Şimdi Ara

Call Of Duty 5 [TR] BU CUMA 22:00 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
737
Cevap
0
Favori
14.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: spindle23

@karizmajosef
    socom u tekrar mı alsan ki geriye,ne dersin dostum,...

walla tekrar geri dönmek isterdim ama oyun tek satılmıyo ben kulaklıksız takas yaptım cod5 sırf server odalrı içinde takrardan para bayılmak istemiyom acıkcası malum kriz

quote:

Orjinalden alıntı: haliTR3

beyler maç yapalımmı yazdım ama kimse takmadı nedenseTR3 olarak çarşamba günü sizinle maç yapmak istiyoruz.biz playstationturk ekibiyiz sizde donanımhaber.güzel bi forumlar arası savaş çıkaralım

walla guzel olur bana uyar ama gece saatleri yaparsak dahada guzel olur hani derler yaa gidere gider o hesap yani

• Beni de eklerseniz sevinirim.

PSN: barisan
  • zaten bizde genele gece 1 gibi oyunda oluyoruz ekleyin beni beyler LostSouLTR3
  • quote:

Orjinalden alıntı: haliTR3

zaten bizde genele gece 1 gibi oyunda oluyoruz ekleyin beni beyler LostSouLTR3

tamam kardeş haftaya çarşamba yapalım 6 ya 6 ama pek şansınız yok
  • bu akşam 9:30 da oyundayım server açıp çağırcam ona göre :D
  • Arkadaşlar klan olarak Türkiye'den olduğumuzu belli eden bir isim kullansak daha güzel olmaz mı? Neticede bu oyunu daha çok yabancılarla oynuyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS_228 -- 18 Aralık 2008; 18:04:54 >
  • [DHTR] nasıl?
  • quote:

Orjinalden alıntı: canal

[DHTR] nasıl?

Örneğin ; bence daha uygun.Gerçi TR yi de anlayan yok ama , ben sadece teklifte bulundum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoSS_228 -- 18 Aralık 2008; 18:14:58 >
  • hala clan kuramıyoz mu yaa artık olsun bizimde bi gurubumuz osmanlıdan sonra dunyayı fethedelim bizde nede olsa 2. dunya savası
  • quote:

Orjinalden alıntı: karizmajosef

hala clan kuramıyoz mu yaa artık olsun bizimde bi gurubumuz osmanlıdan sonra dunyayı fethedelim bizde nede olsa 2. dunya savası

kurduk ya klanısadece toplanmakta biraz sorun yaşıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: BoSS_228

quote:

[DHTR] nasıl?

Örneğin ; bence daha uygun.Gerçi TR yi de anlayan yok ama , ben sadece teklifte bulundum.

eger yapabiliyosak direk [TURK] hiç olmasa yurdısından forumumuz dısında turk olupda yada turkce konuşmasını bilen biri karsımıza cıkınca hiç olmasa bizim turk oldugumuzu anlar iletişim kurar yani

bence [TURK] olsun yada oylama yapalım hep beraber celelim

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: karizmajosef

hala clan kuramıyoz mu yaa artık olsun bizimde bi gurubumuz osmanlıdan sonra dunyayı fethedelim bizde nede olsa 2. dunya savası

kurduk ya klanısadece toplanmakta biraz sorun yaşıyoruz

yaa yok yanlış söyledim oyun içinde clanımızı kuramadık mı hala hani oyuna girdigi,mizde ismimizin yanında gurubumuzun da ismi oluyo yaa ondan

[TURK]karizmajosef34 gibi

• ben [TURK] diye başka bi clan gördüm yalnız
  • TURK olabilir isterseniz.Yanlış anlamayın ama ben şu an herhangi bir klanda değilim , klan adım TURK.
  • quote:

ben [TURK] diye başka bi clan gördüm yalnız

TURK u Türk olan oyuncular rastgele koyuyor o bir klan adı değil aslında.
  • işte bende diyom bizim klan adımız olsun her yerde marka olalım bulundugumuz server dakiler markamızdan tanısınlar [TURK]ler geldi kacın ulaaaahemde bi klanı olmayan ama turk olan birisi bvizi gördugunde yanında bi turk oldugunu anlasın rahat oynasın
  • beyler Cumartesi gecesi yapalım bence.Hafta içi okul var hocalar kasıyor valla.Cumartesi gece başlarız sabaha kadar tepe göz dalarız.
  • Bencede TURK olsun. Karizma oluyor :)
  • Arkadaşlar psn:Utkuhan cod 5 manyağıyımda benide eklerseniz sevinirim çalıştıgım için akşamları girebiliyorum zaten akşamları sanırım maçlar yapılacak furkan kardeşimiz bana önerdi linki görememişim saolsun haber verdi eklerseniz sevinirim.

psn:Utkuhan
  • ben DHTr diye koydum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.