin yorumlarını bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.