Şimdi Ara

bunların ne olduğunu biliyor musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar.. HP dv5000 bilgisayarım var. masaüstünde bilgisayarım ikonuna tıkladığım zaman açılan yerel disk (C:) penceresinde çıkan klasörlerin ne işe yaradığını bilen var mı? her geçen gün çoğalıyor bu klasörler. yanlış giden birşey mi var ve varsa nedir? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fibonachi -- 28 Ağustos 2007; 19:58:16 >

• tarattım norton ile ama hiç birşey bulamadı..
  • kimse bilmediğine göre formattan başka çare kalmıyor..
  • Bence Norton'u kaldır.Antivir,Avg,Nod32,Kaspersky gibi bir program kur.Ondan sonra tarat bilgisayarını. Bir sonuç elde edemezsen format:)
  • hangi P2P programını kullanıyorsun?
  • YAptığın işlemlere dair kayıt tutan bir program kullanıyormusun ?
    Sanki kaytları sakladığı klasörü C diye belirtmişsin gibi geldi bana
  • ya bunlar normalde c'de gizli "system volume information" klasöründe bulunan klasörlere çok benziyor....

yanlışlıkla yapılan bir ayar sonucu bu şekilde olduklarını düşünüyorum....

önemli verileri yedekleyip sistem geri yükleme dene...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fibonachi

merhaba arkadaşlar.. HP dv5000 bilgisayarım var. masaüstünde bilgisayarım ikonuna tıkladığım zaman açılan yerel disk (C:) penceresinde çıkan klasörlerin ne işe yaradığını bilen var mı? her geçen gün çoğalıyor bu klasörler. yanlış giden birşey mi var ve varsa nedir? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

C: Diskinde aynı zamanda sqmdata isimli de dosyalar görüyorum. Bunlar MSN Live Messenger dosyaları, bunlardan kurtulmak için Live Messenger ı açıp Yardım Menüsünden Kullanıcı Deneyimine girip 2. seçeneğe tıklamak yeterli. Bende olmadığı için emin olamıyorum ama belki diğer dosyalar da aynı şekilde gidebilir. Bir dene.

• quote:

Orjinalden alıntı: fibonachi

merhaba arkadaşlar.. HP dv5000 bilgisayarım var. masaüstünde bilgisayarım ikonuna tıkladığım zaman açılan yerel disk (C:) penceresinde çıkan klasörlerin ne işe yaradığını bilen var mı? her geçen gün çoğalıyor bu klasörler. yanlış giden birşey mi var ve varsa nedir? yardımcı olabilirseniz sevinirim.

arkadasım onlar sanırm windowsun gecici dosyaları normalde burda (C:\Documents and Settings\kullanıcı adın\Local Settings\Temp) olmaları gerekirdi sanırım bi ayar değistirmissin.

• arkadaşlar PC kurtarmayı çalıştırdım ama yine de gitmedi bu dosyalar. Klasörlerin içinde bir tane metin belgesi var. ekte görebilirsiniz. P2P yada yaptığım işlemleri kaydeden bir program kullanmıyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.