Şimdi Ara

★★Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2016 GİRİŞLİLER★★ (Whatsapp Grubu Kurulmuştur) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
6
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öneriler için sağolun hocam bende öyle düşünüyorum zaten bir ton para veriyoruz yemek dahil değil o zaman ne anlamı kaldı? Akademi diye bir yer varmış orası çok güzel diyorlar bir bilginiz varmı?
  • Akademi de güzelmiş,ardesten sogudum herkes yemek haric fiyatına pahalı diyor :D

Akademinin 2 kisilik odaları ne kadardır acaba? tek kisilikte deliririm galiba.
  • yeni telefon alacagım icin telefonumu kardeşime verdim ya tüh.
    neyse haftaya dahil olurum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehanugus

Tesekkurler hocam, umarim herkes icin guzel bir universite hayati olur Kayit isleri bittikten sonra mesaj kutunuza epey bi ugrarim o halde ben, ogrenci dostu yerleri bi bilenden ogrenmek lazim

Her daim beklerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akademi kampüsün altında, Kepez bölgesinde kalıyor. Okula ulaşımı falan kolay.
  • The Ugly kullanıcısına yanıt
    Biga hakkında bilgin varsa kapını çalarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master_axe

Çanakkale'de 3. senem, sormak istediğiniz soru yada tavsiye almak isterseniz bana da sorabilirsiniz.
    Genelde sanırım yurt muhabbeti dönüyor galiba ama ARDES önermem, hem pahalı hem de kampüs içinde hayat geçmez arkadaşlar. Merkezde yada okula yakın bir yurda kayıt olun. Dünyanın parasını ödeyeceksiniz içinde kahvaltı ve akşam yemeği yok. Bu sene ARDES yurdunda kalan arkadaşlarım bayağı bir zorluk çektiler. Tek avantajı okulunuzun içinde olması. Kazanan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun.

Abibos erkek yurdunu önerir misin hocam?

• Arkadaşlar yurtlar konusunda benim fazla bir bilgim yok. Tüm yurtlara gidip hepsinde kalmadım. Sadece size önerim çok zengin bir aileden gelmiyorsanız ARDES yurdundan uzak durmanız. Gerçekten gereksiz pahalı, içinde kahvaltı ve akşam yemeği olması çok saçma. Benim ARDES yurdunda kalan arkadaşlarım memnun değillerdi açıkçası. Bu konu dışında yurtlar konusunda size fazla bilgi veremeyeceğim maalesef. İlk sene için merkeze yada okula yakın bir yerde yurt ayarlarsanız sizin için daha iyi olur, diğer seneye zaten eve çıkarsınız. Ha bir de ben 2 sene önce Troya Caddesinde ADA Yurt'ta kalmıştım. 2 sene önce iyiydi şimdi ne durumda bilmiyorum. Onun dışında Çanakkale veya ÇOMÜ hakkında sorunuz varsa yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 14 Ağustos 2016; 21:43:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ohol Oula

Biga hakkında bilgin varsa kapını çalarım.

Biga hakkında hiç bilgim yok malesef.
  • Temizel, Assos, Ada bu yurtlar iyi. Orada kalan arkadaşlarım memnundu. Ama pahalılar. Yıllık 4-5 milyar verilmez. Önceliğiniz bana göre kötü de olsa KYK olsun.
  • Kyk neden kötü hocam aydınlatırmısınız ?

• Günceldir.

• Güncel arkadaşlar
  • Günceldir, UP UP

• Yukarı

• Tekrar güncel tekrar buradayız
  • Yerinde kayıt oldum, hem şehri gezdim, hem merkezde abidos diye erkek öğrenci yurduna kayıt oldum. Yıllık 5500 Tl 3 kişilik ve sabah-akşam yemek dahil. Öğrenci yurdu arayanlara abidosu öneririm, sahibi hem babacan biri.

• Dodgers kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerin için teşekkür ederiz hocam
  • Biga'ya gideceklere üzüldüm şuan, şehrin çok dışında.
  • Yukarı

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.