Şimdi Ara

BUNU ALAYIM MI Crucial Ballistix 4GB 2x2GB DDR2 800MHz 6400

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Crucial Ballistix 4GB 2x2GB DDR2 800MHz 6400 MEMORY KIT buldum 69 dolara
    ne dersiniz alayım mı
    bu fiyatlara başka ram bulunurmu acaba 2x2
    tşk.

• Fiyatı cidden iyi. 800mhz olması belki dez avantaj olabilir.

Birde link verirmisiniz acaba?
  • ebay da buldum hocam
  • kargo ile ne oluyor oluru?ayrica garantisiz oluyor ya da gene kargo giriyor isin icine.o ram 1000'i fazla gecemiyor.
  • kargo dahil 69
  • 1100 mhzde çalıştırıyorum 2x1 olan kiti hocam 5-5-5-15
  • Crucail'ı garantisiz almanızı önermem arkadaşlar, voltaj verip bellekleri öldürürseniz çok yazık olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: X-GeN

Crucail'ı garantisiz almanızı önermem arkadaşlar, voltaj verip bellekleri öldürürseniz çok yazık olur

Nasıl garantisiz

O kadar insan almış kullanıyor

Sorun çıkan rastlamadım daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Crosshair

quote:

Crucail'ı garantisiz almanızı önermem arkadaşlar, voltaj verip bellekleri öldürürseniz çok yazık olur

Nasıl garantisiz

İngizilizce varsa alttaki konuyu bir incele;
    http://www.xtremesystems.org/FORUMS/showthread.php?t=140870&highlight=micron+voltage+problems

Özeti:

Micron D9 çipli bellekler süper voltaj yer. 2.5V-2.7V verirsin gittikçe gider, ama 2-3 ay sonra bakmışsın standart çalışma değerlerinde standart voltajıyla çalışmaz olmuş, yüksek voltaj istiyor. Sonra da bakmışsın mavi ekranlar resetler başlamış. Sonra da bakmışsın ki belleklerden biri veya her ikisi ölmüş...

Not: Hızlı yaşa genç öl...

Edit: Bu arada yanlış anlama olmasın, yurt dışından garantisiz ürün almanızı önermem demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-GeN -- 12 Kasım 2008; 12:46:37 >

• quote:

Nasıl garantisiz

soyle garantisiz ebay'den alayim mi diyor epsiburada.com'dan alayim mi demiyor hani bisi olsa karsidan odemeli kargoya verip cakamiyorsun kafalarina taa coni diyari.. 11.22 bu durumda 12.00 karadenizli esprisi yapmak istiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: By_Crosshair

quote:

Nasıl garantisiz

Siz rastlamadınız ama dünya kadar insan bana mail atıyor bir hata ettik arızamız oldu yardımcı olabilirmisiniz diye.İngiltereye kargosu 30$ tutuyor 30 da dönüş 60$.O kadar uğraştık getirdik sizce değer mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.