Şimdi Ara

Casper cn-bmp8700A Problem :S AZ ÖNCE ALDIM YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar az önce aldığım bu leptopda fark ettiğim problemi hemen danışmak istedim

Burada yazan p8700 2.53 GHz işlemci aygıt yöneticisine tıkladığımda

t6400 2.00 GHz işlemci diyor anlamadım ne yapayım geri götürmem mi gerekiyor sizce? Normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsester -- 9 Ağustos 2009; 21:01:07 >

• Çok garip bir durum. Aldığın yere götürsen iyi olur
  • ya bilgisayarım özelliklerin yanlış yazma ihtimali varmı bilgisayar toplama deil kutudan çıktı ben napcam şimdi:)
  • Cpu z adlı programı indirip aç. Ordada T6400 görünüyorsa hemen aleti aldığın yere götür. Işlemciyi değiştirsinler.
  • sistem derecelendirmesi yap bakalım kaç puan verecek ordan anlaşılır.
  • Evet problemi çözdük götürdüm cihaza t6400 cd sinden yükleme yapışmış dediler :D aygıt yöneticisinden kaldırıp res attı düzeldi
    fakat aldığımın akşamı msnde konuşurken birden kitlendi ne mause ne klavyeden bir tuş çalışmıyordu bütün gece yaklaşık 200 kere kapatıp açmama rağmen 4 kere açıldı onlardada bilgisayarın mause ve klavyesi gene çalışmıyordu bir tanesini güvenli kipten açmama rağmen :) Bugün götürdüm üstüne 600 daha verdim toshiba A350 aldım aynı işlemci ram ama kafam rahat :)
  • İyi yapmışsın
  • bende de öyler görüyor dediğin gibi aygıt yöneticisinde t6400 görüyor

fakat herhangi bir donanımları gösteren program kullanırsan (ben everest kullandım) her yerde p8700 2.53ghz yazısını gördüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.