Şimdi Ara

Büyük ugraşlar sonucu yaptıgımız Fiat Paliokitcar Görmeden geçmeyin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Emeginize saglik ama Biraz dolmuscu isi olmus. Yolda gorsem tek yapacagim yorum Apaci bir araba olmus derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

neden palio diyen arkadaşlara kendi arabalarını neden aldıklarını sorarız.

araç gerçekten güzel olmuş palioyu seven birisi olarak söylüyorum.

araçtaki birkaç eksik ise şunlar:
    -arabaya o kadar masraf yapılmış, Pedal takmamışsınız kötü görünüyorlar.(gaz fren)
    -arabadaki vites topuzunun değişmesi lazım ve altındaki eflatun kaplama kötü duruyor.
    - birde araçtaki stop lambası yeni palio speedgeardaki ile değiştirilebilirdi

tıcarı arabam var tıcaret yapıyorum

art nıyet yoktu sorumda sadece bu kadar mesrafı palıo neden yaptı merak ettım
  • Yapılan işn kötüsü olmaz beğendiysen ne ala hayırlı olsun
  • Hocam emek vermişiniz elinize sağlık ama bende yukardaki bazı yorumlara katılıyorum özellikle daha iyi bir araca yapılabilirdi bu kadar özen
  • Hemşerim Galericiler Sitesini arkasında arabayla verdiğin pozlar süper fakat araç için aynı seyi söyliyemicem. dıs görünüşü güzel sade ve cok başarılı. Lila renk moda ama öyle arabada değil koltuk boya badana gibi ev dekorasyonu işlerinde moda. PS cok akıllıca fakat montaj biraz aceleye gelmiş bantla yapışmıs gibi. Hayrettirki aracın dışına gösterdiğin özeni niye içine göstermemişsin. Tebrikler emeğin için.
  • arkadaş arazi arabayı göstermek için üye olmuş sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

quote:

Orjinalden alıntı: Method Man

neden palio diyen arkadaşlara kendi arabalarını neden aldıklarını sorarız.

araç gerçekten güzel olmuş palioyu seven birisi olarak söylüyorum.

araçtaki birkaç eksik ise şunlar:
    -arabaya o kadar masraf yapılmış, Pedal takmamışsınız kötü görünüyorlar.(gaz fren)
    -arabadaki vites topuzunun değişmesi lazım ve altındaki eflatun kaplama kötü duruyor.
    - birde araçtaki stop lambası yeni palio speedgeardaki ile değiştirilebilirdi

Hocam göz var nizam var. Accent eraya, palio ya bu gibi araçlara ne kadar modifiye yaparsan yap, sportif çizgiler taşımadıkları için, parayı boşa akıtmış olursun.

Yani zevk sizin ona bişiy demem ama benim görüşüm bu.

bir bakıma doğru sportif çizgiler taşımıyorlar benim favorim flashS 1.7

• Düşünceler güzel ama uygulama konusunda aynı fikirde olunamamış..
  • plakanın yeri kötü
  • Güzel ama yerinizde olsam bu kadar parayı başka bir araca harcardım palio sonuçta baştan kaybediyor,o vites kolundaki ve cevresindeki renkler korkunç olmuş,değiştirin bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: play_boy

orası kirsehir mi

Sanırım İzmit Galericiler sitesi arkası.
    Aracı özellikle önden beğendim. Herkes iç kısımdaki eflatun rengi kaplamaya laf atmış. Bencede o kısım biraz sırıtmış.
    Onun dışında zevk meselesi, emek verilmiş sıradan Palio'lardan farklı bir araç olmuş.
  • Sorması ayıp kapı nasıl açılıyor kapı kolu yokdaCidden bilmiyorum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Sorması ayıp kapı nasıl açılıyor kapı kolu yokdaCidden bilmiyorum?

quote:

kapı kolları iptali tüm kapılar kumanda ile açılıyo

İkinci mesajda böyle bir açıklama var ama nasıl olur pek kavrayamadım. Fonksiyonellikten çok zorluk getirir gibi geliyor.
    Birileri araca her binmeye kalkışında
    Arka kapıyı açsana, ön kapıyı açsana vs...
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

Sorması ayıp kapı nasıl açılıyor kapı kolu yokdaCidden bilmiyorum?

quote:

kapı kolları iptali tüm kapılar kumanda ile açılıyo

İkinci mesajda böyle bir açıklama var ama nasıl olur pek kavrayamadım. Fonksiyonellikten çok zorluk getirir gibi geliyor.
    Birileri araca her binmeye kalkışında
    Arka kapıyı açsana, ön kapıyı açsana vs...

Bence uzaktan kumanda ile kilit ve camlar açılsa kapıyı açmak daha pratik olur(camdan iç kapı koluyla)

• bırde arka camdakı yazıyıda soksen daha cıddı durur kanatındeyım.....ama genelı cok ıyı olmus elıne saglık
  • quote:

Orjinalden alıntı: supremum

quote:

Orjinalden alıntı: play_boy

orası kirsehir mi

Sanırım İzmit Galericiler sitesi arkası.
    Aracı özellikle önden beğendim. Herkes iç kısımdaki eflatun rengi kaplamaya laf atmış. Bencede o kısım biraz sırıtmış.
    Onun dışında zevk meselesi, emek verilmiş sıradan Palio'lardan farklı bir araç olmuş.

ana kocaeli den biri daha

ya ben bu arabayı yahyakaptanın oralarda cok gordum bi de eksoz u cok bagiriyo

• palio'lar seri araba bende yapmayı düşünüyorum helal kardeş 10 numara olmuş yanlız içerde ki eflatun bez gibi olan dalgalar iyi olmamış söktürderim bide devir saatlerinin olduğu göstergenin rengini kendin mi değiştirddin yoksa ojinal mi bide kaç model...
  • quote:

Orjinalden alıntı: GUCLUGSM

bırde arka camdakı yazıyıda soksen daha cıddı durur kanatındeyım.....ama genelı cok ıyı olmus elıne saglık

O hırsızlara davetiye cıkarmak icin galiba
  • Madem herkes görüşlerini yazmış kızmaca darılmaca yok bende bişiyler söliycem:

Kaput uzatma çamurluk çizgisinden başlayarak aşağı doğru inse hem sinyallerdeki o kaşlara gerek kalmaz, hemde daha güzel olur ya da: Çamurluk kaşlar yerine aynı kaşların tipinde uzatılsa o zamanda güzel olur gibi. Döşeme konusunda bence araba komple yeniden döşenmeli içi, koltuklarla orta konsol aynı renkte olmalı ve bu renk eflatun olmamalı. Onun dışında gerisi güzel.
  • ARKADAŞLAR YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

BAZI SORULARA CEVAP OLMASI AÇISINDAN BAZI BİLGİLER VERİYİM

İÇ KAPLAMALARI DÜZENLEYECEGİZ
    VİTES KOLU VE PEDAL KİTİ SPARCO BEKLİYORUZ ONLARDA TAKILACAK

AYRICA KAPILARIN KULLANIMI ÇOK FONKSİYONEL BİR DUGMEYE BASMAK ZOR DEĞİL

BİR ARKADAŞIM FARLARI SORMUŞ PHİLİPS DİAMOND VİSİON 5000 KELVİN HALOJEN AMPULLER VAR

KAPUTU ÇAMURLUKLA BİRLİKTE UZATMAYI SİTEDİK TABİKİDE AMA OZAMAN SİNYALDE Bİ ÇATLAMA KIRILMA OLUNCA SÖKEBİLMEMİZ İMKANSIZ OLUYOR MECBUREN BÖLE UZATTIK..

AYRICA HALEN SİTEDEYİM ARAZİ OLMADIM :D :D

MOTORDA FAZLA BİR GÜÇLENDİRME YOK PERFORMANS FİLİTRE, CHİP, PERFORMANS BUJİLERİ VE AYARLI EKSOZ VAR...

AMA Bİ NOKTAYA DİKKAT EKRAN BANTLA FALAN YAPIŞIK DEĞİL BÜYÜK UGRAŞ SONUCU FLEXİ GLASS DAN PRES İLE KALIPLAŞTIRILARAK YAPILDI VE BANT YOK ÜZERİ FOLYO KAPLAMADIR BİLGİNİZE

BEGENEN VE BEGENMEYEN ARKADAŞLARIN YORUMLARI İÇİN TEŞEKKÜRLER GENELDE YORUMLARINIZI DİKKATE ALACAGIZ İÇ DİZAYN HAKKINDA

YER KOCAELİ GALERİCİLER SİTESİ ARKASI

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.