Şimdi Ara

BÜTÇE 800 TL. ALINACAK SAĞLAM Bİ CİHAZ.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar xperia m ve xperia l önermeyin çünkü bimeks teknosa mediamarkt gibi yerlerde yok nakit alacağım ankara oturuyorum. moto g baktım tasarımını beğenmedim. ne alabilirim 800 tl ye kadar bi yardımcı olsanız

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahGomlek

Arkadaslar xperia m ve xperia l önermeyin çünkü bimeks teknosa mediamarkt gibi yerlerde yok nakit alacağım ankara oturuyorum. moto g baktım tasarımını beğenmedim. ne alabilirim 800 tl ye kadar bi yardımcı olsanız

Grand neo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia sp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slow-Step

50-60₺ daha koyup SP alın.

+1 bencede...

yukarıda ısmı gecen tum modellerden daha guclu ve fp acısındanda oldukca cazıp saglam bır cıhaz sp.
  • xperia sp olabilir
  • sp yi nereden alacağım bimekste felan 1000 tl ben görerek ve nakit alma taraftarıyım
  • SiyahGomlek kullanıcısına yanıt
    bende sp var tasarımı hoşuma gidiyor birazcık bütçeyi zorlayarak sp alın yoksa o fiyata düzgün telefon yok zaten antutu benchmarktta test ettim 23115 adreno 320 ve Cpu(işlemci) Dual-Core ARMv7 Processor (VFPv4 NEON) 2 cekirdegi var 1700 mhz hızında

Dipnot : 4 çekirdekliydi 8 çekirdekli işlemci üff süper diye atlama cok cekirdekli iyi diye pişman olursun telefonlardaki işlemcıyle bilgisiyardaki işlemciler aynı değil discovery alarak çok büyük bi hata yapmıştım direk değiştim sp aldım gayet memnunm uygulama güncellemesi geliyor sistem güncellemesi geliyor ve yeni uygulama geliyor sony için sony iyi bir marka. İstediğin telefonculara sor tabi bu android ios işlerınden ve gerçek telefonculara sor tekil çekirdek her zaman çok iyi bak iphone ye çift çekirdek adamlar biliyor.
  • Sp iyidir.
    Bütceyi zorlarsan nexus 4 de cok iyi bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: SiyahGomlek

sp yi nereden alacağım bimekste felan 1000 tl ben görerek ve nakit alma taraftarıyım

Istanbul bilisimde magazada gorerek alabilirsin

• GMD'de bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Sp iyidir.
    Bütceyi zorlarsan nexus 4 de cok iyi bir cihaz

+1
  • HTC desire 500 de incelenebilir.
  • hocam bu fiyat aralığında moto g en iyi şık gibi duruyor

• Xperia Sp,Bizdeuygun.com'da 790 Tl,kapıda ödeme seçeneğide var sitede güvenilir tavsiye ederim.
    Yok ben mağazadan alıcam dersen,650 Tl'ye Media Mark'tan Moto G var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.