Şimdi Ara

Capcom'un beklenen PS3 bombası: Lost Planet PS3'te (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lost planet çok güzel oyundu hala oynamayan varsa güzel haber.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sho-ryu-ken

quote:

Orjinalden alıntı: Ragdol

Street Fighter 1 olabildiğince zevkli zaten, daha nesini kurcalayacaklarki. Görelim bakalım.

Dostum o dediğin ''Street Fighter II:World Warrior yada Street Fighter II:Champion Edition'' olmasın. Zira dünyayı kasıp kavuran bu iki oyundu.İlk oyun tek kelimeyle rezalet;sadece Ryu yu seçebiliyorsun ve Ryu dışında tanıdık karakterlerden sadece Sagat var ve oyun iğrenç.Street Fighter II den sonra kendini asla toparlayamadı,sadece EX ve EX plus lar güzeldi,inşallah bu oyun güzel olur.

STREET FİGHTER 1, 1988 yapımı normal yani iğrenç gelmesiAslında taa o zamanki karakterler 2 ve 3. oyunlarda yok.Alphada felan çıkıyorlar ortaya(adon-birdie-gen)Fakat hakikaten ex+ex plus serileri ne kadar hoş, soft bir oynanışa sahipti.Umarım konseptleri yine öyle olur alpha motoru iğrenç bence.

• street fighter zamanında iyi bir oyundu her nekadar mortal kombata rakip olmasada yeni versiyonlarında oyun tutulmadı yine pek tutacağını sanmam bakalım yeni nex gen mortal kombatla yarışabilecekmi
  • eski oyunları hortlatmak yerine, yeni ve özgün oyunlar yapsalar çok yorulurlar herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMiZ -- 18 Ekim 2007; 0:49:40 >
  • ne süpriz lost planet miymiş...ya biz bu oyunun turşusunu kurduk be............
  • Geçiniz ya bu mu bomba haber...

Street Fighter 4 haberi hariç tabi.
  • Aslında bomba bir haber büyük ihtimalle şimdi Lost Planet 2 multiplatfrom olarak çıkar, ki gerçi bu tarihten sonra capcom'ın ne ps3'e ne de xbox 360 exclusive oyun çıkartacağını sanmıyorum, sadece farklı yapısı nedeniyle wii ye çıkar her zaman ki gibi.
  • yazık, "ps3 sahipleri bakalım haftaya böyle diyebilecekler mi" diye bir cümle kuruyorsan beklentileri lost planetla karşılayamazsın.
  • Grafik olarak çok güzel bir oyun...Oynamaya yeni başladıgınızda hayranlıkla seyrediyorsunuz.Ne oyun diyorsunuz..2-3 bölüm sonra baymaya başlıyor, oynanış sıkıcı hale geliyor. Ara filmler iyi degil, hatta kötü...Bazen bosslar çok zorluyor..Düşmanlar çok akıllı degil.
    Dahada ilerliyoruz, biraz daha bayıyor, en sonunda bırakıyorsunuz. Ben hala bitirmedim oyunu..Level 12 mi 13 mü neyse, kastım bitireyim diye ama bir yerden sonra artık istek hiç kalmadı..Diger oyunlardan sonrada unuttum

Ama grafikler inanılmaz..Ona birşey demek güç. Bence GeOW dan güzel görsel olarak
  • oyunu yaladık yuttuk pc'de , en son ps3'e çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Grafik olarak çok güzel bir oyun...Oynamaya yeni başladıgınızda hayranlıkla seyrediyorsunuz.Ne oyun diyorsunuz..2-3 bölüm sonra baymaya başlıyor, oynanış sıkıcı hale geliyor. Ara filmler iyi degil, hatta kötü...Bazen bosslar çok zorluyor..Düşmanlar çok akıllı degil.
    Dahada ilerliyoruz, biraz daha bayıyor, en sonunda bırakıyorsunuz. Ben hala bitirmedim oyunu..Level 12 mi 13 mü neyse, kastım bitireyim diye ama bir yerden sonra artık istek hiç kalmadı..Diger oyunlardan sonrada unuttum

Ama grafikler inanılmaz..Ona birşey demek güç. Bence GeOW dan güzel görsel olarak

Aynen söyleyeceklerimi yazmışsın GRafik olarak mükemmel ama öldür babam öldür nereye kadar .Bir süre sonra baymaya başlıyor.HİKAYE namına hiçbirşey yok.

• Yaw arkadaslar,
    Ben Lost Planet'in ilk demosu ciktiginda bile heves yapmistim ve tumunu oynamis biriyim, tamam tum oyunu tamamen bitirmedim, sonlara dogru zevk olayi bayag bir dustu. Ama, ilk bölumleri bayag zevkliydi ve sadece Ps3'u olan arkadaslara Lost Planet'i kesinlikle tavsiye ederim...kesinlikle alinmaya deger bir oyun bence, online destegide var

Bence guzel bir haber

Zaten su da var...eger Lost Planet Ps3'de iyi satis elde etmezse, buyuk bir ihtimalle Lost Planet 2 cikmaz, bunu dusunmek lazim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geymer -- 18 Ekim 2007; 14:23:51 >
  • nasıl yani lost planet 2 cıksın diyemi oynayacaz
  • baxanabi,
    Capcom oyun yapim fiyatlarinin Ps3'e cok yuksek oldugundan örnek olarak Monster Hunter 3'u Wii exklusiv yapti daha gecenlerde Tikla. Adamlar yaptiklari oyunlardan kar elde etmek istiyorar haliyle...Lost Planet Ps3'de iyi satis yapmazsa, 2'si biraz zor gelir kanimca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VESRAP

ne süpriz lost planet miymiş...ya biz bu oyunun turşusunu kurduk be............

Capcom'un beklenen PS3 bombası: Lost Planet PS3'te

• Lost Planet ps3 'de satışl filan beklemesin bence.. Salak mı sandı milleti bunlar. Hadi klasik bir oyunu getirirsin neyse.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ygultekin82

Konsol tarihi için çok önemli bir gün,zira 360 fanları 10mb'lık edRam'lerini överken bu makina Lost Planetteki patlamalarda şöyle yapıyor,ekranda şu kadar nesne var,var mı sizin konsolda gibilerinden atıp tutuyorlardı.Demek ki neymiş efendim,iş konsolda değilmiş,oyundaymış,işte aynı oyun 3. platform

Lost planet'i Ps3'te oynadın mı kaçıncı bölümdesin?
    Ona bakarsan cep telefonuna resident evil 4 çıkacak. Hangi cep telefonu Ps2 yada gamecube kadar güçlü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 18 Ekim 2007; 17:57:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Lost planet'i Ps3'te oynadın mı kaçıncı bölümdesin?
    Ona bakarsan cep telefonuna resident evil 4 çıkacak. Hangi cep telefonu Ps2 yada gamecube kadar güçlü?

Capcom'un beklenen PS3 bombası: Lost Planet PS3'te
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.