Şimdi Ara

canon 500d mi nikon d80 mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • http://cgi.ebay.com/67mm-Lens-adapter-converter-NIKON-Coolpix-L100-/180505374483?cmd=ViewItem&pt=Lens_Accessories&hash=item2a06f56f13#ht_2729wt_911
    quote:

Orijinalden alıntı: oslemys

Teşekkürler fangoso
    makina elime geçti sanırım amatör halimle memnun kalacağım bu makinadan..

ama arkadaşlar sormak istediğim birşey daha var yardımlarınızı rica ederim, Bu L100 e uygun UV filtreli lens varmış galiba ama asıl amaç ana lensi korumakmış çizilme güneş ışığı vs. doğrumudur o şekil bir aparat kullanılabilirmi??? uygun olanı varmıdır bu makineye.. NIKON L100

• quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

http://cgi.ebay.com/67mm-Lens-adapter-converter-NIKON-Coolpix-L100-/180505374483?cmd=ViewItem&pt=Lens_Accessories&hash=item2a06f56f13#ht_2729wt_911
    quote:

Orijinalden alıntı: oslemys

Teşekkürler fangoso
    makina elime geçti sanırım amatör halimle memnun kalacağım bu makinadan..

ama arkadaşlar sormak istediğim birşey daha var yardımlarınızı rica ederim, Bu L100 e uygun UV filtreli lens varmış galiba ama asıl amaç ana lensi korumakmış çizilme güneş ışığı vs. doğrumudur o şekil bir aparat kullanılabilirmi??? uygun olanı varmıdır bu makineye.. NIKON L100

İlgine çok teşekkürler fangoso

eğer o ürünün Türkiye ye gönderimi yoksa bile en azında böyle bir ürünün var olduğunu öğrendim ee şimdi oradan alamazsamde araştırıp bulmam gerekiyor biran önce..

• :D çinlilerin para için atmadığı takla görmedim bu güne kadar... sen parasını öde kapına kadar getirirler :D
  • hangi markayla başlarsan onunla devam edeceksin, ona göre seç.ben CANON derim ama, uzun vadede, fotoğrafçılığa devam edersen maddi olarak daha rahat hareket edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

canon 500d 550d ve nikon d5000 baslangıç için ideal makineler edındıgım bılgılere gore yorum yapıyorum....

550d kıt lens ıle 1650tl

nıkon ise 1250-1300 tl arası kıt lens ıle hemde ustune lens alacak paranızda kalır....

Aradaki 250tl farkın hakkını veriyor Canon 550D ayrıca bir canon kullanıcısı olmanın verdiği zevkde pahabiçilemez
  • "arada 350 TL fark varsa" ben nikon alip farkla 35mm veya 50mm f1.8 lens alirdim. tahminen bir sinemalik para bile kalir, iste "Prince of Persia 3D" butcesi de cikti
  • Nikon kullanıcısı olmanın verdiği zevk pahabiçilir mi? kaç liradır?
    quote:

Orijinalden alıntı: Great Scot

quote:

Orijinalden alıntı: bencn17

canon 500d 550d ve nikon d5000 baslangıç için ideal makineler edındıgım bılgılere gore yorum yapıyorum....

550d kıt lens ıle 1650tl

nıkon ise 1250-1300 tl arası kıt lens ıle hemde ustune lens alacak paranızda kalır....

Aradaki 250tl farkın hakkını veriyor Canon 550D ayrıca bir canon kullanıcısı olmanın verdiği zevkde pahabiçilemez
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.