Şimdi Ara

Capcom'un beklenen PS3 bombası: Lost Planet PS3'te

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Capcom'ın ps3 sahiplerine beklenen süprizi Lost Planet mış.

Kaynakhttp://kotaku.com/gaming/exclusive-no-more/playstation-3-finds-lost-planet-311893.php

Açıkcası Dino Crisis 3'ü beklerken aylar önce bitirdiğim Lost Planet'ı karşımda görmek beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ancak iyi bir pcsi olmayan veya oyunu xbox360'ta oynamamış oyuncular için oldukça iyi bir haber çünkü oldukça kaliteli buram buram oldschool kokan bir shooter. Şimdi beklentimiz Capcom'ın RE4 tarzında bir Dino Crisis duyurması :P

Önemli Edit: Geri sayım Dünya sembolünden beklendiği üzere Street Fighter 4'ü açığa çıkardı ancak playstation 3 exclusive olma gibi bir durumu yok şu an için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamoon -- 17 Ekim 2007; 21:53:56 >

• 3-4 dakika önce diger baslikta söylemistim demekki dedikodular dogruymus.Bumu yani geri sayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

3-4 dakika önce diger baslikta söylemistim demekki dedikodular dogruymus.Bumu yani geri sayim
    m4hs3r, diğer başlıkta söylemiştin fos çıktı bomba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

3-4 dakika önce diger baslikta söylemistim demekki dedikodular dogruymus.Bumu yani geri sayim
    quote:

Orjinalden alıntı: m4hs3r

Lanet olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SEMiZ

m4hs3r, diğer başlıkta söylemiştin fos çıktı bomba

Alıntıları Göster
    dalga geçer gibi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: witchunter

dalga geçer gibi olmuş

Alıntıları Göster
    Çok lazımdı, PS3 sahipleri de yemeden içmeden kesilmişlerdi Lost Planet için. Birde devam oyununu yapacaklarmış, tam kabus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragdol

Çok lazımdı, PS3 sahipleri de yemeden içmeden kesilmişlerdi Lost Planet için. Birde devam oyununu yapacaklarmış, tam kabus.

Alıntıları Göster
    walla hiç de sürpriz olmadı neyseee .......
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaob

walla hiç de sürpriz olmadı neyseee .......

Alıntıları Göster
    Lost planet kesinlikle kötü bir oyun değil, hatta çok eğlenceli ve oldukça sürükleyici bir oyun ancak insan bomba lafını duyduğunda en azından yeni bir oyun bekliyor multiplatform bile olsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamoon

Lost planet kesinlikle kötü bir oyun değil, hatta çok eğlenceli ve oldukça sürükleyici bir oyun ancak insan bomba lafını duyduğunda en azından yeni bir oyun bekliyor multiplatform bile olsa...

Alıntıları Göster
    Geri Sayımda Street Fighter 4 yazıyor Lost Planet yazmıyor ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.A.N.G.A.K.A

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Geri sayım ile "ps3 süprizi" denilen şeyin zaten pek bir alakası yoktu o dünya sembolü zaten direk olarak street fighter ı simgeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamoon

quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Geri sayım ile "ps3 süprizi" denilen şeyin zaten pek bir alakası yoktu o dünya sembolü zaten direk olarak street fighter ı simgeliyor.

Alıntıları Göster
    Street Fighter 1 olabildiğince zevkli zaten, daha nesini kurcalayacaklarki. Görelim bakalım.

• quote:

Street Fighter 1 olabildiğince zevkli zaten, daha nesini kurcalayacaklarki. Görelim bakalım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ragdol

Alpha vesaire ıvır zıvırları saymazsak Sf3 te devrim niteliğinde bir parry sistemi getirilmişti, örneğin rakip sana high kick atarken sen blok yaparak high kick ile karşılarsan ( Tabii rakibin yeri de önemli) blokları hiç hasar almadan artı rakibini geri iterek karşılayabiliyordun bu şekilde "süper"leri hiç hasar almadan bloklayıp avantajlı hale gelebiliyorlardı.

Bunda da yaparlar bir şeyler...

• quote:

Alıntıları Göster
    STREET FİGHTER haberi gayet iyi ama CAPCOM cozuttu baksanıza RE5 yapımı 4 yıl gibi bir şey olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: rick dangerous

STREET FİGHTER haberi gayet iyi ama CAPCOM cozuttu baksanıza RE5 yapımı 4 yıl gibi bir şey olucak

Alıntıları Göster
    bi bardak su içelim yine :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Alıntıları Göster
    PS3 port konsolu gibi bişey oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamoon

Evet Capcom'ın ps3 sahiplerine beklenen süprizi Lost Planet mış.

Kaynakhttp://kotaku.com/gaming/exclusive-no-more/playstation-3-finds-lost-planet-311893.php

Açıkcası Dino Crisis 3'ü beklerken aylar önce bitirdiğim Lost Planet'ı karşımda görmek beni biraz hayal kırıklığına uğrattı...

Dino Crisis 3 xbox' da var diye biliyordum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cuoresportivo

Alıntıları Göster
    pc de bitirmiştim zaten beklediğim kadar iyi bulmamıştım belki ps3 de daha zevkli gelebilir. yinede sevinmedim 2. oyun çıksa hadi neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

pc de bitirmiştim zaten beklediğim kadar iyi bulmamıştım belki ps3 de daha zevkli gelebilir. yinede sevinmedim 2. oyun çıksa hadi neyse.

Alıntıları Göster
    Konsol tarihi için çok önemli bir gün,zira 360 fanları 10mb'lık edRam'lerini överken bu makina Lost Planetteki patlamalarda şöyle yapıyor,ekranda şu kadar nesne var,var mı sizin konsolda gibilerinden atıp tutuyorlardı.Demek ki neymiş efendim,iş konsolda değilmiş,oyundaymış,işte aynı oyun 3. platform

• quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Konsol tarihi için çok önemli bir gün,zira 360 fanları 10mb'lık edRam'lerini överken bu makina Lost Planetteki patlamalarda şöyle yapıyor,ekranda şu kadar nesne var,var mı sizin konsolda gibilerinden atıp tutuyorlardı.Demek ki neymiş efendim,iş konsolda değilmiş,oyundaymış,işte aynı oyun 3. platform

Alıntıları Göster
    CAPCOM saçmalamış resmen.Gönlünü almalıydı ps3 sahiplerinin.Bence dünyanın 1.numaralı firması ama çok geç oyun çıkarıyor deli oluyorum.Şimdi aklıma düşürdünüz gece gece STREET FİGHTER diyeBekle ki çıksın.O değil bu ay kendimi VİRTUA FİGHTER'a odaklamıştım o dengemde bozuldu.Yani STREET FİGHTER'ın adı bile böyle yapıyorsa düşünün kendisi ne yapar ÖÖÖFFFFFFFF

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Ragdol

Dostum o dediğin ''Street Fighter II:World Warrior yada Street Fighter II:Champion Edition'' olmasın. Zira dünyayı kasıp kavuran bu iki oyundu.İlk oyun tek kelimeyle rezalet;sadece Ryu yu seçebiliyorsun ve Ryu dışında tanıdık karakterlerden sadece Sagat var ve oyun iğrenç.Street Fighter II den sonra kendini asla toparlayamadı,sadece EX ve EX plus lar güzeldi,inşallah bu oyun güzel olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.