Şimdi Ara

Casper Nirvana CN.BMQ2630A mi HP Pavilion dv6-6020st (LL046EA) mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar önceden hp ll044ea la ll046ea arasında kalmıştım 44 lü olanını arkadaşların tavsiyesin de elemiş durumdayım bu casper bana çok iyi geldi gibi... ekran kartı hariç diğer özellikleri daha iyi sanki ben gta 4 haul pes 11 truck trailers yi falan hiç kasmadan oynamak istiyorum sizce hangisi?
    şlmdiden teşekkürler
    http://www.bimeks.com.tr/urun/116774/casper-nirvana-cn-bmq2630a.aspx#specs
    http://www.bimeks.com.tr/urun/118326/hp-pavilion-dv6-6020st-ll046ea-.aspx

• hp'nin üzerindeki ekran kartı daha iyi. ama hp'lerde de kronik ısınma sorunu yıllardır dile gelir. yeni dv6 serisinin ısınma problemi var mı yok mu sağlam bir şekilde etüt edilmeli.. kasa ve ses sistemi olarak da hp, linkte verdiğin casper'dan tabiki daha iyi.. casper'ın üzerindeki gt540m de yabana atılacak bir kart değil tabiki. işlemciler zaten aynı (dört çekirdekli 2630qm) hp'nin hdd 500 gb ama 7200rpm.. diğeri 640 gb lakin 5400rpm.. casper'ın kasasıda orta seviyelerde.. casper'da, hp'de işini görür.. o bahsettiğin oyunlarıda gayet akıcı oynarsın..
  • HP derim
    Yeni seride ısınma sorunu yok ayrıca coolsense yazılımı sayesinde fan hızı manuel olarak ayarlanabiliyor
  • Ya açıkcası hp yi ye o kadar para vermek istemiyorum alican şimdi hp yi rami 4 gb zaten 6 7 ay sonra sıkıntı casperdan yanayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travego_ilker

Ya açıkcası hp yi ye o kadar para vermek istemiyorum alican şimdi hp yi rami 4 gb zaten 6 7 ay sonra sıkıntı casperdan yanayim

4 gb rami tam anlamıyla kullanan kaç uygulama var?
  • hp laptoplarda genelde fanı temizlemek için klavyeyi sökmen gerekir. İstediğiniz kadar programla fanın hızını ayarlayın tozlanma olduktan sonra bir işe yaramaz. 3 ayda bir kendim temizliyorum imzamdaki laptobu hiç ısınma sorunu yaşamadım. Bence Casper daha avantajlı. Seçiminde koolay gelsin dostum
  • shift 2 bile şu an 3,5 ram istiyor onun için casper çoık daha avantajlı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.