Şimdi Ara

★★Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2016 GİRİŞLİLER★★ (Whatsapp Grubu Kurulmuştur) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günceliz
  • Edebiyat fakültesi öğrencisi olarak, 15-19 ağustos arasında okula kayıt olduktan sonra, hazırlık sınavlarından hangilerine gireceğim 3 tane yazıyor sitede. Bu arada ingiliz dili ve edebiyatı okuyacağım.

• Dodgers kullanıcısına yanıt
    Hocam büyük ihtimalle hepsine gireceğiz benimde bölüm Çevre Müh.(İngilizce) her sınav sanırım farklı şeyleri ölçmek için. Yanlışım varsa düzeltin genede.
  • Çanakkale merkez çok güzel yer, hoş geldiniz. Benim 18 yılım burada geçtiği için biraz sıkıldım ama 4 yılda kesinlikle sıkılamazsınız
  • Geçen sene burayı kazanmıştım tabi biga'yı tam ünilerin başlayacağı zaman gördüm biga'yı sonra ben burda okumam dedim. 1 sene daha hazırlandım
  • biga daki iibf kampüsü merkeze taşıncak diyolar , bilgisi olan var mı ???
  • Günceldir

• Hocam e kayıt belgesinin barkodlu çıktısını aldım hatta e kayıt belgesi sorgulama yerinden numarasını yazarak bulabiliyorum. İşlem tamam mı şimdi, yapmam gereken başka bir şey var mıdır?
    Yurt konusu için ben de pusudayım. Hem kyk hem de merkezdeki özel yurtlar hakkında giden bilen varsa paylaşsın lütfen.

• Hocam öncelikle numarayı nereden sorgulattınız bi link varsa atın bizde yararlanalım. Kyk ve özel yurtlar hakkında bilgim az buçuk var , şöyle ki kyk daha başvuru almıyor büyük ihtimalle eylül gibi açar başvuruları. Özel yurt içinde kampus içinde Adres diye özel yurt varmış ama çok pahalı diyorlar bütçeye göre fiyat seçenekleri sunuyorlar dediler. Fiyat aralığı 3.000 -12.000 arası diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TekDerdiDersler -- 13 Ağustos 2016; 0:19:58 >
  • Güncel UP UP
  • Günceliz , Yukarı Yukarı Yukarı
  • Hocam belge doğrulmaya tıklayın. Açıklan sayfaya tc'nizi ve e-kayıt belgenizin sağ üst köşedeki borkod numarasını girin. E-kayıt belgenizin görseli çıkacaktır. Burdan belgeyi istediğiniz zaman tekrar indirebilirsiniz.

Kyk geç açıklanıyormuş ben de öyle duydum, zaten kyk açıklanana kadar çoğu kişi ya çıkmaz da açıkta kalırsam deyip özel yurda gidiyo.

• E-devlet sayfasında belge doğrulamayı göreceksiniz

• Benim gibi e-kayıt yaptırmayıp, fakülteye gidip kayıt olacaklar var mı? Hem çevreyi görmüş olurum vs daha iyi olur dedim.
  • Hocam iyi fikir hem görmüş olursun bizide burada anlatırsın. Şimdiden hayırlı olsun

• Bigada olan yokmu wp grubu kurulsa iyi olur

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Biga İİBF/Kamu Yönetimi bölümünü kazandım. Senin bölümün ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Merhaba, Biga İİBF/Kamu Yönetimi bölümünü kazandım. Senin bölümün ne?

Çalışma ekonomisi ve endüstiri ilişkileri hocam ama ayni fakultese 2 bölüm

• Noobs Gona Wild kullanıcısına yanıt
    Bizim kampüste okuyan 2-3 kişiyle buradan tanıştım ama ilk kez yeni kazanan birini gördüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.