Şimdi Ara

Camtasia Studio 8 Ses Kayma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bilgisayarda video çektikten sonra videoyu renderlemek için camtasia studio 8 kullanıyorum mikrofon sesini audacity ile kaydediyorum videoyu ise shadow play ile fakat videoyu camtasia ile renderlediğim zaman sistem sesi ( mikrofon değil ) görüntüden 1-2 saniye kayıyo ( senkronize etsemde ) yani videonun başındaa hiçbişey yok 3. 4. dakkadan sonra sapıtıyo mesela 30 dk lık video 4. dakkada kayan sesi kesip senkronize ediyorum 15. dakkada gene kayıyo tek tek 30 dakkalık videoda 6-7 kere sesi bölüp tam görüntüye denk getirmem gerekiyo sebebini anlayamadım shadow play de sorun yok düzgün kaydediyo camtasia bozuyo sony vegas pro 13 kullandım onda bi sıkıntı yok ama camtasianın renderi 15 dakka sürüyo sony 2 saatte yapıyo bende bu yüzden camtasiayı tercih ediyorum durumu yaşayıpta çözüm bulan var mı şimdiden çok teşekkürler iyi forumlar ...

• Ben de yaşadım böyle bir durumu. Başka bir program kullanabilirsiniz. AVS gibi. Hatta Windows Video Editor'ü kullanabilirsiniz. Basit fakat işe yarıyor.
  • Merak ettiğim konu neden bilgisayardan bilgisayara değişiyo kimisinde camtasia normal çalışıyo kimisinde sorunlu bunun sebebi ne olabilir bilgisayarım çok kötü de değil amd fx 8320 nvidia gtx 680 gibi hiçte fena olmayan sistemim var ama neden böyle çok merak ediyorum bilen arkadaşlar bilgilendirirse çok memnun kalırım :)
  • Yok mu yardım edebilecek biri ?
  • Aynı sorun camtasia 9 ile bende de oluyor. 5 dk altındaki videolarda olmuyor ama video 5 dk yı geçice ses kayıyor bende anlamadım. siz sorunu çözebildiniz mi peki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.