Şimdi Ara

bunu alayım mı :D Titan Siberia Ultra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=TTC-NZ03TB/SC

quote:

Kasa içi havalandırmam iyi değil diyenler, anakartımın chipsetleri, ramlerim ve işlemcim çok ısınıyor diyenler. Hepsine birden tek çözüm Siberia...
    Kasa içi havalandırmam iyi değil diyenler, anakartımın chipsetleri, ramlerim ve işlemcim çok ısınıyor diyenler. Hepsine birden tek çözüm Siberia...

Sadece P4 478 soket İşlemcilerle Uyumludur!!!!

yeni gördüm ve uygun fiyatıyla ilgimi çekti. bugüne kadar hiçbi soğutma çözümü kullanmadım, işlemci üzerinde standart fan duruyor. gerçekten sessiz olacaksa ve iddia ettiği gibi işlemci, ram, chipset aynı anda soğutulacaksa neden olmasın ?? o/ c yapmıyorum/ yapmayı bilmiyorum/ ama her şeyin bi ilki vardır.. bu yüzden az da olsa o/c ye imkan tanıması gerekli.. o/c için biçilmiş kaftan olsun demiyorum..

bunu alayım mı :D   Titan Siberia Ultra

sistem:

p 4 3.00Ghz ht

2 x 256mb ddr 400 ram

7600 gt agp

silverstone st50ef plus 500w

80 gb hdd

...

• Merhaba sn. @fake1tr ,

Neden bir fan almak istiyorsunuz? "bu yüzden az da olsa o/c ye imkan tanıması gerekli." İşlemciye hızaşırtmak için mi? Eğer öylseyse yeni bir fan almanız gerekmiyyor. Mühim olan anakart, anakartınızın özellikleri doğrultusunda hızaşırtma yapabilirsiniz ve bunun için yeni bir fan almak çok önemli değil, standart soğutması ile de hızaşırtma yapılabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilalarabaci

Merhaba sn. @fake1tr ,

Neden bir fan almak istiyorsunuz? "bu yüzden az da olsa o/c ye imkan tanıması gerekli." İşlemciye hızaşırtmak için mi? Eğer öylseyse yeni bir fan almanız gerekmiyyor. Mühim olan anakart, anakartınızın özellikleri doğrultusunda hızaşırtma yapabilirsiniz ve bunun için yeni bir fan almak çok önemli değil, standart soğutması ile de hızaşırtma yapılabilir.

Merhaba;

Maksat Hız aşırtma değil, maksat standart fanın gürültüsünden kurtulmak.Çok sessiz, çok ucuz ve göze hitap eden (Janjanlı) Ama aynı zamanda bi' miktar o/c performansıda olan bir çözüm arıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.