Şimdi Ara

Çalışma Günlüğü | Elawachi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
5
Favori
2.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sayısalcı olarak soruyorum coğrafyanın kritik konularını söyleyebilirmisin kendi deneyimin ve hocalarının değindiği
  • @Türkois Hocam, coğrafyanın bilgi sorusu gelecek kısımları bence bunlar. (Nüfus,İklim,Kayaçlar,Doğa ve İnsan,Harita Bilgisi)

• Hocam bu arada baya baya aynı şeyleri yapıyormuşuz bu aralar. Ben de problem ve üçgen kampı yaptım. Ben de ders denemeleri atıyorum ve kimya çalışıyorum. Çalıştığımız hocalar bile aynı   İnşallah ilk 1000 yaparız hocam EA'da

• bu akşamı da ben hortlatıyorum, bence not defteri alma, buradan iyi gidiyor muhabbet... sınav açıklandığı günü DH gurur tablosu yaparız ya   bir kez yapmışlar 2018de.

kendi planımdan bahsedecek olursam 1 ocak gününe kadar tyt matematik kampı yapıyorum birkaç gündür. üzücü olan da online derslerim çok geç bitmemesine rağmen genelde bu saatlerde başlayıp gece bitiriyorum.   daha erkene cekmem gerekiyor saatleri.

ayt adına hiçbir fikrim yok mfciyim ve napacağımı bilemiyorum pek. tyt netlerim bir noktaya sabitlendi hep ordan kurtulmam gerek öncelikle

yeter bugünlük bu kadar kafa şişirme

herkese iyi çalışmalar

• hocam sosyale nasıl çalışıyorsunuz?
  • Hocam direkt denemeyle devam ettim. @lucilfer

@0perhaps0 Düzelir hocam MF'nin AYT kısmı için bir şey diyemeyeceğim.

@Bifrost Praseodymium Umarım hocam, hakkımızda hayırlısı.

• Kolay gelsin hocam başaracağız
  • Hocam tyt coğrafyada tüm konulara çalıştınız mı?

Konu çalışabileceğim bir kitap var mı tyt coğrafya için?

• MaviolanYedigün kullanıcısına yanıt
    Keçiboynuzlu kullanıcısına yanıt

Hayır hocam kitap almanıza gerek yok bence çıkmış sorulara göz gezdirmeniz yeterli.

@Keçiboynuzlu Aynen öyle hocam, devam.  

• Konu güncellendi.

• Başarılar reis
  • Başarılar hocam
  • Teşekkür ettim kral.  

@Archthediron Sağ olun hocam size de başarılar. :)

• Başarılar hocam. İyi çalışmalar
  • Teşekkür ederim hocam sağ olun.

• Up atayım. Youtube'da dolaşırken Kendine Müzisyen'in yarışmasında rastlamıştım, diyorum Batuhan Ergüt çok tanıdık geliyor. Gece gece bir anda aklıma geldi, senmişsin   Çalışmalar iyi gidiyordur umarım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.