Şimdi Ara

CANON MP 610 vs MP 630 ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben çok fonksiyonlu mürekkepli printer almak istiyorum, fakat hala karar verebilmiş değilim...

Şimdilik projelerim için fine reader kullanarak kitap taramak istiyorum, fakat daha sonra da alacağım fotoğraf makinası için de kaliteli baskı yapabilen bir makina olsun istiyorum. Ben grafikerlik de yaptığım için tarama da önemli benim için...

CANON MP610 efsaneymiş ama üretilmiyor galiba ve kalanlar da çok pahalı (330 TL falan). Artık onun yerine MP 630 var diyorlar ve 260 TL civarı... Aralarında fark var mı? Bunlar gerekli mi yoksa MP 540 yeter mi (o da 230 TL). 30 TL daha verip MP 630 daha mı mantıklı???

Bu arada Epson'un faxlı DX9400F yada BX300F nasıl bilen var mı? Görünüşü hoşuma gitti de :) (Kırtasiyelerdeki fotokopi makinası gibi ve simsiyah).

Yardım ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doruondun -- 25 Mart 2009; 11:41:04 >

• arkadaşım epson dx 9400 f kullanıyorum
    eğer orjinal kartuş alırım diyosan tavsiye ederim 10 numara
    kartuşları cok ufak cabuk boşalıyo
    cok cıktı alacaksan ve dolum yapılacaksa epson ı geç
    diğerlerine bişey diyemicem.
  • ARKSSIM BENDE YENİ ALDIM 630 U.FOTOGRAF BASKISI Bİ HARİKA A4 NORMAL KALİTEDE BASKIDA BİLE MÜTHİS CIKTI VERİOR. AYRICA CD ÜZEİRNE BASKI YAPMA ÖZELLİDE WAR.
    TAVSİYE EDERİM YANİ BEN ELECTROWROLDAN 300 ALDIM
  • Canon 630'un orijinal kartuşları pahalı mı? Galiba 5-6 kartuşu var.... ya da doldurma kartuş kullanırsam kalitede bozulma olur mu? ya da yazıcıya zarar verir mi?
  • M630, M610'un güncel versiyonu. Baskı kalitesi ve özellikleri çok iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: doruondun

Canon 630'un orijinal kartuşları pahalı mı? Galiba 5-6 kartuşu var.... ya da doldurma kartuş kullanırsam kalitede bozulma olur mu? ya da yazıcıya zarar verir mi?

Mp630 un kartuşları henüz dolmuyor.Ancak ben öneririm bir 610 kullanıcısı olarak.İllaki çözüm bulacaklardır 630 kartuşlarına
  • ben mp510 kullanicisiydim. baski kalitesinden ve makine yonunden bir sikintim olmadi fakat isyerinde dolum yaparak kullandigimdan malesef 1,5 seneyi dewirdikten sonra baski kafasi ariza yapti sayilir. once sari net cikti vermemeye basladi daha sonra ise komple gitti. düzelteyim diye ugrasirken suan siyahta ayni sorunu yapmakta. mavi ile magentada sorun yok sayilir. yani makineyi adam akilli kaybettim malesef. baski kafasini temizletmeme ragmen sorunu dewam etmekte. temizlettigim arkadasta kafanin omrunu bitirdigini soylemisti.

yenisini alayim desem yurt disinda 60$ arti birde nakliye 15 - 20$ tutuyorki bunu alacagina yeni makine al daha iyi. yurt icinde pek biryerde bulamama ragmen bir yerlerde 100 kusur milyon diye rastladim.
  • Arkadaşlar mp630'un kartuşlarının dolumuyla ilgili bir gelişme yokmu?
  • ebay üzerinden chipli kartuslar satısta su an sanırım haziran ayı icersinde ülkemizdede satısa sunulur
  • mp630 un kartuşu şuan dolduruluyor mu arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

mp630 un kartuşu şuan dolduruluyor mu arkadaşlar?

Evet otomatik resetleyicili dolan kartuşları var piyasada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.