Şimdi Ara

Büyük ugraşlar sonucu yaptıgımız Fiat Paliokitcar Görmeden geçmeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fazla bişey anlatmaya gerek yok resimler ortada zaten

• Araç güzel olmuş fakat hemen eleştri yapayım vitesin altındaki eflatun sanırım o bez iyi durmamış bence onu hemen sökün
  • özelliklerin bir bölümünden bahsedersek

kapı kolları iptali tüm kapılar kumanda ile açılıyo

mp3 vcd dvd play station 2 oynatabilme

JBL hifi bagaj iç woofer

sportif süspansiyon

ikinci akü destegi kontrollü

220 V sistemi araç içinde

deri kaplamalı orta konsol kapı içleri ve tavan

metalik buz mavisi boya ve üzerinde pembe sedef

spor hava filtresi

kontrollü açılabilen eksoz

7 renkli neonlar

kaput uzatma

bagaj kilidi iptali

özel arka plaka yeri tamponla birlikte

sportif yarış koltukları

ve resimlerde görebildikleriniz vb.vb.vb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoli007

özelliklerin bir bölümünden bahsedersek

kapı kolları iptali tüm kapılar kumanda ile açılıyo

mp3 vcd dvd play station 2 oynatabilme

JBL hifi bagaj iç woofer

sportif süspansiyon

ikinci akü destegi kontrollü

220 V sistemi araç içinde

deri kaplamalı orta konsol kapı içleri ve tavan

metalik buz mavisi boya ve üzerinde pembe sedef

spor hava filtresi

kontrollü açılabilen eksoz

7 renkli neonlar

kaput uzatma

bagaj kilidi iptali

özel arka plaka yeri tamponla birlikte

sportif yarış koltukları

ve resimlerde görebildikleriniz vb.vb.vb.
    moral bozmak gibi olmasın ama benim hiç hoşuma gitmedi. bi de keşke bu kadar para harcamadan önce bir araba alsaydınız, daha doğrusu bunların değeceği bir araba alsaydınız.
    Kendi görüşümdür, tartışma yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

moral bozmak gibi olmasın ama benim hiç hoşuma gitmedi. bi de keşke bu kadar para harcamadan önce bir araba alsaydınız, daha doğrusu bunların değeceği bir araba alsaydınız.

Alıntıları Göster
    araç içi hariç gayet güzel olmuş bence içerisi biraz düzen istiyor. gayet sade, abartısız, sevdiğim tip olmuş modifikasyon dediğim gibi iç kısım düzen istiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Bekir__

Alıntıları Göster
    kardeşim spolier güsel olmus kaput uzatman çok hoşuma gitti ön tampon güsel olmus ama arka tampon olmamıs iç tasarıma gelince o torpidonun üstündeki ekran iyi güsel de olmamıs işçilik sıfır kenarlarına siyah bantmı çektiniz sırıtıyor iç tasarımdaki bezmi derimi neyse oda yakısmamıs aslında yakısmamıs degilde işçilik iyi olmamıs sagından solundan büzüsmeler var göze hitap etmiyor iç tasarım yanlız arabanın rengi 10 numara kazasız belasız sürüsler

• quote:

Orijinalden alıntı: labrance

kardeşim spolier güsel olmus kaput uzatman çok hoşuma gitti ön tampon güsel olmus ama arka tampon olmamıs iç tasarıma gelince o torpidonun üstündeki ekran iyi güsel de olmamıs işçilik sıfır kenarlarına siyah bantmı çektiniz sırıtıyor iç tasarımdaki bezmi derimi neyse oda yakısmamıs aslında yakısmamıs degilde işçilik iyi olmamıs sagından solundan büzüsmeler var göze hitap etmiyor iç tasarım yanlız arabanın rengi 10 numara kazasız belasız sürüsler

Alıntıları Göster
    Arkadaşım iyi güzel uğraşmışsın da, ne bileyim ya biraz çaça olmuş gibi Daha sade ama daha kaliteli görünüm yaratsaydınız iyi olurdu da.. Neyse sizin içinize siniyorsa, güle güle kullanmak düşer. Allah kaza bela vermesin de, çat diye kırılmasın fiberler

• quote:

Orijinalden alıntı: smuggler88

Arkadaşım iyi güzel uğraşmışsın da, ne bileyim ya biraz çaça olmuş gibi Daha sade ama daha kaliteli görünüm yaratsaydınız iyi olurdu da.. Neyse sizin içinize siniyorsa, güle güle kullanmak düşer. Allah kaza bela vermesin de, çat diye kırılmasın fiberler

Alıntıları Göster
    elinize sağlık güsel olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: bito

elinize sağlık güsel olmuş

Alıntıları Göster
    ellerinize sağlık usta sağlam olmuş araba. ama içi biraz dağınık sanki. ve o vites kolunun altındaki örtümü ne değişik bir rengi var o gitöeöiş be oraya. yoksa gayet güzel Allah kaza bela vermesin. amin

• quote:

Orijinalden alıntı: hatred

ellerinize sağlık usta sağlam olmuş araba. ama içi biraz dağınık sanki. ve o vites kolunun altındaki örtümü ne değişik bir rengi var o gitöeöiş be oraya. yoksa gayet güzel Allah kaza bela vermesin. amin

Alıntıları Göster
    aga iç tarafı biraz daha düzenli iyi bişey yap mesela o deri yada bilmiom herneyse işte onu kaldır ordan ve madem direksionu deiştirdin vitesi nie deiştirmedin o vites orda çok sırıtmış spor bi vites al bence araba genel olarak çok süper tampnlar filan hoşuma gitti vaalla

• quote:

Orijinalden alıntı: sonereser

aga iç tarafı biraz daha düzenli iyi bişey yap mesela o deri yada bilmiom herneyse işte onu kaldır ordan ve madem direksionu deiştirdin vitesi nie deiştirmedin o vites orda çok sırıtmış spor bi vites al bence araba genel olarak çok süper tampnlar filan hoşuma gitti vaalla

Alıntıları Göster
    Paralar boşa gitmiş gibi...

Ozellikle ic kısım cok kötü olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseaz

Paralar boşa gitmiş gibi...

Ozellikle ic kısım cok kötü olmuş.

Alıntıları Göster
    ufak tefek farklar haricinde aynısını gördüm.bence fiat bu kadar uğraşı haketmeyen bi marka bu kadar masrafa 2000-2001 focus ghia alıp fevkalade bi şekilde binilebilirdi.kusura bakma hocam şahsi düşüncelerim bunlar

bkz.www.teampalio.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

ufak tefek farklar haricinde aynısını gördüm.bence fiat bu kadar uğraşı haketmeyen bi marka bu kadar masrafa 2000-2001 focus ghia alıp fevkalade bi şekilde binilebilirdi.kusura bakma hocam şahsi düşüncelerim bunlar

bkz.www.teampalio.com

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler

ama iç ekranın işçiligine söz etmemelisiniz yakından gördügünüzde işçilik kalitesini anlarsınız belki fotografta sırıtmış olabilir

flexiglas ile özel yapılmış cam tabaka üzerine parlak siyah kaplama var ekran iç tarafta kalıyo bence işçilik iyi yakından görmeniz tavsiyemdie

deri olan kısımlardaki sarkmalar bizimde rahatsızlık sebebimiz oralara bi düzen vericez artık

YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

YORUMLARI BEKLİYORUM

• quote:

Orijinalden alıntı: memoli007

Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler

ama iç ekranın işçiligine söz etmemelisiniz yakından gördügünüzde işçilik kalitesini anlarsınız belki fotografta sırıtmış olabilir

flexiglas ile özel yapılmış cam tabaka üzerine parlak siyah kaplama var ekran iç tarafta kalıyo bence işçilik iyi yakından görmeniz tavsiyemdie

deri olan kısımlardaki sarkmalar bizimde rahatsızlık sebebimiz oralara bi düzen vericez artık

YORUMLAR İÇİN TEŞEKKÜRLER

YORUMLARI BEKLİYORUM

Alıntıları Göster
    toplam ne kadara mal oldu çok masraf yapılmış belli motorda ne gibi düzenleme yapıldı ben olsam orj palio motorunu değiştirirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

toplam ne kadara mal oldu çok masraf yapılmış belli motorda ne gibi düzenleme yapıldı ben olsam orj palio motorunu değiştirirdim

Alıntıları Göster
    canavar gibi olmuş valla eflatun bez dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaNeRR

Alıntıları Göster
    hocam bunu sokakda bıkramıyorsundur herhalde geceleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim82

canavar gibi olmuş valla eflatun bez dışında

Alıntıları Göster
    Aracın dışı çok hoş ancakkk, içi tam bir facia bana göre. Hele o torpidonun orda yapışkanımsı ekran

Yinede ortada bir emek var bunu kimse inkar etmemeli. Elinize sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: JimBeam

Aracın dışı çok hoş ancakkk, içi tam bir facia bana göre. Hele o torpidonun orda yapışkanımsı ekran

Yinede ortada bir emek var bunu kimse inkar etmemeli. Elinize sağlık

Alıntıları Göster
    Pek hoşuma gitmedi nedense, bende farklı bir yorum yapayım

Ben otomobilin rengini sevmedim,o kadar yapılan çalışmaya rağmen araç dikkat çekmiyor,siyah yada kırmızı gibi iddialı bir renk olsa daha çekici olurdu araç bence. Tabi bu zevk meselesi.
    İçeride bir karışıklık hakim ,dışa gösterilen özen gösterilmemiş sanki.

Bu arada emeğe saygı tabikide,daha iyisini yapabilen varsa göstersin görelim bizde

• quote:

Orijinalden alıntı: hatred

Alıntıları Göster
    güzel araç kazasız belasıs

• quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

güzel araç kazasız belasıs

Alıntıları Göster
    ekran çok çakma duruyor bantla yapıştırmış gibi..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.