Şimdi Ara

Çalınan Telefon Hakkında Yardım! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hadi sen yine iisin ben ikinci el 5210 almıştım gitti güzelim telim..ama bir bardak soğuk suyumu kimseye kaptırmadım lıkır lıkır içtim :D
  • bir bardak soğuk su bile 6600dan daha güvenli yani :P
  • eger telefonun garantili ve belgesi/faturası ayrıca IMEI si ile başvurursan dikkate alırlar. faturasız cihazların senin oldugunu bilemezler. eger öyleyse
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>
    bir bardak soğuk su
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
  • geçenlerde bir gazetede okudum istanbul da hangi semt olduğunu unuttum ama bir savcının telefonunu 10 dakikada buldukları yazıyordu.
  • e o savcı,10 dakika biraz uzun sürmüş:)
  • geçmiş olsun
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by jackosman</i>
    <br />hadi sen yine iisin ben ikinci el 5210 almıştım gitti güzelim telim..ama bir bardak soğuk suyumu kimseye kaptırmadım lıkır lıkır içtim :D
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

bende t65 ın uzerıne su içmiştim
  • ohhhh. yarasın koçuma ama sende bnm gibi dikkatli olsaydın suyu bile kapmak istiyorlar valla..aman kaptırma içine sindire sindire içseydin...bal şeker olsun :D
  • gecmis olsun kardes bos ver olan tele olsun
  • Ya siz prosüdürü yerine getirdinizmi faturalı olup olmaması çok önemli değil. Fakat yinede aldığınız yerin bir kartı fiLan olması işinizi garantiye alıyor. Yani şu tarihte, şu fiyata satıldı X şahısa satıldı fiLan die. Yakın zamanda tüm herkesin bilgisi olsun die telefon çalındığı zaman yapmanız gerekenleri teker teker anlatırım. Artık çek yapılcak şey bulunmasını umut etmek.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.