Şimdi Ara

büyük kaptan ümit..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ümit çok ii dimi tam FenerBahçe mize yakışan bi futbolcu ne dersiniz

• valla ben fenerbahçeye iyi ki randers çıkmış derim...
  • bunu ben desem millet üstüme cullanmıstı şimdi...

harbiden ya bi sol kanat bulun artık be abicim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

bunu ben desem millet üstüme cullanmıstı şimdi...

abi ugur boral ilk maçta aslanlar gibi oynamıştı ya..kaptan die hala bu adam mı oynamak zorunda.anlamıorm wallaha yeter artık bıktım bu adamdan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorochy

abi ugur boral ilk maçta aslanlar gibi oynamıştı ya..kaptan die hala bu adam mı oynamak zorunda.anlamıorm wallaha yeter artık bıktım bu adamdan..

Alıntıları Göster
    walla fenerliyim ama ümit rüştü topıklerınden gına geldi

kötü buarada ümit bunuda belirtiyim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

ilker adamlar dinime söven müslüman olsa dese haksız mı bizde kim var sol kanatta

• quote:

Orijinalden alıntı: ozanmt

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

ilker adamlar dinime söven müslüman olsa dese haksız mı bizde kim var sol kanatta

Alıntıları Göster
    ya bizde aslında cok var da oynatacak adam yok.
    mesela İbrahim Akın.

• quote:

ya bizde aslında cok var da oynatacak adam yok.
    mesela İbrahim Akın.

Alıntıları Göster
    hocam zaten her maç gol yiyoruz bir de üzülmezi kesip akını alırsak büsbütün batarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanmt

hocam zaten her maç gol yiyoruz bir de üzülmezi kesip akını alırsak büsbütün batarız

Alıntıları Göster
    kesmicez ki iki ibo arka arkaya oynayacak
  • quote:

kesmicez ki iki ibo arka arkaya oynayacak

Alıntıları Göster
    adı batsın bide kaptan yapmişlar adami
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoS

adı batsın bide kaptan yapmişlar adami

Alıntıları Göster
    Dün Gs'de Hakan,bugün her zamanki gibi bizde de Ümit kazması....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalnotdead -- 28 Eylül 2006; 23:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalnotdead

Dün Gs'de Hakan,bugün her zamanki gibi bizde de Ümit kazması....

Alıntıları Göster
    hakan kısmına katılıyorm da ümit i izlemedim bugün
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDodO

hakan kısmına katılıyorm da ümit i izlemedim bugün

Alıntıları Göster
    Rüsştü'nün bamgüm degajları..(bunca yıl bu şekilde kaç asisti var merak ediyorum) , Ümitîn savruk oyunu , Tuncay'ın zırt pırt top ezmesi , canımdan bezdirdi yemine diyorum..Bu 3 ne top gelmezse super organize ataklar yapıyoruz..ama işin içinde üçü oldu mu o top kesin rakiple buluşuyor..

Tuncay süper basıyor rüştü süper kurtarıyr diyenler olacak..Tuncay kaptırmasın ki basmasına gerek kalmasın , Rüştü topu adamlara atmasın ki kurtarmak durumunda olmasın..

Bugun Tuncay Allah'dan oyun kuruculuk (!) avzifesini üstlenmedi , yıldız gibi değil takım oyuncusu gibi oynadı..Evet tuncay sen takım oyuncususun , takımın yıldızı değil..

• quote:

Orjinalden alıntı: :TwiLighT:

beyler ümit çok ii dimi tam FenerBahçe mize yakışan bi futbolcu ne dersiniz

Sağ ayağını kullanabilen oyuncuyu inatla solda oynatırsan adam ne yapsın? Ha tabi Ümit' in şu günlerdeki durumu artık adamın oynadığı kanatla filan ilgili değil. Sen bir takımın kaptanıysan ve tirübünlerden sana karşı çatlak sesler çıkıyorsa gider Alex' in önündeki duran topada vurur envai çeşit abuklukta yapar. Adamın saha içinde mutsuz olduğu açık.

Bilmem kaç senedir bu böyle gidiyor. Bir Allah' ın kuluda çıkıp "bu adamı olması geren yerde oynatalım, oynadığı yerde transfer yapalım" demedi. Gittiler iyi kötü iki tane Defans oyuncusu aldılar iki tane forvet yallah. Mantık "Biz sol kanata adam bulana kadar Ümit harcansada olur". Ha Ümit çok yeteneklidir demiyorum ama iyi niyetli. Edu ile David' i almayıp ikisinin parasıyla doğru düzgün sol kanat transferi yapsalardı daha hayırlı olurdu. Ümit' e yazık ediyorlar demiyorum yazık ettiler. Bugünkü Alex' in önündeki topa abanması v.s filan zaten bittiğini gösteriyor. Nasıl olsa ülkede görevini yapan değil gol atan defans oyuncusu değerli. Bir tanede o atsaydı belki herşey değişirdi????

Alex ağa yine aynı görünümünde. Anelka' ya da istemeye istemeye pas atıyordu şimdi kurban Kezman. Kezman' ın gol attıktan sonra sevincindeki karelere bakarsan anlarsın. Kezman Anelka gibi kolay lokma değil o ayrı. Bugün koştu çabaladı top kaybetti ama topun peşinden gitti..... Koştu, küsmedi. Api, Kezman, Mehmet gerçekten giydikleri formayı hakediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: EuphoriA

quote:

Orjinalden alıntı: :TwiLighT:

beyler ümit çok ii dimi tam FenerBahçe mize yakışan bi futbolcu ne dersiniz

Sağ ayağını kullanabilen oyuncuyu inatla solda oynatırsan adam ne yapsın? Ha tabi Ümit' in şu günlerdeki durumu artık adamın oynadığı kanatla filan ilgili değil. Sen bir takımın kaptanıysan ve tirübünlerden sana karşı çatlak sesler çıkıyorsa gider Alex' in önündeki duran topada vurur envai çeşit abuklukta yapar. Adamın saha içinde mutsuz olduğu açık.

Bilmem kaç senedir bu böyle gidiyor. Bir Allah' ın kuluda çıkıp "bu adamı olması geren yerde oynatalım, oynadığı yerde transfer yapalım" demedi. Gittiler iyi kötü iki tane Defans oyuncusu aldılar iki tane forvet yallah. Mantık "Biz sol kanata adam bulana kadar Ümit harcansada olur". Ha Ümit çok yeteneklidir demiyorum ama iyi niyetli. Edu ile David' i almayıp ikisinin parasıyla doğru düzgün sol kanat transferi yapsalardı daha hayırlı olurdu. Ümit' e yazık ediyorlar demiyorum yazık ettiler. Bugünkü Alex' in önündeki topa abanması v.s filan zaten bittiğini gösteriyor. Nasıl olsa ülkede görevini yapan değil gol atan defans oyuncusu değerli. Bir tanede o atsaydı belki herşey değişirdi????

Alex ağa yine aynı görünümünde. Anelka' ya da istemeye istemeye pas atıyordu şimdi kurban Kezman. Kezman' ın gol attıktan sonra sevincindeki karelere bakarsan anlarsın. Kezman Anelka gibi kolay lokma değil o ayrı. Bugün koştu çabaladı top kaybetti ama topun peşinden gitti..... Koştu, küsmedi. Api, Kezman, Mehmet gerçekten giydikleri formayı hakediyor.
    Ümitin iyi niyetinden şüphem yok ama bu takımda yeri yok,şu spor yazarlarınıda anlamış değilim hepsinde bi ümit hayranlığı var,bu adam maçlarda tv'de görünmeyen hareketler mi yapıyo nedir,son olarak bugünkü randers maçında alex'in yerine serbest vuruş kullanması beni deli etti,top bizimkilere çarpmaza uzaya gidecekti,of allahım offffff...

• quote:

Orijinalden alıntı: billiejean

Ümitin iyi niyetinden şüphem yok ama bu takımda yeri yok,şu spor yazarlarınıda anlamış değilim hepsinde bi ümit hayranlığı var,bu adam maçlarda tv'de görünmeyen hareketler mi yapıyo nedir,son olarak bugünkü randers maçında alex'in yerine serbest vuruş kullanması beni deli etti,top bizimkilere çarpmaza uzaya gidecekti,of allahım offffff...

Alıntıları Göster
    Ben bu takıma başkan olsam Ümit' i Gebzeden içeri sokmam ona bir olta alırım körfezde balık tutsun emekliliğini yaşasın. Şu takıma bir sol kanat lazım bunu başkandan başka herkes biliyor. O ise gidiyor stopere 2 adam alıyor luci ve Önder varken. Sol kanadı Ümite teslim ediyor. Roberto Carlos diyede uyuttular bizi aylarca, o adamı alamayacağımız başından belliydi. Bizi çocuk falan zannediyorlar herhalde. Uğur Boral Fenerbahçe ye hiçbirşey veremez adamın daha çizgiye kadar inebildiğini görmedim. Son 10 dakka oyuna giriyorsun git bassana kardeşim heryere Tuncay bu takımda kendini nasıl kanıtladı hatırlamıyor musunuz? Ceza sahamızdan koşup kaleciden dönen topu gol yaptığı bir maç vardı. Bu ne yapıyor çalım atmaya çalışıyor dönüyor bi daha çalım atmaya çalışıyor çok top eziyor. Eğer solda Uğur oynayacaksa ben Ümite razıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: samplus

Ben bu takıma başkan olsam Ümit' i Gebzeden içeri sokmam ona bir olta alırım körfezde balık tutsun emekliliğini yaşasın. Şu takıma bir sol kanat lazım bunu başkandan başka herkes biliyor. O ise gidiyor stopere 2 adam alıyor luci ve Önder varken. Sol kanadı Ümite teslim ediyor. Roberto Carlos diyede uyuttular bizi aylarca, o adamı alamayacağımız başından belliydi. Bizi çocuk falan zannediyorlar herhalde. Uğur Boral Fenerbahçe ye hiçbirşey veremez adamın daha çizgiye kadar inebildiğini görmedim. Son 10 dakka oyuna giriyorsun git bassana kardeşim heryere Tuncay bu takımda kendini nasıl kanıtladı hatırlamıyor musunuz? Ceza sahamızdan koşup kaleciden dönen topu gol yaptığı bir maç vardı. Bu ne yapıyor çalım atmaya çalışıyor dönüyor bi daha çalım atmaya çalışıyor çok top eziyor. Eğer solda Uğur oynayacaksa ben Ümite razıyım.

Alıntıları Göster
    Sola beni koyun. Asıl yerim forvet ama solda da oynayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: selsan

Sola beni koyun. Asıl yerim forvet ama solda da oynayabilirim.

Alıntıları Göster
    ne büyüğü ne kaptanı ya ümitten sağlam yedek olur başka hiçbişey olmaz ümit kaptanken alex oyun kurucuyken kalede rüştü varken fbye başarı hayal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varzim

ne büyüğü ne kaptanı ya ümitten sağlam yedek olur başka hiçbişey olmaz ümit kaptanken alex oyun kurucuyken kalede rüştü varken fbye başarı hayal...

Alıntıları Göster
    ümit fenerbahçe camiasını bi iyilik yapmalı ve de kendi alternatifini kendi bulmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTC

ümit fenerbahçe camiasını bi iyilik yapmalı ve de kendi alternatifini kendi bulmalı

Alıntıları Göster
    kaptan deyince vizyon sahibi kültürlü ve en önemlisi takımdaki yeri tartışılmayan bir adam akla gelmeli ama şu an takımdaki en kötü oyuncuyu kaptan yapar sahadaki hallerine güler ve de büyük kaptan diye lanse ederseniz millet size güler ümit düş fbnin yakasında uğura şans tanı kaptanlığı ada appiaha ver kenara geç yeter artık ya topu görüyomuşşun gibi dün alexin topunu da çaldın aya yolladın ya ben de laf bitti ümit...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.