Şimdi Ara

###Büyük şans(ballıyım)###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar dün gece c1 de saat 02:30 gibiydi , ardream da daha sağlam olmak için kendimi geliştirmek için pazarlara bakıyordum 50 m param vardı.1 elimde +7 rebith mirage diğer elimde +7 cleaver.baktım pazarlara +8 cleaver lar 800 m fln ama 4-5 tane var.yapmak kolaymı diye düşündüm kaybetceim bişe yok dedim.gittim pazardan tanesi 5 m den +5 3 tane cleaver aldım (1 tanede bende +7 var toplam 4 cleaver)sonra yakmak içinde kasamdan +7 fp helmet aldım.gittim anvlie ilk bütün cleaver lar +7 oldu.sonra 2 tanesini denedim gecmedi sonra fp helmeti yaktım böle diğer cleaveri tam koydum bascaktım sapsarı oldu anvli basmadım sonra bekledim kırmısızı oldu ve birdaha sarı oldu bastım ve bi baktım sarı ışık gecti!!!

Bu oyunda bukadar sevindiğim başka bir olay hatırlamıoyrum

teşekkürler.

• Harby BALL
  • senin adına sevindim
  • Anvil seni sevmiş bence
  • maneste arkadas yanlıslıkla +8 wizard ı npc ye sattı sonra dedi gene basalım 1 tane daha 7 tane +7 wizad cıkardı sonra warior fp leri yakmaya basladık +7 oldu 2 3 tane:D

yanalardan sonra wizardları bastık 4 tane +8 wizard oldu arkadas yanlıslıkla +7 warior fp koydu bide onuda +8 yaptık 75 m e fp yi sattık 40 ar m dende 3 tane wizard gitti bu sölediklerim bize 40 m e felan mal oldu 2 gb para yaptı simdi
  • super yaaa
  • hayırlı olsun kardeş
  • HAYIRLI OLSUNN
  • 8 tane +7 yaktım bi +8 olmadı şans işte bu şans yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: SeRaL

arkdaşlar dün gece c1 de saat 02:30 gibiydi , ardream da daha sağlam olmak için kendimi geliştirmek için pazarlara bakıyordum 50 m param vardı.1 elimde +7 rebith mirage diğer elimde +7 cleaver.baktım pazarlara +8 cleaver lar 800 m fln ama 4-5 tane var.yapmak kolaymı diye düşündüm kaybetceim bişe yok dedim.gittim pazardan tanesi 5 m den +5 3 tane cleaver aldım (1 tanede bende +7 var toplam 4 cleaver)sonra yakmak içinde kasamdan +7 fp helmet aldım.gittim anvlie ilk bütün cleaver lar +7 oldu.sonra 2 tanesini denedim gecmedi sonra fp helmeti yaktım böle diğer cleaveri tam koydum bascaktım sapsarı oldu anvli basmadım sonra bekledim kırmısızı oldu ve birdaha sarı oldu bastım ve bi baktım sarı ışık gecti!!!

Bu oyunda bukadar sevindiğim başka bir olay hatırlamıoyrum

teşekkürler.

Dün bendede aynısı oldu elimde +7 cleaver vardı 2 tane pazardan 3 tane daha ladım sonra gittim yakmaya başladım 1. yandı 2. yandı 3. yandı 4. yanıd veeeeeeeee 5. de yandı sonra elde silahsız kaldım kasada kalan 20 mil. ile archera geçtim ve böy

• Cesarete bak ya Kutlarım
  • çok şanslıymışsın aferin
  • ohh kırdın parayı
  • adına sevindim bravo valla güzel şans köşeyi döndün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.