Şimdi Ara

Buongiorno servisi İPTAL ETME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
29.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Gece gece telefonu elime almamla yatağımdan fırlamam bir oldu. Öncelikle Vodafone Self servisten ne olduğunu öğrendim sonra buraya ulaştım. Önceki aylar gidiyordu fakat dikkate almıyordum. Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim..
  • Geçmiş olsun. Şerefsizler böyle böyle tonlarca parayı cebe indiriyor. Kimse şikayet edip uğraşmakta istemiyor, hayırlısı..
  • Benden de ikinci defa kestiler bu hırsızlar.

BTK'ya şikayet ettim ama bir sonuç çıkmadı.

ben de çareyi, operatörü değiştirmekte buldum.

inşallah Turkcell de aynısını yapmaz.
  • tuintu kullanıcısına yanıt
    BTK dan da sonuç alamadıysanız biz kime başvuru yapıp hakkımızı alıcaz

birde bu işlere bakan BTK var diyoruz...
  • arkadaşlar ben aveada aynı sorunu yaşadım aradım saydım saydım adamlara neyse sonra geri iade mesajı geldi aveayı da aradım onlarda teyit etti kesinlikle alamazlar diye mobil ödemem kapalı onay mesajı göndermedim peşine düşün bunların arayın arattırın
  • Üzerinden bayağı zaman geçti ben bu olayı yaşayalı, bari başkaları iptal edebilsin diye forumda paylaştım, ne hikmetse çoğu sayfada nasıl iptal edilebileceği yok.
    Ücretini alan olursa yazıp bilgilendirsin sizin gibi, bu şirketlerin uyanıklıkları bitmiyor. Faturasız hat kullanıyorum artık.
  • bunların birçok kurbanı var ve kesinlikle operatörle danışıklı yapılıyor. bazı android uygulamalarında da bu servise sizi üye yapan butonlar var. misal, uygulamada/oyunda çıkan öneri kutusunda "iptal" butonuna bassanız dahi sizi abone yapıyor.
  • hala gsm şirketleri bunlarla ortak çalışıp müşterilerini mağdur etmeye devam ediyorlar.
  • aynı sey benımde basıma geldı tarifem dura tarife olmasına karşın iki üç aydır yüksek geliyor müsteri hizmetlerine ulasamadım iş teleaşı ihmal ettim buayda yuksek gelınce onlıne işlemlerden fatuamı ınceledım
    gece saat 1.30 dan sonrakı saatlerde hep 3699 a 4,80 kesıntı olmus 6 defa . bu nedır dıye yazdıgımda sizin forum bılgılerınız cıktı tesekkur ederım yazdıgınız sekılde ıptal ettım BTK YA DA YAZDIM PARALRIM GERİ ÖDENIR MI BILMEM AMA SUÇ TAMAMEN OPERATÖR FİRMASININ
    ONUN AÇIĞINDAN DOLAYI .. BEN YEMEDIM SEN YE COGU KISIDEN AYDA BENIM GİBİ 30-35 LIRA AZ DEĞİL SESSİZ KALMAYIN
  • Yav operatör kaynaklı fakat ispat edemiyorsun ki delil yok. Bunla ilgilenen de yok doğru düzgün. Ufak gibi gözüküyor fakat fena para araklıyorlar böyle ufak ufak ala ala dağ oluyor..
  • Arkadaşlar ücret iadesi alabilen var mı
  • zeyECE Z kullanıcısına yanıt
    Ben denemedim çünkü muhattap olabileceğim birine ulaşamadım o tarihte, alabilen varsa gerçekten tebrik ederim. GSM firması hiçbir şekilde yardım dahi etmedi, büyük ihtimalle ortaklaşa çalışıyorlar durup dururken üyelik nasıl oabilir başka ? Geçmiş olsun...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.