Şimdi Ara

C Boşaltma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarıma bir oyun yüklemek istedim ssd 120 gb olduğu için ufak bir yer sorunu zaten yaşıyordum genelde tüm oyunlarımı d'ye kuruyorum. En son C'de 11 gb yer kalmıştı oyunu kurayım dedim D'ye rar'dan çıkarırke yetersiz disk alanı hatası aldım. Oyundan vazgeçtim açıkçası fakat şuanda C diskimde 5 gb kadar bir yer kaldı. Bir kaç kere rar'dan çıkarma işlemi yaptım oyun içi fakat diski talan etmeme rağmen oyun dosyasına ait bir dosya vesaire birşey bulamadım. CCleaner ve Disk Temizleme de kullandım fakat fayda etmedi. Nede diskim böyle bir anda doldu oyunu kurmama rağmen. Sadece Rar'dan setup'u açtımı bir kaç defa ( hata vermişti bu yüzden bir kaç kere rar'dan setupu açmak zorunda kaldım.) ve diskim dolu şuanda. Bunu nasıl boşaltabilirim ? Neyden kayaklanıyor bu ? Not: İşletim sistemim Win 10.

• Bilgisayarınız RAM'i nedir?
    CCleaner kurulu mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    8 GB. Kurulu.
  • pagefile.sys ve hiberfile.sys dosyalarını kaldırdınız mı?
    Ccleaner ile detaylı temizlik yaptınız mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    Detaylı temizlik yaptım evet fakat dediğiniz dosyalardan emin değilim. Şuanda işyerindeyim akşam eve geçince kontorl edeceğim ona göre tekrardan size dönüş yaparım. Teşekkürler cevaplarınız için.
  • TacTheory kullanıcısına yanıt
    Muhtemelenen Rar'dan çalıştırmayı denediğinde programı Temp klasörünü çıkartmış olabilir, Gizli Dosyaları göster seçeneğini etkinleştir, C:/Kullanıcılar/Kullanıcı adı/AppData/Local Klasöründeki Temp klasörünün içindekileri sil.
  • Çok teşekkürler arkadaşlar. Depolama ayarlarına girdim ve geçici dosyaların 22.5 gb yer kapladığını gördüm onları kaldırınca problem kalmadı. Halbu ki basit bir çözümü varmış. Çok teşekkürler cevaplarınız için ^^
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.