Şimdi Ara

Çapraz Kupon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
6.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu hafta değişik bir kupon deniyorum. Daha önce forumda buna benzer bir sistem denenmişti ben de kendime uyarladım. Öncelikle kuponlarımı paylaşıyorum.

Çapraz Kupon

Çapraz Kupon

Kuponlardan görüldüğü üzere 5 tane maç buluyorum ve bu maçların en önemli kriteri 0-1 gol aralığında bitmesi. Ona göre maçlarımı seçiyorum. Ben uzun araştırmalarım ve analizlerim sonucunda bunları buldum. Sonra dedim ki en kötü bu maçlarda 2-3 gol olur. Ve bu ihtimali de göz önünde tutarak 2. kuponu yaptım. Bu şartlarda kazanacağım miktarlar şu şekilde;

1.kupondan 5 maç-2.kupondan 0 maç=918 tl
    1.kupondan 4 maç-2.kupondan 1 maç=189 tl
    1.kupondan 3 maç-2.kupondan 2 maç=27 tl
    1.kupondan 2 maç-2.kupondan 3 maç=5 tl
    1.kupondan 1 maç-2.kupondan 4 maç=30 tl
    1.kupondan 0 maç-2.kupondan 5 maç=116 tl

Bu sistemin tek handikapı var o da maçların birinde ya da daha fazlasında 4 ve daha fazla gol olması. o zaman bir maç kayıpta oluyoruz ve kazanacağımız miktar azalıyor.

Fikirlerinizi lütfen paylaşın ve geliştirme şansımız olursa bu sistemi geliştirelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recobjk -- 19 Nisan 2013; 10:26:03 >

• Dostum asıl sorunu unutmuşsun , birinci kuponda 1 yada daha fazla macta 2-3 gol gelse , 2. kupondada 1 veya daha fazla mac 0-1 gol gelse alıcağın para yatırdığından az olucaktır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu_2billy

Dostum asıl sorunu unutmuşsun , birinci kuponda 1 yada daha fazla macta 2-3 gol gelse , 2. kupondada 1 veya daha fazla mac 0-1 gol gelse alıcağın para yatırdığından az olucaktır..

aynı maçlara oynuyoruz zaten?
  • Pardon hocam altını gormedim sende belirtmişsin zaten ;

1.kupondan 3 maç-2.kupondan 2 maç=27 tl
    1.kupondan 2 maç-2.kupondan 3 maç=5 tl
    1.kupondan 1 maç-2.kupondan 4 maç=30 tl

Bu aralığa denk gelirsen demek istemiştim bende zaten...

Sabah sabah ayfonum patlamamış galiba :D

Bol şans ...
  • Haftanın son günü, normal :)

Kuponun elbette riskleri var ama maçlara güvendiğim için almaya değer bir risk olarak görüyorum. Bakalım şans yüzüme gülecek mi :)

@mu_2billy
  • 1.kupondan 5 maç-2.kupondan 0 maç=918 tl bunu denk getirirsin umarım ...
  • tuttur nickin ne arkadaş olak
  • Hoşuma gitmedi desem yalan olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

tuttur nickin ne arkadaş olak

nickim reco13
  • Olacak en kötü senaryo gerçekleşti ve
    1.kupondan 1 maç-2.kupondan 3 maç=5 tl
    geldi.

Sistem üzerinde biraz daha çalışacağım. Cuma günü başka kupon yaparsam buradan paylaşırım yine.
  • takip
  • En kötü ihtimal gelmiş olsa da, gerçekten enteresan bir fikirmiş.

Bir gün kazanırsam, deneyebilirim, geçen ay fena değildi ama bu ay daha kupon tutturamadım.
  • kimse de sormamış ki kupon bedeli nedir?
    5 tl aldın da, kuponları yatırırken kaç para ödedin sen hacı. direkt hepsine 3,5 altı oyna daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crystal Castles

kimse de sormamış ki kupon bedeli nedir?
    5 tl aldın da, kuponları yatırırken kaç para ödedin sen hacı. direkt hepsine 3,5 altı oyna daha iyi.

kupon görüntüsünde yazıyor sanıyordum. kupon başı 16, ikisi birden 32 tl yatırdım. 3,5 altı çok düşük oran verir, yatırdığın parayı hiç kurtaramazsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.