Şimdi Ara

bunun bi caresi yok mudur yaw???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar. ben de bir mp3 sahibiyim ve daha iyi ses kalitesi için gerek turkıyeden gerekse usa dan en iyi kulaklıkları alıp dinliyorum. fakat hepimizin aynı dertten muzdarip olduğumuzu dusunduğum bi konu var. bu kulaklıkların (benimkiler kaliteli olduğu için mi bilmiyorum ama) iç mekanizması yani elektronik aksamı hiç bozulmuyor. fakat bağlantı yerleri 3 ay ıcınde eskiyip kesintiler baslıyo. 15 gun sonra da işi bitmiş oluyo guzelim kulaklığın. yani ne kadar flex ozellikli falan da alsam, sonuc hep aynı oluyo. halbukı o kadar dikkat ediyorum. bi cözumu olan???

• kulaklık derken hangi markaları kullanıyorsunuz. ben cx300 7. ayında ilk aldığımdan en ufak fakı yok. renk atması bile olmadı
  • sony nw-a1200 var bende ondan cıkan kulağım var suan zar zor kullanmaya calısıyorum. renk falan kalmadı zaten hiç. daha once philips she26 ve 28 serisinden bikaç kulaklık attım..
  • bizim arkadaşın da öyle..çocuğa en güzel kulaklıkları aldık yine paramparça ediyor tazmanya canavarı misali kaba davranırsan kablolarını katlarsan cebine rastgele koyarsan bozulabilir..philips filan salla git sennheiser al..cx300 ben 1yıldan fazla oldu her türlü muamale gördü banamısın demedi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.