Şimdi Ara

Bursa'daki Renault Tır Parkındaki Yeni Clio 4 ler Fotoğraf ve Video içerde!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
8.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış fiyat politikası uygulanmazsa, önümüzdeki günlerde trafikte bolca göreceğimiz otomobillerden olacak diye düşünüyorum.
    Zaten test sürüşleri yapılırken Bursa'da görmüştüm canlı olarak, fotoğraflarda göründüğünden çok daha çekici gerçekte.
  • Vay be bayıldım desem
  • quote:

Orijinalden alıntı: elcas
    araçta elektronik park freni olmaması kötü. orasının kalabalığını alırdı. oluşacak boşluğa saklama gözü koyarlardı. daha çekici olurdu.yani reno vitesi ve el frenini kibarlaştırmayı hala öğrenemedi.

B segmentinde elektrikli el freni bulunan araçlar hangileri peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhansencag

quote:

Orijinalden alıntı: medonk

208 ile çekişir,bakalım kim galip çıkacak.
    Eger videodaki gibiyse; arka kapı kolu iyi olmamış ve bagaj ağzı cok dar.
    Şimdiki Clio'yu sınıfının en büyüğü,rahatı olduğu icin severdim, bu özelliğini kaybetmiş gibi.
    Renault Clio'da kan kaybı yaşayabilir.

B segmentinde şuanda 208 ve Fiesta zirvede bulunuyor. Clio'nun referanslarına ve testlerine hiç bakmadım sürüş özellikleri nasıl bilmiyorum. Diğer B sınıfı araçlarla 208, Fiesta ve Clio arasında ciddi bir fark var şuanda.

eski Clio için diyorsunuz sanırım.
    yeni Clio kapalı kutu.
  • Harikalar bugun bende bi bakicam renault tarlasina

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • clio alacaklar ne yapıp edip bu partiden almaya çalışsın bence. Bu resimdekiler deneme partisi. 5000 adet gibi rakamlarla yurtdışından gelir büyük ihtimal. Bunun satış durumuna göre proje türkiyeye geliyor. İşte o zaman alınmaz :)
  • Bu araç satışlarda adet yapıcak herkesi şaşırtacak diye düşünüyorum.........
  • Bunun RS i çok can yakar
  • FOTOĞRAFLARI NEDEN GÖREMİYORUM???

Bursa'daki Renault Tır Parkındaki Yeni Clio 4 ler Fotoğraf ve Video içerde!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenGiDeR -- 31 Ağustos 2012; 9:40:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

İç mekan parlak siyah alanlar hemen çizilir, zaten çok kaliteli durmuyor.

Keşke fotoları araçtan inip yakından çekseydiniz.

* Tamamen katılıyorum.

* Parlak siyah (piano black) kısımlar çok sık temas edilen yüzeylerde tercih edilmemeli bence.

* Bu araçta aksine en sık temas edilen yüzeylerde kullanılmış.

* Hem çok çabuk çizilecek hemde her temasta el izi kalacağı için zamanla çok kötü bir görüntü ortaya çıkacak.

* Hatta temizlikte kullandığınız bez vaya sünger bile kaliteli değilse zarar verir o yüzeylere.

* Araca her inişte ve binişte silmek gibi bir fırsatımız da olmayacağı için, ilk zamanlardaki estetik görüntüsüne rağmen, çok can sıkıcı olabilir ilerleyen zamanlarda.

• Gelmis gecmis en tipsiz arac.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarı zor be üstadım.. taksilerle karıştırılabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Orijinalden alıntı: elcas
    araçta elektronik park freni olmaması kötü. orasının kalabalığını alırdı. oluşacak boşluğa saklama gözü koyarlardı. daha çekici olurdu.yani reno vitesi ve el frenini kibarlaştırmayı hala öğrenemedi.

B segmentinde elektrikli el freni bulunan araçlar hangileri peki?

ben elektronik park freni bulunan araçlar var bunda niye yok demedim ki. yeni araç çıkıyorsa yeni beklentilerimizin olması lazım. talepte bulunmazsan bazı firmalar gibi 4 teker 1 gövde satarlar bize siz de araç aldık diye avunursunuz. abs'nin, espnin ve hız sabitlemenin ülkemize bu kadar geç gelmesinin sebebi bu zihniyetlerdir. bahsi geçen reno senelerdir avrupada donanım satarken ülkemize kablosundan, düğmesinden kısılarak gelmedi mi? sence neden bize daha az donanım daha fazla fiyata geliyor? uygun olmayanı almazsak getirmek zorunda kalırlar. 2. dünya ülkesi olduğumuz her açıdan belli oluyor.

• Tırın üzerindeki kırmızı güzel gözüktü gözüme

Satışları iyi olur kanaatindeyim..
  • Genelde hep kırmızı renkten bahsediliyordu ama fabrika sarı renge ağırlık vermiş gibi duruyor. Beyazlara bürünmüş trafikte clio'lar çok dikkat çekecek gibi duruyor.

1.5 dci90 olanı güzel bir donanımla 40-45 arasına satarlarsa ciddi ciddi almayı düşündüğüm bir araç. Yanlız asıl satışı belirleyecek olan motor 1.2tCE olacak. 1.2tCE + EDC'yi dynamic paketle 35-40 bin arasında bir fiyatdan satışa çıkartırlarsa ortalık toz duman olur diye düşünüyorum.
  • niye hep sarı getirmişler öncelik kırmızıda olacak deniyordu
    sanırım sarı-kırmızı kombinasyon olsun istemişler
    bakalım araçta nasıl bir soygun politikası izleyecekler
    ilk çalacakları 7 inch'lik ekran ve fransada tüm donanımlarda standart olan ESP olur sanırım

bir ara araştırma yapmıştım
    ilk gelecek motorlar
    1.2 eski nesil atfosferik
    0.9 tce 90bg
    1.5 dci 90bg

2014 mart-nisan gibi de
    1.2 120 bg tce+edc
    1.5 90 bg 220 nm dci+edc
    2015 sonu da 1.2 dci 80-100bg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_i_t -- 31 Ağustos 2012; 11:35:48 >
  • http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/21041709.asp

Bu yazıda ,dokunmatik 7" ekranın standart olacağını söylemişler.Umarım öyle olur.En azından Expression ve üzeri donanımda.
  • güzel araba oldu inşallah dökülme bozulma çatlama da olmaz araçta mis gibi binilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

İç mekan parlak siyah alanlar hemen çizilir, zaten çok kaliteli durmuyor.

Keşke fotoları araçtan inip yakından çekseydiniz.

* Tamamen katılıyorum.

* Parlak siyah (piano black) kısımlar çok sık temas edilen yüzeylerde tercih edilmemeli bence.

* Bu araçta aksine en sık temas edilen yüzeylerde kullanılmış.

* Hem çok çabuk çizilecek hemde her temasta el izi kalacağı için zamanla çok kötü bir görüntü ortaya çıkacak.

* Hatta temizlikte kullandığınız bez vaya sünger bile kaliteli değilse zarar verir o yüzeylere.

* Araca her inişte ve binişte silmek gibi bir fırsatımız da olmayacağı için, ilk zamanlardaki estetik görüntüsüne rağmen, çok can sıkıcı olabilir ilerleyen zamanlarda.

Haklısınız keşke arabadan inip fotoğraf çekseydim boyum kısa diye arabalar gözükmez diye inip gitmedim yanına kusura bakmayın gün batımıydı bide kamera güneşe geliyodu iyi çekemedi diye sandım ama fena çekmemiş yine o yüzden hiç inmiyim dedim hem arabalar gözükmez hemde güneş vuruyo diye belki bugün yine duruyolarsa oradan geçebilirim daha ayrıntılı fotoğraflar ve video çekebilirim bi söz vermiyimde :)

• 1300 euro daha ucuz olacagı haberı vardı görecegız bakalım
    umarım ESP standart olur.
    elektronık park frenıde olsa hıc fena olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Live yourlife -- 31 Ağustos 2012; 12:42:40 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.