Şimdi Ara

Carrefour Sigara Stoklamaya Başlamış. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
1
Favori
58.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
359 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yalnız paketlerin üzerinde resimleri sıra ile efsane
  • Daha yeni zam gelmişti , yine mi gelicekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Daha yeni zam gelmişti , yine mi gelicekmiş
    Bilmiyorum hocam kasiyerin söylemesi o şekilde. Hatta bende o şekil söyledim daha yeni geldi ne zam mı dedim.

• Sikayet edin ceza yesinler . Olani satmak zorundalar .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam o iş 6 7 aydır var.Ben en son ocak gibi carrefour dan sigara almıştım. O zamanda kasiyer bana zam geldiği için 5 tane verebiliyorum demişti.Demekki hala bitmemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiazLou

Evet hocam o iş 6 7 aydır var.Ben en son ocak gibi carrefour dan sigara almıştım. O zamanda kasiyer bana zam geldiği için 5 tane verebiliyorum demişti.Demekki hala bitmemiş
    Demek tek ben değilmişim yaşayan bu olayı. Ne bilim zam gelecek diyor. Resmen stok yapıyoruz diyor.

• Sigara içmezseniz böyle sorunlar yaşamazsınız hocam, selam ve dua ile.

• Ben de stoklayayım o zaman, zam gelince satarım. Sigara kullanmıyorum çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam cimere bildirelim

• Her kasadan 5 er tane alıp devam ederim. Kural varsa kasılmaya gerek yok. Kasiyerde emir kulu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 20 Temmuz 2019; 21:20:44 >
  • Ziyaomoğulları kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kullanmıyorum sigara. Kart kampanyası için arkadaşıma alıyorum. Ha dersen hiç kullanmadın mı? Kullandım hastalanınca bıraktım.

• jonywayt J kullanıcısına yanıt
    Burada zaten en masum olan kasiyer hocam. Ona laf demiyorum. Ona bu emri verenleri diyorum. Ama özellikle o telefonda konuştuğum kişi çok laubali idi ve telefonu kapattı. Müşteri temsilcisi nerde telefon kapatmış. Hiç duymadım yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihinOrg

Kart kampanyası hocam 150 lira market harcaması lazım.
    Kapitalist sisteme birini daha kaptırdık

• Ülke ambargo zamanina döndü yakinda cugarayi da tanzimde satarlar shfhbsisjsvc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabahat senin. Sen orada müşteriysen bütün stoğu bitirecek kadar satın alma hakkın var. 5 tane alıp başka kasaya geçip oradan da 5 tane alsaydın. Veya iki ayrı fiş kestirseydin. Yani kişi başı limit koyma diye bir şey yok tüketici hakları denen bir şey var. Konu csb değil ise rahatlıkla alırdın o 10 paketi.
  • Bu arada zam sigaraya ve alkole gelen ÖTV zammı ile alakalı. Enflasyon oranında ötv zamlandı ve piyasada sigaraya zam beklentisi doğdu. Şimdilik firmalar bat(kent) jti(winston) marlboro kendileri karşılıyor bu ötv zammını fakat hiç belli olmaz birinin zam yapmasiyla diğerleri zam yapıyor. Bu hamle de genelde pazar payi yüzde 50nin üzerinde olan Marlboro grubundan geliyor, önceki 2tl olan zam da olduğu gibi.

• senın yuzunden adamı işten cıkarırlarsa yazık olur.
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    Hocam sigaraya zam geleceğini nerden biliyor bunlar. Nerden çıkmış. Ortada bişey yok. Bal gibi de stok bunun adı.

• buroigil B kullanıcısına yanıt
    Hocam onları zaten yapabilirdim. Dediğim gibi amacım 150 harcamak idi. Kart kampanyası için. Ama problem benim alıp alamam değil. Problem kasiyerin zam gelecek ondan vermiyoruz demesi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.