Şimdi Ara

c6 Türk serveri açılmıştır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar yeni c6 (interlude) serverimiz aktif hale gelmiştir...http://l2draby.ucoz.com adresinden pacht dosyasını indirip register yani üye olmadan direk giriş yapabilirsiniz... Server özellikleri aşşagıda belirtilmiştir saygılar...

Hello Everyone. Server is Online.

Server Open Time 24.08.2009

Auto Create Account

.::Server Info::.

Exp Rate: 1000x
    Sp Rate: 1000x
    Adena Rate: 1000x
    Drop Rate: 7x

.::Enchant Info::.

Safe: 4
    Max: 21
    Normal Scroll: %70
    Crystal Scroll: %75
    Blessed Scroll: %80

.::L2Draby Info::.

Full Interlude Skills
    %99 All Skill Works
    Subclass Exploit Fix
    Phx-Hlapex Fix
    And All Cheat Fix.

===OtherInfo===

Grand Olympiad starts at 18:00 PM and ends at 24:00 PM (GMT +2)

10 Subclasses
    GM Shop (from D-C-B-A-S grade)
    Custom Item Shop (3 levels)
    Dyes Shop
    Augmentations NPC
    Global GK
    NPC Buffer
    Class Changer
    Olympiad
    Anti-Walker
    Anti-Phx
    Anti-Flood
    Anti-Ddos
    Sub-class protection
    Multisell protection

Starting Level : 80

• Hayırlı olsun
  • anti floof nasl olucak pardon açıklarmısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evanescence.

anti floof nasl olucak pardon açıklarmısın

Küfür falan yazınca ****** cıkıyo bazı serverlarda türkce olsa bile onu demek istedi sanırım bu arada hayırlı olsn
  • Selam Bu Serverde Benim Kuzenle Başlıcam Ama şu kadarını Söliyim

lwl kasmak
    + basmak
    para bulmak
    Vb.

şeyler Harici Hiç bir Şey bilmiyorum....

Benim Bi kaç sorum olcak bu yüzden ?

1) Hangi Charı Açayım ?
    2)O açtıgım Chara Talismanmı ne Alıyoruz onları Neye - neye + alıcagımı?
    3) O açtıgım chara Buff npc li serverda hangi bufları atmam gerektigini!
    4)Bide Şu Nobles , hero olayı filan var gorevlerle onları anlatan resimli bir kaynak olursa Bu ramazan ramazan sevaba girersiniz

4.sü hariç bana link vermesseniz sevinirim biraz anlama özürlüyümürde anlatırsanız iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iZMnObLe -- 28 Ağustos 2009; 21:49:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: iZMnObLe

Selam Bu Serverde Benim Kuzenle Başlıcam Ama şu kadarını Söliyim

lwl kasmak
    + basmak
    para bulmak
    Vb.

1) Hangi Charı Açayım ?
    4)Bide Şu Nobles , hero olayı filan var gorevlerle onları anlatan resimli bir kaynak olursa Bu ramazan ramazan sevaba girersiniz

4.sü hariç bana link vermesseniz sevinirim biraz anlama özürlüyümürde anlatırsanız iyi olur

Bak üst konuda lineage 2 ye yeni başlayacaklar için diye bi topic var oradan bak çoğu sorunun cevabını alırsın

• Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: iZMnObLe

Selam Bu Serverde Benim Kuzenle Başlıcam Ama şu kadarını Söliyim

lwl kasmak
    + basmak
    para bulmak
    Vb.

1) Hangi Charı Açayım ?
    hade kolay gelsin

1. sorunun cevabı : Bn olsam ilk olarak kolay öğrenilen skilleri fazla olmayan bir char açarım. Yani Archer, Dagger veya mage.
    2.sorunun cevabı : bunu üst konularda bulursun
    3. '' '' : bunu da üst konuda buff die konu var ordan al.
    4. '' '' : Path Of a Noblesse, Possessor of a Precious Soul - 1
    Başlangıç lvl 50

1. "Town of Aden"de "Tailen"le göreve başlıyoruz.

2. "Town of Giran"da "Gabrielle ile konuşuyoruz.

3. "Dragon Valley" girişinde bulunan Gilmore ile konuşuyoruz.

4. "Floran Village"den "Baraham"ın olduğu mağaraya gidiyoruz ve "Baraham"ı öldürdükten sonra quest itemi "Legend of Seventeen"i aliyoruz.

5. Tekrar "Town of Aden"e gidiyoruz. "Tailen"le konuşuyoruz.

6. "Heine"de bulunan "Magic Trader"e gidiyoruz ve orda bulunan "Melody Maestro" ile konuşuyoruz.

7. "Dragon Valley"de "Malruk Succubus" ve "Malruk Succubus Tauren" isimli mobları öldürüp 10 tane "Talon" aliyoruz.

8. Tekrar "Town of Aden" de bulunan "Talien"le konuşuyoruz.

9. Sonra "Hunter Village" "Warrior Guild"de bulunan "Master Stediel"le konuşuyoruz.

10. Tekrar "Town of Aden" de bulunan "Talien"le konuşuyoruz.

11. "Rune Castle Town" da içerde "Temple"de "Virgil"i buluyoruz.

12. "Rune Castle Town" "Magic Guild"e gidiyoruz oradaki Rahorakti ile konuşuyoruz.

13. "Swamp of Screm" in bati girisine isinlaniyoruz.Splinter Stakato Drones lari öldürüyoruz. 5 adet Crimson Moss topladıktan sonra tekrar "Rune Castle Town" "Magic Guild"e geri gidiyoruz ve Rahorakti ile konuşuyoruz.

14. "Rune Castle Town" "Virgil"le konuşuyoruz ve o bizi "Goddard Castle Town"daki "Caradine"ye yolluyor.

15. "Caradine" seni "Blacksmith Shop"ta bulunan "Head Blacksmith Noel"e yollucak ve "Noel" senden 1 HellFire Oil ve 5 Lunargents istiyecek.

16. 1 HellFire Oil ve 5 Lunargents bulduktan sonra tekrar "Head Blacksmith Noel"le konuşun.

17. Son olarak "Caradine"ye gidin ve 1. Questi bitirdiniz geriye 3 Quest kaldi

Not: HellFire Oil lin nasil yapilacagini bilmiorum lugarnetide sub da ogrenmis oluyorsunuz.

Path Of a Noblesse, Possessor of a Precious Soul - 2
    Başangıç lvl 60

1. "Rune Castle Town"daki "Virgil"le konuşuyoruz. Sonra yanındaki kızı ile "Kassandra" sonrada "Ogmar" ile konuşuyoruz.

2. "Ogmar" bizi "Devil Pass"a yolluyor ve ordaki "Mysterious Dark Knight" ile konuşuyoruz. "Mysterious Dark Knight" bizden ölü meleklerle konuşmamızı istiyor. İlk melekte olmayabilir.

3. "Ogmar"a geri dönüyoruz ve o bizi "Ivory Tower" dışındaki "Kalis"e yolluyor.

4. "Kalis" bizi "Matild"e yolluyor. "Matild" ile konuştukdan sonra tekrar "Kalis"e geliyoruz.

5. "Kalis" bizi "Valley of Saints"e yolluyor. "Lady Lake" bulmamızı istiyor. Orda olan heykelle konuştukdan sonra ordaki Quest Moblarindan 4 tane kesip yerdeki taşlarla konuşuyoruz ve tekrar heykelle konuştukdan sonra "Pure Unicorn" çıkıyor onunlada konuştukdan sonra işimiz bitiyor.

6. Son olarak "Virgil"le konuşuyoruz ve 2. Quest te bitiyor.

Path Of a Noblesse, Possessor of a Precious Soul - 3
    Başlangıç lvl 65

1. "Goddard Castle Town"da "Caradine" ile konuşuyoruz. "Caradine" bizi yanındaki "Ossian" ile konuşmamızı istiyor.

2. "Ossian" bizi Splendor öldürmek için "Valley of Saint"e yolluyor. Orada "Pilgrim Of Splendor" ve "Judge Of Splendor" öldürdükten sonra yüzük ve kolye elimize geçiyor ve bunlari "Ossian"a geri getiriyoruz.

3. Sonra "Valley of Saints"deki "Flame Of Splendor Barakiel" bossunu kesmemiz isteniyor. Bossa vurmak şart.

4. Quest itemini aldıktan sonra tekrar "Ossian"a gidiyoruz.

5. "Ossian" bizi "Ivory Tower" 4. katındaki "Magister Ladd"a yolluyor. 3 Questte bitti.

Path Of a Noblesse, Possessor of a Precious Soul - 4
    Başlangıç lvl 75

1. "Goddard Castle Town"daki "Caradine" ile konuşuyoruz ve "I'm Ready"e tıklayıp bizi "Coliseum"un dışına ışınlıyacak.

2. Orada "Lady of the Lake" konuşunca nobless oluyoruz.
    ( resimli bulamadım ) not : alıntıdır.

• bnce oyuna baslicaksan titan yada archer ac dagger yada mage oynarsan zorlanabilirsin
  • tabiki arkadasin dedgi gibi sakiın mage acma xd skilleri fazla olamayan mage yok hangisini işe yarayip yaramadgini ögrenmek de uuzn suruo.ama ben severim diger online oyunlardada mage oynadım diosan ac ögrenirsin okadar zor degil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.