Şimdi Ara

call of duty 2 yardım .helppp

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyunda normal ilerlerken pc reset atıyo.kafayı yicem .yokmu bi müslüman yardım etsin.

Edited: (lütfen yazdıklarınıza dikkat ediniz, küfürden uzak durunuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orge -- 18 Haziran 2006; 15:27:42 >

• Sadece cod2 oynarken mi yapıyor? Yoksa başka oyunlarda da aynı sorunu yaşıyor musun?
  • sadece cod2 de yapıyo.benim bilgisyar : AMD 2800 -512MBDDR-256MB NVİDİA EKRAN KARTI-80 GB HD-PHILIPS MONİTOR-WİNDOS XP PRO(KIRIK :) bunlar cod2 için yeterli değilmi? zaten görüntü özellikleri minium da.
  • Hayır yeterli olması mesele değil. Eğer başka oyunlarda da yapıyor olsa ekran kartının fazla ısınmasından veya ekran kartından kaynaklanan bi problem derdim fakat tek o oyunda yapıyorsa net bişey söylemeyemeyeceğim. Ama res atması büyük ihitimalle ekran kartındandır başka bi ihtimal aklıma gelmiyor
  • BİKAÇ KİŞİYE SORDUM BİOS AYARLARINDAN FELAN DİYO.RAM İN YADA İŞLEMCİNİN GERİLİMİ DÜŞERSE RESET ATAR DİYOLAR.BANADA MANTIKLI GELDİ AMA NEDEN SADECE O OYUNDA YAPIYOO???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orge -- 18 Haziran 2006; 18:08:59 >
  • Yakın zamanda çıkmış başka bi oyun oynuyor musun? Cod2 de yapıyosa onlarda da yapması lazım. Bios dan o dediğin ayarları bilmiyorum yardımcı olamayacam
  • Bence bu oyunun sorunu baska bıseyden baska bıseyden meydana gelıyor arkadasmızın dedıgı gıbı buyuk ıhtımalle bı parcanın ısınmasıyla olanılır
  • bence pc nin format vakti geldi ama formatla düzelmezse boşuna uğraşmıyım diyorum.kesin bi fikir verebilecekmisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.